2017 Şubat Anneleri

Bende senin gibi kasik agrisi cekiyorum ayni zaman da az once kahverengi lekem geldi canim slklldl normal mi acaba
Bilmiyorum canım belki normal olabilir ama önceki düşük tecrübelerimden dolayı korkuyorum.Ben sabaha karşı progestanı vajinal olarak ekstra kullandım.sabahta kahvaltıdan sonra içtim şuan durdu yarın gidicem doktora bakalım neler olacak paylasırım burdan inşallah iyi haberler alırım.Allah seninde tüm hamilelerinde yardımcısı olsun .bide yatıyorum bu arada fazla hareket etmemeye çalışıyorum

kızlar ben sadece idrar testinde çift çizgiyi gördüm hemde adetime 4 gün varken şimdi emin olmak istiyorum birazdan işten çıkıp hastaneye gidicem kan testi yaptırmaya adetime 2 gün var bakalım sonuç ne çıkacak haftaya göre değerin kaç çıkması gerektiğini araştırdım sitelerde forumlarda herkes farklı değerler aralıklar yazmış tam anlayamadım sonucu yazarım bikaç saate sizden yorum isterim pozitif çıkarsa tabi..

selam kızlar benim de sat 3mayıs çift çizgiyi gördüm 3 gün önce ama silik çıktı. Salı ya da çarşamba günü doktora gideceğim bakalım inşallah bebiş geliyordur da 2017 şubat annesi olarak aranıza katılmış olurum 3 aydır istiyoruz :)
Benim çok uykum var bu ara ve hep az da olsa var olan akıntım baya arttı. sizde durum nasıl belirtileriniz neler?

Canım ben adetime 4 gün varken evde test yaptım silik ikinci çizgi çıktı. Koştur Koştur hastaneye gittim test yaptırdım 9.46 çıkmıştı. İnşallah hamilesindir sende:)

Canım inşallah hamilesindir:) bizde 5 aydır istiyorduk şuan hamilesin diyorlar ama hala inanamıyorum:)

Kızlar sonucu şimdi elime aldım 433,66 pozitif yazıyor 4 haftalığa göre değer normal dimi anlamadığım ve henüz doktora gitmediğim için bir türlü emin olamıyorumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…