2017 Şubat Anneleri

1o1 canm 2 yda 3 gün gecikme var ama geç dollenme oldu benim yumurta takibi yaptiriyorum baya geç catladı yarin hemen doktoruma gidicem hayrlisi bkalim :)
Canim benim yaa çokkkk sevindim durmadan heray sizi takip ediyordum :) dua ediyordum hem sana hem S sinkar a:) haberini görünce çok mutlu oldum:) rabbim sağlıkla kucağına almayi nasib etsin inşallah :)

Merhaba.İnşaallah bebeklerinizi kucağınıza almayı Allah nasip eder.Benimde Bir oğlum var sonrasında kalp atımı durmasıyla hamileliklerim 3 kez sonlandı. Şimdi tekrar hamileyim beş haftalık inşaallah bu sefer kötü şeyler yaşamam bu sefer kan sulandırıcı iğnelere başladık bakalım hayırlısı.Sizin düşüklerle ilgili bir teşhis konuldumu acaba
Gözünüz aydın. Allah sağlıkla kucagınızada almayı nasip etsin. Belirtiniz varmıydı.

Şubat ayının ilk gününe talip oldum inşaallah Rabbim tamamına erdirmeyi nasip eder.bthcg cumartesi yaptırdım 496 idi bugün tekrarladık 1048 çıktı.Ultrosonda henüz görünmüyor ama bir hafta sonra ultrasona çağırdı doktorum.Allahım tüm isteyenlere kucaklarına sağlıklı bir şekilde almayı nasip etsin bebişlerini.
Ne güzel:anne: allah isteyen herkese nasip etsin.

Gayet güzel canım değerin :) ben de takip yaptırdım sen çatlatma iğnesi yaptirdin mı:)
Gözün aydın. Allah sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin. Değerin kaç çıktı. İlk gebelik mi. Tedavi mi oldun. Deray yaz biZede umut ol.
Çatltma ignesi olmadim canim yumurtam 13. Gün 13 mm di doktor yapmayalim dedi nasipse ilk gebelik olucak insallah bir aksilik cikmazda saglkli bebis gelir :KK66:

Canim benim yaa çokkkk sevindim durmadan heray sizi takip ediyordum :) dua ediyordum hem sana hem S sinkar a:) haberini görünce çok mutlu oldum:) rabbim sağlıkla kucağına almayi nasib etsin inşallah :)
Ayy canim gercekten mi biz S sinkar ile ay ay ilerledik insallah ikimize birden nasip olmustur :) senin bebiş kocaman olmus cinsiyet belli oldumu insallah bi skinti yoktur allah saglkla kcagna almayi nasip etsin canm

benimde yarın kızlar sağ kasıgım cok agırıyor oturup kalkerken ama adet belırtısı gıbı heran kırmızıları görebılırım :KK43: ınsallah görmem ya

Ayy canim gercekten mi biz S sinkar ile ay ay ilerledik insallah ikimize birden nasip olmustur :) senin bebiş kocaman olmus cinsiyet belli oldumu insallah bi skinti yoktur allah saglkla kcagna almayi nasip etsin canm
Elhamdulillah canım bi sıkıntımız yok oglusum olucak inşallah :) ayyy inşallah inşallah bu ay ikinize de nasib olmuştur :)) sinkar ında müjdesini alalım inşallah :)

Bu benim üçüncü hamileliğim ikisininde kalbi durdu ve bende pıhtılaşma sorunu oldugu gözlemlendi şuan ilaç kullanıyorum herhangi bir sorunuz olursa yardımcı olabilirim

hayırlı olsun cnm benım belirtierin neydı anlatırmısın rica etsem
Tesekkurler öncelikle adetimi beklerken sürekli akıntım olurdu beyaz yapıskan bu sefer bu akıntıyı göremedim daha sonra gögüslerim dolgunlastı ve hassaslastı sonra adetim gecikti

Tesekkurler öncelikle adetimi beklerken sürekli akıntım olurdu beyaz yapıskan bu sefer bu akıntıyı göremedim daha sonra gögüslerim dolgunlastı ve hassaslastı sonra adetim gecikti
bana dua et kuzum ne olur benımde yarın bat. ınsallah hayırlısı ıle hamıle oldugumu öğrenırım test yapmaya korkuyorum

Allahım inşallah en hayırlı zamnda hayırlısından versin sizde bana dua edin belirtilerin varmı
var ama gecen ayda vardı adet oldum o yuzden pek belırtıye ınanmıyorum. gohusum 3-4 gundur ucu cok agırıyor ve ara ara gohsume gıren sızı var sağ kasıgım bugun oturup kalkerken agırıyor ve yıne 2 gundur adet olacakmısım gıbı agrım var :KK43:

var ama gecen ayda vardı adet oldum o yuzden pek belırtıye ınanmıyorum. gohusum 3-4 gundur ucu cok agırıyor ve ara ara gohsume gıren sızı var sağ kasıgım bugun oturup kalkerken agırıyor ve yıne 2 gundur adet olacakmısım gıbı agrım var :KK43:
Hmm bu belirtiler adet belirtileride olabilir hamilelikde inşallah hamileliktir ikisi cok benziyor belirtierin ama dediğim gibi benim beyaz akıtım cok olurdu bu sefer olmadı. İlk belirtim buydu

X