2017 Şubat Anneleri

canım sıkıntı yapma. bende o su dediğin önceden de enfeksiyon, mantar vs olduğumda olur. ve şimdiye kadar hiç antibiyotik kullanmadım. başladığını farkedersem ilacım bellidir. günde 3-4 fincan aslanpençesi çayı, yaban mersini kapsül olarak günde iki kere ve ilerlemiş ise multi gyn kullanıyorum beraberinde.
hamilelikte de kullanılabildiği için bunlar, içim rahat ediyor.
tavisye ederim, burada doktor da veriyor bu arada yaban mersinini ve çayı.

geçmiş olsun canım. endişelenme. ben de her ilişkiden sonra yaşıyorum bunu tekrarlıyor bir türlü yakamı bırakmıyor çözümü boool boll su içmekte ve orayı sirkeli su ile temizlemekte buldum. bize yaz doktordan çıkınca

Yaz ya canım mevsimi değil kokusu bile farklı oluyo kışın ye sen :) ben balığın b sine tahammül edemiyom vejeteryanim çünkü
Ben balıksız duramam normalde kışın haftada iki yazında alabalık çupra vs ne bulursam ama şimdi kokusu bile çok fena oğlumda hiç böyle olmamıştım yiyip içip gezmiştim iki çocuk birbirinden farklı olur derlerdi doğruymuş

bende çok seviyorum balığı canım istiyo aslında bayadır ya arkadaşlar ağır bi koku olmadıgı sürece bende hiç mide bulantısı yok çok sanslıyım yaaa

Allah korumuş seni o doktordan bundan sonrası iyi olsun saglicakla al kucagına insallah

Bence doktorlarda sıradan insann oldukları için onlarında kötüleri oluyor ve sen kötü bi doktora denk gelmişsin sinir oluyorum böyle insanlara ii ki yeni bi doktor bulmuşsun kendine boşver onu allaha havale et böyle böyle hastası kalmaz da farkına varır belki gıcık şey ben sinir oldum burda ii dayanmışsın

Allah Allaaah okumaya başlar başlamaz sinirlerim bozuldu. böyle dengesizler yüzünden kim bilir kaç kişi bebeğini kaybediyor.
Çok geçmiş olsun. bana da buradaki doktor, bu kadar kanamayla düşmez ama kanaman şiddetlenir ve parça gelmeye başlarsa korkma, yapacak birşey yok üzme kendini, çocuk sahibi olabilmen güzel yani tekrar yapabilirsin vs dedi. bunları bile tatlı dille söylemesine rağmen psikolojimi altüst etti. senin durumunu düşünemiyorum bile.
Allah ıslah etsin böylelerini

amaaan bunlar da ayrı bir kafa ya! ne yapalım ilk biz miyiz midesi bulanan.ayrıca hiç bişey olmuyormuş bebeklere zira bizim kaynaklarımızdan kullanıyorlar şuan :) ilerleyen aylarda zaten yeriz. sanki senin bebeğini senden daha çok düşünecek. böyle diyenlere sessiz kalmamak gerek diye düşünüyorum. yapıştıracaksın lafı

Ne kadar doğru bilmem ama bu seneye kız senesi diyolarmış buarada hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah
Teşekkür ederim canım hep birlikte inşallah bebişlerimizi sağlıcakla kucağımıza alırız. Ayy inşallah benimkide kız senesi modasına uyar:)

Hamilelikte en önemli şey moral, olumlu düşün hep. Bize de haber ver doktordan çıkınca

Kızlar çok sağolun desteğiniz için. Gittik doktora çok şükür bebişte bir sıkıntı yok. Enfeksiyon için de tahlil verdik sonuç çıkmadı da muhtemelen yine enfeksiyona bağlı bi şeymiş. Büyümüş minigim teyzeleri

Kızlar buarada karniniz ne alemde. Ben bugun tam olarak 12+0 im ama hiç bişey yok. Ultrasonda Bebeğimi görmesem inanmam. Hele yatınca hepten sıfirliyor. Yumuşacık bide. Normal mi yahu?
Bide bi çocuğum var ama hepten unutmuşum hamilelik nasıl olur nasıl gecer

duygusuz gaddar robot biriymiş de ondan. iyiki de değiştirmişsin. Allah korusun sağlam bebeğini sana zararı olur almamız gerek falan diyerek alabilirdi de. Ufakta olsa bir sadaka ver bence.
ya zaten usg de kalp atısı gormesek alacaktı bence onuda ben heyecanla bakın kalbi atıo gördüm dedim kadının suratında bi şok ifade

biz keyiften yemiyoruz sanıyorlar yada kilo almamak içinmi yemiyorsun diyenlerde var herkes bi tuhaf
Çok geçmiş olsun çok sinir bozucu Bi durum çok iyi yapmışsınız değişmekle dr çok önemli gerçekten..
saol canım

Msj yazmıştım kanama yoksa sıkıntı yok yazmış inş öyledir
bencede kanama yoksa korkma

3 hafta önce değiştirdim dru ama yaptıkları aklımdan cıkmıyor dunde sinemaki olayı tuz biber oldu kullanmaya devam etsem nolcaktı
aynen canım yeni dra eşim dra mevsimimizi değiştirdiniz dedi kadın o kadar rahatlattıkı bizi

Merhaba bende 2017 subat annesi olucam inşallah bebeğimin kalp atislarini6duyamadik henüz ama bekliyoruz salı inşallah duyariz
hayırlı olsun canım hosgeldın aramıza

Allah korumuş seni o doktordan bundan sonrası iyi olsun saglicakla al kucagına insallah
aminn canım hep miz inşallah

allaha havale ettim ama içimden çıkmıyor yasadıgım günler korkudan wc ye bile gidemedim kendıme gelemedım

tatlı dille söylemedi sağlıksız bebek düşer buda düşecek dedi. düşecekse düşecegini bende biliyorum ama o an innsan rahatlatılmak istio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…