2017 Şubat Anneleri

Simd

Simdi tahlil yaptrmaya gidiyorum kizlar dua edin nolr :*
Allah'ım hayırlısıyla pozitifi görmeni nasip etsin canım. Sonuç ne olursa olsun üzülme. Biz her zaman hayırlısını istiyoruz Inşallah pozitif olacak öyle hissediyorum ben :)

Caanım sen gittin mi doktora yine randevun ne Zaman bana 1haxğranda gel dedi?????
Canım geçen hafta 3 kere guna aşırı Kan verdim değerime bakmak için. Düzenli bi şekilde yükseldi. Sonra doktora danistim 3 haziran da gel dedi. Yani 5+4 de gitmiş olacağım .
Hem heyecanlıyim hem korkuyorum.
Arada bi kasuk agrim var baska da bu belirtim de yok bu arada.

Allahım gönlüne göre versin. İnşallah hauırlısıyla güzel haberle gelir umut olurdun bizede.
Allah'ım hayırlısıyla pozitifi görmeni nasip etsin canım. Sonuç ne olursa olsun üzülme. Biz her zaman hayırlısını istiyoruz Inşallah pozitif olacak öyle hissediyorum ben :)
Kizlar hamileyim sonucum cikti pozitiff :):):) darisi basiniza insallah :)

Kizlar hamileyim sonucum cikti pozitiff :):):) darisi basiniza insallah :)
Ayy çok sevindim canım gözün aydın Allah'ım kucağına almayi da nasip etsin :) hissettim zaten senin hamile olduğunu:) adetin kaç gün geçti? Beta hcg kaç çıktı

Hafta olarak aynıyız :) ben 26 mayısta kan testiyle aile hekimnden öğrendm ama %1 ihtimal de olsa dış gebelkten korkuyorum ilk olcak bilemiyo insan işte korkuyonyarın hastaneye gidicem bakalım
Ben de korkuyorum aynı şekilde ama inşallah bebeklerimizle sağlıklı bir hamilelik ve doğum yaşarız

Ben 1kere verdim kan testlerim yapıldı sadece bahsettiğim gibi triodim düşüktü o da problem yaratmadı Çarşamba inşallah kese fln bişeyler görürüz

Ayy çok sevindim canım gözün aydın Allah'ım kucağına almayi da nasip etsin :) hissettim zaten senin hamile olduğunu:) adetin kaç gün geçti? Beta hcg kaç çıktı
1o1 canm 2 yda 3 gün gecikme var ama geç dollenme oldu benim yumurta takibi yaptiriyorum baya geç catladı yarin hemen doktoruma gidicem hayrlisi bkalim :)

Merhaba.İnşaallah bebeklerinizi kucağınıza almayı Allah nasip eder.Benimde Bir oğlum var sonrasında kalp atımı durmasıyla hamileliklerim 3 kez sonlandı. Şimdi tekrar hamileyim beş haftalık inşaallah bu sefer kötü şeyler yaşamam bu sefer kan sulandırıcı iğnelere başladık bakalım hayırlısı.Sizin düşüklerle ilgili bir teşhis konuldumu acaba

Şubat ayının ilk gününe talip oldum inşaallah Rabbim tamamına erdirmeyi nasip eder.bthcg cumartesi yaptırdım 496 idi bugün tekrarladık 1048 çıktı.Ultrosonda henüz görünmüyor ama bir hafta sonra ultrasona çağırdı doktorum.Allahım tüm isteyenlere kucaklarına sağlıklı bir şekilde almayı nasip etsin bebişlerini.

1o1 canm 2 yda 3 gün gecikme var ama geç dollenme oldu benim yumurta takibi yaptiriyorum baya geç catladı yarin hemen doktoruma gidicem hayrlisi bkalim :)
Gayet güzel canım değerin :) ben de takip yaptırdım sen çatlatma iğnesi yaptirdin mı:)

H
Hayırlı olsun canım Allah hayırlısıyla kucağına almayi da nasip etsin :)

Sebep yok maalesef. Polip varmış son düşükte histeroskopi oldum polip alındı. Sebep odur dediler ama bakalım hamile kalabilirsem göreceğiz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…