2017 Şubat Anneleri

aminnn

aminn canımmm

sukrediyorum hemde hergun
yastık görmeye dayanamıyorsun dio eşim bana

valla gizli gizli ağlıyorum diline düşmemek için
Bende içime atıyorum bi anda sacmasapan bisey tetikliyo ve saatlerce birine bisey olmuscasina ağlıyorum

banuelis sen demiştin demi ilkini erkek hissettim ama kız oldu diye?
Biz de erkek hissediyoz ailecek, kız olurmuki acabaa
Hissettiğin çıkar diyolar, ama Allah bilir.

banuelis sen demiştin demi ilkini erkek hissettim ama kız oldu diye?
Biz de erkek hissediyoz ailecek, kız olurmuki acabaa
Hissettiğin çıkar diyolar, ama Allah bilir.
Ben hep erkek hissettim.kızım 3 erkekten sonra ilk kız torun oldu belki de onun etkisidir. Hayırlısı neyse o olsun ama insan merak ediyor.

Selamlar herkese :) ilk 3 ay folik asit ve düşük tehlikem nedeniyle progestan kullanıyordum.doktor artık bırakabilirsin dedi ve vitamin olarak DECAVİT VE DEVİT 3 verdi.ilk bebeğimde devit kullanmamıştım,bebeğim doğduktan sonra kullandım.Bir sorun olurmu sizce,sizler ne kullanıyorsunuz?

Merhaba bayanlar :) 11.haftadayım ve bulantılarım çok şükür azaldı. Haftaya 2 li test için doktora gideceğim fakat ben Beylikdüzü Medicana international a gidiyorum ve biraz pahalı bir hastane. Doktorum testleri dışarda yaptırmama izin veriyor. İstanbul Avrupa yakasında uygun fiyatlı düzgün sonuç alabileceğim hastane tavsiyesi olan varsa çok sevinirim.

Merhaba bayanlar :) 11.haftadayım ve bulantılarım çok şükür azaldı. Haftaya 2 li test için doktora gideceğim fakat ben Beylikdüzü Medicana international a gidiyorum ve biraz pahalı bir hastane. Doktorum testleri dışarda yaptırmama izin veriyor. İstanbul Avrupa yakasında uygun fiyatlı düzgün sonuç alabileceğim hastane tavsiyesi olan varsa çok sevinirim.

Canım geçen hafta idi, ikili testimiz,doktor bebeğin ense kalınlığına filan bakıyor ve sen sadece kan veriyorsun(aç tok farketmez demişti doktor)
çok sağol cevap için. bir şey daha sorsam.ense kalınlığına vajinal muayene ile mi bakıyor yoksa karından ultrason ile mi.

Medicana da doktorun kim? Ben ışık beye gidiyorum, cok iyi bir doktor çok seviyorum ama erkek olması biraz kafamı kurcalıyor.

Gerçekten öyle... Ruhen çökmüş gibiyim evet... Hamilelik Bi hastalık değil tabiki ama Allah hastalık vermesin kendimi acınası Bi hastalıklı gibi hissediyorum. İnşallah 2. Dönem karnımda Bi bebeğin olduğunu bildiğim ama bundan dolayı vücudumda Bi rahatsızlık hissetmediğim tekmeleriyle Mutlu olduğum enerjik hastalıklı gibi görünmediğini Bi dönem olur.. Hayat çok zor Bi hal aldı çünkü.. Yine de Allah beterinden korusun buna da şükür.......

Medicana da doktorun kim? Ben ışık beye gidiyorum, cok iyi bir doktor çok seviyorum ama erkek olması biraz kafamı kurcalıyor.

Ben De Işık Bey e gidiyorum. Kendisinden çok memnun olduğum için başka bir doktora gidemiyorum. Ama malum biraz pahalı o yüzden 2 li testi güvenle yaptırabileceğim daha uygun bir hastane bakıyorum.

Üstüm 40 altım 36 beden.
Tipim kaydı iyce
ay ciddi misin? benim eşim de kilo mu aldın sen diye sinirimi bozup duruyor. ama yok 2 kg vermişim hatta. minnacık bir göbüşüm var onun dışında bir şey yok. hatta çamaşır aldım dün, büyük mü alsam acaba diyordum beden kalmamıştı, kendi bedenimden küçük bir beden aldım oldu yani şaşkınım

Valla 40. Hafta doğurdum. Hiçbir şey olmadı. Bu sefer yaptırmayacağım çünkü epilasyon yaptırdım ama yaptırmadaydım kesinlikle ağda yaptırırdım temizlik gibisi yok.
ben de bu konuyu soracaktım size. ben 1 sene lazere gittim, tam bitmemişti ama tek tük kalmıştı. e şimdi hamilelikte hepsi dirildi sanki çok üzgünüm ya. her yerim kıllı yine. ben de niye işe yaramadı acaba? jiletle yapıyordum, ağdaya başladım tekrar ama aşırı hızlı çıkıyor. nası başedicem

Ben De Işık Bey e gidiyorum. Kendisinden çok memnun olduğum için başka bir doktora gidemiyorum. Ama malum biraz pahalı o yüzden 2 li testi güvenle yaptırabileceğim daha uygun bir hastane bakıyorum.
esencana, avcılar hospitala baktın mı? ben kayseriye gelin geldim bu sene ama önceden marmarada oturuyorduk. oralar iyi biliyorum. medilife korkunçtu yalnız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…