*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Arkadaşlar eşimde sperm yok denecek kadar az ama hareketli spermler var olduğu için embriyolog tup bebekte çok bişi fark etmediğini söyledi. Bende bir sorun yok yaşım da 25.

Sizce gerçekten bu kadar az sayıda spermle tüp bebeğe gidilse başarılı olunur mu ? Yarın opuya giricem bu arada.
canim seninle sorunumuz birebir ayni :KK48:dnada hasar yoksa tüp bebek sansimiz yuksek .. embriyologla detayli konustum ben dediği eger senden 5 yumurta cikarsa esinden de 5 kaliteli sperm yeterli .. sonucta mikroenjeksiyon olacak ben cok umutluyum Allah yuzumuzu kara cikarmasin insallah

canim seninle sorunumuz birebir ayni :KK48:dnada hasar yoksa tüp bebek sansimiz yuksek .. embriyologla detayli konustum ben dediği eger senden 5 yumurta cikarsa esinden de 5 kaliteli sperm yeterli .. sonucta mikroenjeksiyon olacak ben cok umutluyum Allah yuzumuzu kara cikarmasin insallah
İnşallah canım benim inşallah. Dualarımdasn.

Maşallah değerine erken tutma olup
Kana ilk günlerde geçmiş olabilirmi acaba
Senin kese görmeye gitmeni hepimiz dört gözle bekleyecez sanırım
Hayırlısı olsun cnm inş.
Valla böşündümü diye bende şüphenmşyor değilim. Yarınyeniden test yaptıracağım. Umarım düzenli artış olmuştur

Pozitif alan arkadaslar kese gorundumu ne zaman muayene oldunuz betada ogrendikten sonra yarin hastaneye gitcem bakalim nolck
Canım inş güzel hbrlerle dönersin bugün?
Benim cuma günü randevum var cnm inş sorunsuz kesemizi görürüz bizde
Betada aralık 27sinde öğrendim ben 5 ocak kese görme randevusu verdi dr.

Arkadaşlar eşimde sperm yok denecek kadar az ama hareketli spermler var olduğu için embriyolog tup bebekte çok bişi fark etmediğini söyledi. Bende bir sorun yok yaşım da 25.

Sizce gerçekten bu kadar az sayıda spermle tüp bebeğe gidilse başarılı olunur mu ? Yarın opuya giricem bu arada.
Canım bizde de öyle hatta biz bi ara azosperm olduk . Sonra havuzlama yaptılar hatta son gün sperm çıkmadaydı tese olma ihtimali olacaktı eşimin . Çok şükür sperm çıktı aynı sizinki gibi sayıyla ama yetti ve 5. Güne gelen 5 embriyom oldu . Benim de hep acabalarım vardı. Bize miktoenjeksiyon yaptıkları için milyonlarca sperme gerek yok zaten bir kaç tane iyi olsun yeter .gönlünü ferah tut . Yeter ki Rabbim ol desin

Transferimin 6. Günü zaman geçmiyor. Dr. Yatip dinlenmeye devam dedi. Hayırlısı bekliyorum bakalım .
Benim doktorum hiç yatma dedi 2 gün istirahat et sonra normal hayatına dön dedi öyle yaptım kızımı okula götürüp getirdim okuş etkinliği vardı ona katıldım arkadaşlarımla kahvaltıya gittim avm ye gittim sinemaya gittim eğer sağlıklı bebekse her şekilde tutunuyor Allah korusun sağlıksızsa tutsa bile düşebilir abartmadan ve daha fazla psikolojini bozmadan normal hayatına dönenilirsin bence Rabbim güzel haberler aldırsın

Benim eşimde de az sayıda ve şu an pozitifteyim. Olsun yeterki

X