2017 Şubat Anneleri

Benim karnım sanki fırsat kolluyo gibi şimdiden büyüdü.
Göğsüm ve karnıma baktıkça üzülüyom, yarama bastın şuan

Çok şükür canım çok sevindim

Acaba ne zaman eskisi gibi yani normal insanlar gibi hissedebileceğim ya bulantı ya halsizlik ya midede taş hissi ya tiksinme ya tansiyon düşüklüğü ya kalp çarpıntısı.. Yani ben eskiden inanılmaz enerjik Bi insandım. İnanılmaz hareketliydim. Şimdiyse kendimi hastalıklı gibi hissediyorum. Hızlı hareket edemiyorum hızlı yürüyemiyorum hemen bitkin düşüyorum. Vücudumun Bi yerinde mutlaka Bi rahatsızlık hissi...... Bu 9 ay böyle huzursuz bi vücutla mı geçecek. Yoksa piyango bana mı vurdu, herkesin bu kadar şikayeti oluyo mu ya... Bu hafta 12 . Hafta bitiyo umarım normale dönerim. Önceden hamilelik geçirmiş arkadaşlar yazabilir mi? Ben eşim olmadan dışarı bile çıkamadım 2 aydır korkumdan. Çok yoruldum artık. Bişey söyleyin... Bu günüme binlerce şükrediyorum sahip olmak isteyip olamayanlar var ki ben de 1 sene sonra kavuştum. Ama inanılmaz yoruldum. Hem ruhen hem bedenen. Ne olacak böyle???

Al benden de Okadar. Bi önceki hamileliğimde 14/16 hafta arası geçti. Çarpıntı halsizlik herşeye hassasiyet titreme ne ararsan vardı. Şimdide var yaş ilerlediği için olsa gerek sakin olmaya çalışıyorum. Bide bulantı hapım var en azından küsmüyorum. Sabahları hariç :) ilacı almazsam 5/6 defa kusms garanti. Biliyorum geçicek inan senin en fazla 2/3 haftan var kesildiğinde panik olucaksın ne oluyor birden düzeldim diye. Kucağımıza alalımda ssğ sağlim hepsi geçecek. Sabır hepimize bol bol dua edelim İşAllah evlat kokusu bambaşka.

İnşallah... Gerçekten çok yoruldum ve çok çaresiz hissediyorum.. Çok hemde.......

Benim arkadaşım da tüp bebek ile hamile kaldı ilk bebeği be 7. Denemede tuttu. Şubatta doğacaktı kalp atışı durdu. Doktor demiş ki dur bakalım bu daha kaybettiğin ilk bebeğin. Sorun bar demek için 3 tane kaybetmen lazım. Kaybettin çünkü sağlıklı değilmiş. Git bakalım çocuk hastanesine gör sağlıksız Bebek dünyaya getirenlerin halini ve şükret demiş. Kız doktoru sayesinde tramva yaşamadı ve yaş 42.

10+2 de hastanedeyim yine aşırı kusma ve mide bulantisindan serum veriyorlar şimdi.

Geçmiş olsun.

Ben de senin gibiyim evi süpürdüm dün 6 saat sürdü. Çünkü her odadan sonra çok yorulup yattım! Çamaşır asmak bile dünyanın en yorucu işi. Yemekler desen tatsız geliyor hiçbir şeyden keyif almıyorum. Huysuz ve ağlakım. Geçen gün ambulansa yol vermiyorlar diye yarım saat hıçkıra hıçkıra ağladım. Hiç normal Değilim şahsen

Kizlar 2. 3. Gebeligi olanlara bisey sormak istiyorum. Ilerleyen zamanda yani karniniz buyudukce genital bolgedeki tuyler icin hangi yontemi kullandiniz.

Düzelecekmiyiz acaba.. Sokakta keyifle gezen hamileleri görünce bende mi gariplik diyorum, ben miyim talihsiz olan.. Bu kadar zor olmamalı.......

Kizlar 2. 3. Gebeligi olanlara bisey sormak istiyorum. Ilerleyen zamanda yani karniniz buyudukce genital bolgedeki tuyler icin hangi yontemi kullandiniz.
Ben ağda yaptırdım doğuma gidene kadar bazıları tehlikeli bulsa da bnm doltorum izin verdi. Doktora öyle gidemezdim zaten

oğlıum bana ya hastasın ya yorgun dedı çocugumu sevecek bile halim yok markete bile gidemiyorum dediğin gibi surekli bi şeyden rahatsızım ya yemek yiyememişimdir ya yemişim dokunmustur bulantı kusma bas donmesi hepsi var. artık eşime şuyum var demeye çekiniyorum soğuyacak benden diye ev işi zaten hiç yapamıyorum ödüm kopuo bebege bişey olur diye. ilk hamileliğim meğer bi şansmiş o kadar rahattımkı anlatamam 6,aya kadar karnım bile yoktu çok hareketlıydım şimdi sureklı yatıyorum uyuyorum kusuyorum aglıyorum ya ödemim oluo ya gazım anlıyacagın yanlız değilsin bi an önce eski ben olmak istiyorum sureklı spor yapıodum şimdi sadece malzemelere bakıp iç geciriyorum

Düzelecekmiyiz acaba.. Sokakta keyifle gezen hamileleri görünce bende mi gariplik diyorum, ben miyim talihsiz olan.. Bu kadar zor olmamalı.......
arkadaslarım hamilelik kararı aldıgımda bna hamile spor yapan kadınların videolarını yolluyorlardı sende böyle olursun diye. şimdi halimde yurumeye korkan bi hamile çevreye görede nazlı bir hamile

Saydigin herşey bende de mevcut maalesef ve dediğin gibi artık eşim e söyleyim boyleyim demeye cekiniyorum bende inş atlatiriz bi an önce

Bende gebeliğimi öğrendiğimden beri geniz akıntım var çok zorluyor beni.
Çıkarana kadar midem bulanıyor kbb doktora gitmeye üşeniyorum Allahım yardım etsin hepimize

Gerçekten çok ilginç yumurtlamadan sonra bile bitki çayını yasaklıyorum doktorlar gebelik oluşumunu engelleyebilir diye. En masum ihlamurdur zaten sadece diğerlerini tamamen yasaklarlar.. sağlıcakla kalın bebeginle ins. Doktor gerçekten çok önemli..

12 haftalik olanlar da hic cinsiyet tahmini yok mu arkadaslar ya ben cok merak ediyorum cinsiyetini keske ogrenebilsek ya, ikili tarama da bisey demediler mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…