2017 Şubat Anneleri

Benim 13.gün 20mm di çatlama iğnesi vurdurdum sonuç bekliyoruz

Günaydın herkese benimde reglim gecikti. Yarın idrar testi yapıcam çizgi görürsem çarşamba kan veririm artık. Bu hafta çok heyecanlı geçecek benim için hakkımızda hayırlısı olsun

selam 2 şubat annesiyim . umarım hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza ve güzel paylaşımlarımız olur

Benim de ilk hamileligim rahat gecti hic hamile oldugumu Bile anlamiyordum. Dün asiri kasik agrim vardi bugün de belim agriyor. Ben henüz kan testi de yaptirmadim Hafta sonu girdigi icin.Yarin sabah erkenden ilk isin Doktoruma gitmek olacak.

İnşallah güzel haberlerle gelirsin orkiden
Benimde ilk hamileliğim çok güzel geçti.
Ne bulantı ne aşerme... hiç birini yaşamadım.
Şuanda da 5+5 im. Şimdilik uyku dışında bir sıkıntım yok. Umarım böyle devam eder :)

Ikinci gebeliği olan arkadaşlar diğer cocuklarınız kac yaşında acaba ?

Oğlum nisan 2012 doğumlu.
Bebeğimiz doğduğunda 5 yaşına yakın olacak inşallah.

Kızlar bugun oruca niyetlenecegim benim gibi niyetlenen varmı

Ben de çok istiyorum tutmayı ama doktorumun ve eşimin izni olmayınca tutamayacağım.
Tedbirini al takdir'i Allah'a bırak diyor eşim.
İnşallah doğum sonrası telafi etmeye çalılacağım.

Ben de tek çocuk ile kalmayı düşünüyordum.
Polikistik overli olduğum için 1 kaçamaktan bir şey olmaz diye düşündüm ve sonuç çift çizgi.
İlk çocuğum çok zor bir bebekti. Hala da çok ilgi isteyen bir çocuk.
O yüzden gözüm çok korkmuştu. Umarım ikinci daha rahat olur :)

O zaman dogrudur bizim ayni benimde 20 mayis rabbim su mubarek gun gecelerde insallah dualrimiz kabul eder duyariz yavrularimizin kokusunu benim hic cocugum yok malesef bu ilk olcak
İnsaallah rabbim sevindirsin yuzumuzu guldursun isteyen herkese versin, progestan içtiğim icin maalesef oruc tutamiyorum baska tutmayan varmi?

Merhaba ilk doktor kontrolünd ne zaman gittiniz.. Benimde 12 Şubat yazıyor.. Henüz gitmedim keseyi göremem diye

bende 4+1 'im aynıyız.Ben idrar testiyle öğrendim.Dün kan testi yaptırdım.15 hazirana randevu aldım daha bişey göremez doktor diye 5+3 oluyorum doktora gideceğim gün keseyi görebilir kalp atışı içinde kontrole çağırır herhalde diye düşünüyorum.

Kaç çıktı beta?

Canım ben gecen hafta gittim inşallah salı günü tekrar gidecegım
slm elinay19 hayırlı olsun. gecen hafta doktor ne dedi, kullanman içim ilaç verdi mi.ben hiç gitmedim, bir kaç gün daha gidemem. henüz saglık ocağında yaptırdığım kan sonucum bile çıkmadı. sadece idrarda çift çizgi gördüm.

ben de oruç tutmak istiyorum ama midem bulanıyor, ilk 14 hafta fena oluyorum.

Folik Asit başladınız mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…