*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Ama 3 aydan sonra kan sulandırıcıyo bırakmak için bir sonuç olması lazm yani neye göre bırak diyecek ki. Eğer kanda pıhtılaşma sorunu yoksa bırak diyecek varsa devam et diyecek.
Doğru haklısın kızımda sıkıntı olmamıştı inş yine olmaz onu düşünmedim 9 ay kullanan insanlarda var

Kızlar transfer gününe kadar rahim filmi çektirmem gerekiyormus aranızda çektiren var mı birdaha anestezi almaya manevi anlamda gücüm yetmez sanıyorum
Bende geçen sene çektirdim hiç anestezi bişi demediler bende bilmiyordum zaten
Ama inan acılı bi işlem değil muayene tarzı gibi hiç anlamadım diyebilirim işlem sonrası 1 2 damla lekelenmen olabiliyor opu daki gibi.
Ama şuda var çeken yerde önemli olabilir.

Kizlar kan sulandirici igne neye gore kullaniliyor?Ogrendigimden beri Crinone jelden baska ilac kullanmiyorum.Ayrica Ben bugun keseyi gordum cok sukur gerekli tum tahlilleri de yaptiriyorum 7 tup kan ve idrar tahlili verdim yarisi cikmis netten baktım simdilik cikanlar temiz görünüyor 15inde kalp atisi icin gidicem aranizda yok mu guzel haberler verecek olan :)

Kizlar kan sulandirici igne neye gore kullaniliyor?Ogrendigimden beri Crinone jelden baska ilac kullanmiyorum.Ayrica Ben bugun keseyi gordum cok sukur gerekli tum tahlilleri de yaptiriyorum 7 tup kan ve idrar tahlili verdim yarisi cikmis netten baktım simdilik cikanlar temiz görünüyor 15inde kalp atisi icin gidicem aranizda yok mu guzel haberler verecek olan :)
Bu 6. Tedavim büyün tedavilerimde transferden sonra kan sulandırıcı iğne kulladım kzıımda da 3 ay kullanmıştım. Herhangi bi test yaptırmadım. Maşallah tek kese mi? Bende cumartesi gideceğim kese için

Hanimlar bir sorum olucak. Yumurta toplama oncesi eslerinize perhiz suresi ne kadar dediler acaba? Doktorum bugun soyleyecekti ben de unutmusum sormayi. Yani toplama yapilacak gunden kac gun once en gec yapilmasi gerekiyor?

Merhaba arkadaşlar. Benim de yarın test günüm. Bugün sabah hafif bi kanamam oldu , gün boyu yattım, geçmişti şimdi baktım gene olmuş. Silince peçeteye gelen , açık pembe ile kırmızı arası. Topak gibi geldiği de oldu, jelden kaynaklı olabilir diye düşündüm. İlk denemem de hemen 5.günümde kıpkırmızı kanamamla başlayıp kimyasal olarak son bulmuştu:KK43: bu sefer umutluydum ama umarım tekrar aynısı yaşanmaz, dualarınızda bana da yer verirseniz çok sevinirim..

Merhaba arkadaşlar benim de 27 aralık dondurulmuş transferim oldu. 8 ocak dendi test tarihim ama 5 ocak cuma yapmak istiyorum kan testini. Az da olsa bi değer çıkar diye düşünüyorum

Bu 6. Tedavim büyün tedavilerimde transferden sonra kan sulandırıcı iğne kulladım kzıımda da 3 ay kullanmıştım. Herhangi bi test yaptırmadım. Maşallah tek kese mi? Bende cumartesi gideceğim kese için
Evet tek embriyo tek kese kan sulandirici ne icin kullaniliyor hemogram sonucunuzda mi sıkıntı var acaba ben kullanmiyorum doktorlarda bahsetmedi hiç

arkadaslar hayirli aksamlar cok sukur bugun kan sonucumu aldim persembe katlanacak mi tekrar bakacaklar
23 aralikta 5.gun emriyosu cift transfer oldu hakkimda, hakkimizda hayirlisi olsun darisi kan gununu bekleyen arkadaslara:)
hayirli uğurlu olsun canim sımsıkı tutunsunlar snaa hic birakmasinlar insallah

Merhaba arkadaşlar. Benim de yarın test günüm. Bugün sabah hafif bi kanamam oldu , gün boyu yattım, geçmişti şimdi baktım gene olmuş. Silince peçeteye gelen , açık pembe ile kırmızı arası. Topak gibi geldiği de oldu, jelden kaynaklı olabilir diye düşündüm. İlk denemem de hemen 5.günümde kıpkırmızı kanamamla başlayıp kimyasal olarak son bulmuştu:KK43: bu sefer umutluydum ama umarım tekrar aynısı yaşanmaz, dualarınızda bana da yer verirseniz çok sevinirim..
Hiç moralinizi bozmayın yerleşme kanaması olabilir belki

X