*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Transferimin 6. Günü zaman geçmiyor. Dr. Yatip dinlenmeye devam dedi. Hayırlısı bekliyorum bakalım .
Aynen benimde transferde 6.gunum bende ilk gün yattım daha sonra yatamadım vakit geçmiyor çünkü bugünde işe başladım Pers test bakalım.hayirlisi kuzununannesi kuzununannesi ne katılıyorum karın içinde nar saklar mevlam o yüzden o ol diyecek olacak inşallah yoksa elden birşey gelmez

kizlar sizin kac yumurtaniz toplandi ? benim her sey iyi gibiydi ama 5yumurta az gibi geldi bana .. Hepsi olgun gibi gorunuyotmus insallah dollenirler güzel

Gecmis olsun :) insallah guzel bir transfer gecirirsin.

O kadar cok asamaliymis ki bu tup bebek okudukca ogreniyorum hâlâ :)
Tertemiz(kistsiz, miyomsuz) tedaviye baslamayi bekliyoruz.
Basliyoruz yumurtalarin guzellikle gelismesini bekliyoruz.
Yumurtalar gelisiyor icinin dolulugu, boslugu kalitesinden haber bekliyoruz.
Ardindan guzellikle dollenmesini bekleyip;
Sonra problemsiz bir transfer umuyoruz.
Transferden sonra da mutlu haber bekliyoruz.

Mutlu haberi alanlara bakiyorum, deger yukselmesi bekliyorlar :)) sonra kese.. boyle boyle bu beklemeler 9 ay suruyor sanirim :) Rabbim saglik, sabir ve kolayliklar versin cumlemize.

Gecmis olsun :) insallah guzel bir transfer gecirirsin.

O kadar cok asamaliymis ki bu tup bebek okudukca ogreniyorum hâlâ :)
Tertemiz(kistsiz, miyomsuz) tedaviye baslamayi bekliyoruz.
Basliyoruz yumurtalarin guzellikle gelismesini bekliyoruz.
Yumurtalar gelisiyor icinin dolulugu, boslugu kalitesinden haber bekliyoruz.
Ardindan guzellikle dollenmesini bekleyip;
Sonra problemsiz bir transfer umuyoruz.
Transferden sonra da mutlu haber bekliyoruz.

Mutlu haberi alanlara bakiyorum, deger yukselmesi bekliyorlar :)) sonra kese.. boyle boyle bu beklemeler 9 ay suruyor sanirim :) Rabbim saglik, sabir ve kolayliklar versin cumlemize.
ne de guzel anlatmissin canim. hakkimizda hayirlisi olsun hepimizin

Ben de pastelmom pastelmom gibi opu oldum bugün biraz ağrım var dinleniyorum. Hafta sonu transfer olucam gibi görünüyor. Doktor estrofem yazmış.bir skıntı yoktur değil mi ?

kizlar sizin kac yumurtaniz toplandi ? benim her sey iyi gibiydi ama 5yumurta az gibi geldi bana .. Hepsi olgun gibi gorunuyotmus insallah dollenirler güzel
merak etme önemli olan döllenmeleri ve kaliteli olmaları. benim bu tedavimde 9 tane toplandı ama 4 tanesi döllendi. 2 tanesi iyi kaliteye geldi. iyi kalite dediğime de bakmada grade 2 idi. ama çok şükür tuttu. kızımda 4 yumurta toplandı 4üde döllendi. 3 tanesi iyi idi. iki tane transfer edildi biri tutundu.

Kizlar bende bugun kontrolum vardi.11 yumurta gordu dr um iki gun daha devam dedi igneye. Sizce nasil iyimi?
Ne güzel sayısını falan söylüyor doktorlar. Bize öyle bir şey diyen yok haa. Benim iğnece 6. günüm. Yani puregon da. Iki de cetroid kullandım. Sanıyorum haftasonu ya da pazartesi toplayacaklarmış yumurtaları. Şuan en büyüğü 15 imiş, onu da ben gördüm. 14 var 11 var bir kaç tane. E2 2600 civari. Senin kaçıncı günün? Bir de e2 değerin nedir?

merak etme önemli olan döllenmeleri ve kaliteli olmaları. benim bu tedavimde 9 tane toplandı ama 4 tanesi döllendi. 2 tanesi iyi kaliteye geldi. iyi kalite dediğime de bakmada grade 2 idi. ama çok şükür tuttu. kızımda 4 yumurta toplandı 4üde döllendi. 3 tanesi iyi idi. iki tane transfer edildi biri tutundu.
Allah razi olsun canim insallah ben de sizler gibi kavusurum mucizeme

X