2017 Şubat Anneleri

Düşüklerin Sebebine bakıldı mı? Kan pıhtılaşması olma ihtimali olabilir diye benim dr coraspirin verdi. Peşpeşe olan düşünklerin genellikle sebebi bu olabiliyor. Testini dört düşükten sonra istiyorlar. Her hastane bu testi yapmıyormuş. Yinede biz önlemimiz alalım, zararı yok dedi dr. Kanı sulandırsın diye coraspirin verdi. Senin kullandığın ilaç var mı?
Bakıldı canım 2. Düşükten sonra bir sebep bulunamadı. Ben de her ihtimale karşı coraspini sürekli kullanıyorum. Hamile kalınca da igneye başlıyorum ama yine gidiyor. 4 düşükten sonra histeroskopi yapıldı rahim içi polip tespit edildi 3 tane. Ocak ayında onu aldırdım. Martta korunmayı bıraktım ama bu ay tam takip yaptırdım bakalım ne olacak.

Dün yaptim ilk 1o dk icinde cok silik bi cizgi cikti ama güvenemedim regl olmadim yarin sabaha kadar olmazsam kan vericem sizin ne zaman sat lar bat lar
Silik çizgi de pozitif demek hadi inşallah hayırlı haberlerle gel haber et bana da :) benim sat 14 Mayıs bat 12 Mayıs sonrası bakalım :) gelmez inşallah hayırlıysa :)

Şu hamilelik takvimini Nasıl ekliyorsunuz kızlar ben de inşallah 2şubat annesiyim :anneadayı::KK200:Allah hepimizin gönlüne göre versin hepimiz için hayırlısı olur inşallah :nazar:

Belirtilerin neler canım ?
Canım yumurtlamadan 6 gün falan sonra göğüslerim dolgunlaştı şişti ama çok acı yoktu hafif damar çekiliyor gibi bi ağrım oluyodu göğüsümde. Sonra bigün çok şiddetli bel ağrısı yaşadım. Başım bigün öyle bi döndü ki bütün gün yattım. Sonrs göğüslerimin uçları uyuşmaya ve sımsıcak olmaya başladı.
Ben ayın 14 ünde yumurtladım normalde yumurtlamadan 14 gün snra adet gelmedi gerekiyor 28 inde şuan iki gün gecikti bugün üçüncü gün.
Şuanki belirtilerim göğüsümlerim şiş uçları dahil çok acıyor. Bütün gün yatmak istiyorum hiç kıpırdayasm yok. Sürekli adet olacakmış gibi hissediyorum wc ye gidip bakıyorum yok.. Birde bugün başlayan karnımın tam ortasında seyirme vaar sanki içimde balon patlıyormş gbi :) böyle canm belirtiler

merhaba kızlar , hepinize sağlık sıhhat diliyorum. bebeğinizi sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin Allah'ım. benim bat 16 haziran.daha çok var ama inşallah bende aranıza katılırım. bu hafta yumurtlama haftam. geçen ay kimyasal gebelik yaşadım. dua edin lütfen bu ay öyle bişey yaşamayayım.

merhaba kızlar , hepinize sağlık sıhhat diliyorum. bebeğinizi sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin Allah'ım. benim bat 16 haziran.daha çok var ama inşallah bende aranıza katılırım. bu hafta yumurtlama haftam. geçen ay kimyasal gebelik yaşadım. dua edin lütfen bu ay öyle bişey yaşamayayım.
İnşallah canım iyi düşün iyi olsun

Benim 28 nisan bat gecti bekliyorum

Hadi gözün aydın. İnşallah kanda da çıkar. Haber ver bizede.

Bakıldı canım 2. Düşükten sonra bir sebep bulunamadı. Ben de her ihtimale karşı coraspini sürekli kullanıyorum. Hamile kalınca da igneye başlıyorum ama yine gidiyor. 4 düşükten sonra histeroskopi yapıldı rahim içi polip tespit edildi 3 tane. Ocak ayında onu aldırdım. Martta korunmayı bıraktım ama bu ay tam takip yaptırdım bakalım ne olacak.
Hayırlısıyla inşallah olur.
5. Gebelik olacak canım. 4 düşük yaptım daha önce. Bu sefer daha umutluyum yaşayacağına dair. Inşallah yine aynı kötü şeyleri yaşamam :KK43:
Kürtaj mı oldun düşüklerinde.

X