2017 Şubat Anneleri

Kizlar bugun reglim 1 gün gecti cok silik bi cizgi cikiyo testte ama tedirginim yaniltiyodur diye korkuyorum yumrtam gec buyudu zten yumrta kontlne gidiyorum umutlansam mi bilemedim dün test yaptm hicbsey yoktu simdi testte bu kdar gec cikabilirmi acaba ? Off ne zormus yaa

Kanda test taptırın hemen. Silik cizgi hamilelik. İnşallah hamilesindir.

Merhaba. Sat 11 mayıs. Yumurta takibi yaptırdık. İnşallah bu ay hayırlısıyla hamile kalırız. Dualarınıza benide katın. Allahım tüm isteyenlere nasip etsin

Inşallah ben de 2017 Şubat ayında anne olabilirim. Beklenmeyen adet tarihim 11 haziran. 4 düşüğüm var. Inşallah 5. gebelikte bebegimi kucağıma alabilirim. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun hayırlısı ile kavuşalım bebeklerimize.

Merhaba. Sat 11 mayıs. Yumurta takibi yaptırdık. İnşallah bu ay hayırlısıyla hamile kalırız. Dualarınıza benide katın. Allahım tüm isteyenlere nasip etsin
Ben de takip yaptırdım cuma günü çatlatma iğnesi oldum nasip artık.

Kan testi yaptınızmı kaç çıktı acaba?
benim bat tan 3 gün sonra 590 çıktı ,bugün 5.gün bakalım tekrar kan testi yaptırıcam inşallah güzel çıkar değer sizin şikayetleriniz neler kızlar bende hala adet olacakmış gibi kasık ağrıları falan oluyor sizde de var mı bunlar ?

Bende lekelenme gördm hemen adet oldummu diye şüpheye düştüm test yapim dedim silik çizgiyim gördm :) adetime 4 gün kala öğrendm bende kan testindede betam 149 çıkmıştı ama 3 gün oldu kan testi yapalı yükselmiiştir diye düşünüyorm muhtemel doğum tarihi 30 ocak ama şubatada kayabilirmiş Rabbim tüm isteyenlerim kucağını boş bırakmasn

Aynen canım beklemem çok zor. Sen ne zaman igne oldun? Ilk bebeğin mi olacak
Beş adet yumurtam olmuş. Gayet iyiler bunlar kendi çatlar dedi iğne vermedi bana. Bir oğlum var. İki düşük yaptım. Oğlumda tedavi ile oldu. Hiç bir sorun yok ama kendiliğinden hamile kalamıyorum. On drdan sadece biri pko olduğumu söyledi. Diğerleri asla kabul etmedi. Uğraşıyoruz. İnşallah olur hayırlısıyla.

Ben daha önce 2 kez klomen kullandım ikisinde de ilk denemede hamile kaldım ama düşük yaptım. Tekrarlayan düşüklerim var. Yani Şimdi pozitifi görsem de benim için pek bir sey ifade etmeyecek gibi geliyor

Amin canım. Bazen lekelenme hatta kanama olabiliyor.

Olmaz mı. Ben ilk hamileliğimde kesin regl olacağım demiştim ama olmadı tabi

Ben daha önce 2 kez klomen kullandım ikisinde de ilk denemede hamile kaldım ama düşük yaptım. Tekrarlayan düşüklerim var. Yani Şimdi pozitifi görsem de benim için pek bir sey ifade etmeyecek gibi geliyor
Düşüklerin Sebebine bakıldı mı? Kan pıhtılaşması olma ihtimali olabilir diye benim dr coraspirin verdi. Peşpeşe olan düşünklerin genellikle sebebi bu olabiliyor. Testini dört düşükten sonra istiyorlar. Her hastane bu testi yapmıyormuş. Yinede biz önlemimiz alalım, zararı yok dedi dr. Kanı sulandırsın diye coraspirin verdi. Senin kullandığın ilaç var mı?

Topiğin ilk hamilelerinin gelmiş olması gerekirdi. Sat 27-28 nisan olanlar. Sonuçlar nedir? Nerelerdeainiz bi ses verin. Güzel haberler bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…