2017 Şubat Anneleri

Agda agrili oldugu icin uyarmiyormu acaba. Heleki ilerleyen aylarda kasilmalar yol acabilir diye korkuyorum
Valla 40. Hafta doğurdum. Hiçbir şey olmadı. Bu sefer yaptırmayacağım çünkü epilasyon yaptırdım ama yaptırmadaydım kesinlikle ağda yaptırırdım temizlik gibisi yok.

hiç kafana takma bebeğini ve o doktordan kurtulduğunu düşünüp bugününe şükret

Nane ilk trimestirda zararlı diye biliyorum rahim kaslarını gevsetiyor yanlış mı biliyorum acaba

kızlar bende hurma ve maydonazun düşük tehlikesi yaptığını biliyorum fikri olan varmı?
dere otuda annede sütü yapıyormuş...
rahim kaslarını gevşetiyor.özellikle hurma son haftalarda tüketilmesi tavsiye ediliyor.yeşilliklerin çoğu ilk üç ay tehlike arz ediyor

bikaç hafta daha sık dişini az kaldı rahatlama dönemine

Sizleri okudukça rahatlıyorum yolsa kendimi anormal hissedicem. Yemekten sonra yürüyüşe gidecektik giyindim iki dk dinleneyim dedim, uyumuşum :) yeni uyandım

Kızlar iyice manyadim şuan face i aciyim dedim komşu gittiği bi kına gecesi videosu paylaşmış tanımam etmem kınayı getir müziği başladı ben hüngür hüngür salya sümük oldum kendi kinam da da çok aglamistim ama şuan hıçkıra hıçkıra ne olduğunu anlamadan agliyorum eşim de büyük bi şaşkınlıkla bu iyice iptal dercesine bakiyo

Kızlar iyice manyadim şuan face i aciyim dedim komşu gittiği bi kına gecesi videosu paylaşmış tanımam etmem kınayı getir müziği başladı ben hüngür hüngür salya sümük oldum kendi kinam da da çok aglamistim ama şuan hıçkıra hıçkıra ne olduğunu anlamadan agliyorum eşim de büyük bi şaşkınlıklabu iyice iptal dercesine bakiyo

Bende gebeliğimi öğrendiğimden beri geniz akıntım var çok zorluyor beni.
Çıkarana kadar midem bulanıyor kbb doktora gitmeye üşeniyorum Allahım yardım etsin hepimize
aminnn

aminn canımmm
hiç kafana takma bebeğini ve o doktordan kurtulduğunu düşünüp bugününe şükret
sukrediyorum hemde hergun
Sizleri okudukça rahatlıyorum yolsa kendimi anormal hissedicem. Yemekten sonra yürüyüşe gidecektik giyindim iki dk dinleneyim dedim, uyumuşum :) yeni uyandım
yastık görmeye dayanamıyorsun dio eşim bana

valla gizli gizli ağlıyorum diline düşmemek için

Günaydın kızlar sabahları uyandığınızda Bi geniz akıntınız oluyor mu oluyorsa Nasıl başa çıkıyorsunuz

Aaaa biri benden bahsediyor sanki
Bahsettiklerinin hepsini eksiksiz yaşıyorum canım. Sadece bulantım ve tiksinmen geçmek üzere...
İlk gebeliğimde fazlasıyla rahattım ama bu defa 10 yaş daha yaşlanmış hissediyorum kendimi
Ruhen çökmüş gibiyim inan...
İkinci 3 aylık dönemde daha enerjik olacakmışız. Şuan 12 +5 teyim. Rahatlayacağım günleri dört gözle bekliyorum...

Gunaydin,sizlerle ayni durundayim bende,aglamakli degilim sadece:)ama kendimi kotu hissediyorum birde ikinci hamilelik yani,halsizlik tembellik cabuk yorulma,hastalikli hal bende de mevcut normale donecek su ilk aylari atlatalim sonra hamileligin tadini cikaracagiz insallah,kizimda boyle degildim ve her hamilelik farkli oluyor anladim,tesellimiz bir aya duzelmek olsun subat anneleri gumbur gumbur gelecek insallah:))))))

Aynennnn ben normalde geceleri ölü gibi yatardım.. yastığa başımı koyardım sabah da alarmla zar zor uyanırdım şimdi sürekli uyanıyorum evi kontrol ediyorum lavaboya gidiyorum su içiyorum
Anneliğe alışıyorum galiba....

Bunu öğrendiğim iyi oldu bende de vardı hep su gibi habire geliyor sadece sirke ile siliyordum o rahatlatıyordu ama bir müddet sonra tekrar oluyor özellikle ilişkiden sonra...

Grip falan olduğumda antibiyotik kullanıyorum mecburen onlar daha da tetikliyor mantarı kaşıntıyı

Şlm kızlar doktora gittim bu hafta cinsiyet öğrendim
veeee kızım olacakmış

Hayırlı olsuuun
Erkenden öğrenmişin.
Acaba benimki nekii
Hepimizin içine erkek doğuyo, gönlüm kızdan yana ama yeterki sağlıklı olsun, en önemli o.

Benim dr biraz sakin bi tip.
Sormayınca demiyo hiç bişey.
Bi de usg cihazı biraz eski mi ne, 8.haftada zor duyduk kalp atışını.
Oyüzden sanki hemen öğrenemicem gibi cinsiyetini. 12+1deyim gerçi az kaldı
Ama hayırlısı olsun, Allahım hepimize sağlıklı sıhhatli bebişler nasip etsin.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…