2017 Şubat Anneleri

Evet öyle bir sevgi yok:) maşallah Rabbim korusun hepsini dişarda sürekli öpüyorım millet görmemişin çocuğu dicek diyorum bazen amaaan banane:)) evet görmemişim
Aman kime ne en sevilmelik zamanlari heruerde de severim valla oh yirim bile ole şapşik halleri var ki sevdikce sevesi geliyor insanin

Evet 2-3 gündür hasta diye içim gidiyor Rabbim nasıl bir mucizedir diyorum hem ölüyorym uykusuzluktan yorgunluktan hem de enerji doluyum:)
Konu onlar olunca oyle oluyor canim gece uyurken bile ozluyor insan oyle guzel bi duygu sukurler olsun.r
ALLAHIM evlatlarimizla sinamasin bizleri

Ben kucagina almasini bile istemiyorum allahtan ofise hergun gitmiyorum kafayi yerdim kesin canim valla her asama birbirinden zormus bi kutu bulsa ondan destekle bastirip kalkiyor sandalye sepet sehpa hak getire dun 3 kez kafasini carpti milyon defa dursun diye oturtturuyorum o kendi bildigini yapiyor onceden tutunuyordu zararsizdi simdi elleri birakip yurume derdine düştü brni benden aliyor havalar sogudu insallah surunmeden yürür canim öylesi daha iyi ek gida cok degisken 2 hafta agzkini kilitledigi de oldu 1 hafta düzenli yedigi de benim yedirmemi istemiyor kendi yiyor bu ara kafaya ekmege takmis defalarca elinden aldim yiyo gecen misafirim vardi masada hazirladim servisleri onu da mama sandalyesine koydum uzanip almis 1 böregi yemis dış sert kismini birakmisti benden gizli masadan yürüttüklerini bilmiyorum ama önüne koydugumu cani isterse küçük bile olsa alıp yiyo cadı
Allah yardımcımız olsun hepimizin.Sizin mankenin kilo düzeldimi canım:)
Kislik kiyafete gectik fark ordan da olur ama 7300 üz bunada sükür canım biz baya geriden gidiyoruz kilo olarak
Kesinlikle cok yorucu

Kızımın kalca ortezini çıkardık artik 15 gun sadece gece takacak somra hiic yok 1 yaşta kontrol var umarım tekrar bir mudahale gerekmez.
8 ay 10 gunluk oldu daha diş yok. Ortez icinde iken donmeyi unutmuş simdi bastan basladik. Ayaklarina henüz basmıyor parmak ucunda sanirim alışamadı.
Grip suresinde ek gidayi reddetti yaklasik bi 10 gundur sadece anne sütü diyebilirim ama bugun başladı tekrar cok mutluyum.
Kan degeri de düşük idi ferromixin veriyorum ama yemek yemedigi icin neyin icine karistiracagimi bilemedim meyveyi toza daldirip eline verdiğim bile oldu umarim etki etmistir.

Kalça ortezini cikartmaniza çok sevindim cnm. İnş bir daha hiç gerek kalmaz.
Yaramzliklara hemen alışır annesi hiç merak etme. Her gün yeni birseyler öğreniyor minnoslar.

Canim gozunuz aydin cok sevindim biz tasindik burda cocuk has yok herhangi bi ortopedisyene gituduk kacasinda sıkınti yok dedi.Bir daha da bktirmadim.Bizim de sadec iki disimiz var emeklme yok.
Bu arada kizim babasini gorunce ba ba bana anne memeyi gorunce meme acsa mama feln diyor cok geveze hic susmuyor
Ek gidada biz de bi duzen oturtamadik bugun tarhana denedim ogurdu icmek istemdi ite kaka bi yemk kasigi icmistir keçi gibi inat simdiden
Kan degeri cuma gunu baktiricam hic ilaci kullanmadm ama gerkliyse baslrim diye dusunuyorum insallah gerekli olmaz.Kan ilacini c vitamini iceren meyve sulriyla verirsek emilimi artarmjs az mandalina suyuna koy ver bence.

Canim krebi nasil yaoiyosun tarif verir misin

Canım yumurta yerine nohut suyu kullanıyorum yoğurt yerine de Meyve rendeliyorum :)

Benim tarifim şöyle;

Yarım meyve rendesi
Yarım çay bardağı su
Yarım çay bardağı nohut suyu
Bir tatlı kaşığı karbonat
Kıvamı ayarlayacak kadar tam buğday unu (genelde 5 6 Yk oluyor bende)

Kim demiş bu aylardaki bebekler 6-7 saat kesintisiz uyur diye valla uydurmuşlar canım yok öyle bebek

Benimkide diyo ne konuşuyosunız ne diyorlar ayy sanane diyorum:)) çok meraklıdır

Aynen benimki de çatlıyor meraktan :)))

Çok zor canım yaa bizim de eğitim var akşamları eşim anneme bırakalım illa diyor geçen hafta Perşembe cuma bıraktım ama aklım evdeydi. O da bir saat tek kaldılar eşim geldi hemen içim içimi yiyor vallahi bakamaz elinden mi düşürür diye

Benimki de annem kızım falan diye seviyor gıcık oluyorum

Geçecek inşallah canım ben de yiyecek bulmakta çok zorlanıyorum ama artık saldım yani öyle düzenli vereyim dedim iki gün buldum üçüncüye menü kalmadı

Gözün aydın canım minik kuş artık başlar yaramazlıklara

Cok saol canim nohut suyunu ilk kez duydum niye o

Merhaba Cnm
Aynı sorundan muzdaribim bebeğim 8 aylık ve 2. Gebeliğim olduğu için emziremiyorum pek . Gece uyanınca biberonda kabul etmiyor ve ağlıyor .. kafayı yedim 1 aydır . Devam sütü versen geceleri daha az uyanır . Alıyormu biberon . Bizimki almıyorda. Gündüz herşeyi yiyor ama gece uyanınca uyutmalara çözüm bulamadım . 1-2 defa su içince dalıyor . Susayıncada uyanıyorlar . Yada ayakta sallayınca ama bizde pek bunlarda fayda etmiyor . Komik ama devam sütünü şırınga ile alıyor . Demekki çocuk süte karşı değil . Biberon sevmiprız :)

Aynen öyle canim annemde olursa daha rahat hissediyorum bu arada elifin diyetinde yeme izni çıkan gidalar olmadi mı bütün alerjiler devam ediyor mu

Aynen öyle canim annemde olursa daha rahat hissediyorum bu arada elifin diyetinde yeme izni çıkan gidalar olmadi mı bütün alerjiler devam ediyor mu
Dün yürütüp yediklerini bilmiyorum demişsin ya canım okuyup okuyup güldüm:)yerim ben onu. birde kiloya takılma bizde ayniyiz biliyorsun üstelik birçok gıdadan mahrum kalıyor genetik demekki biz zayif olduğumuz için yavrularda öyle

Yiyecek bulamamak ayri dert bulduklarimida yemiyor. Bugün çorbasina ıspanak ekledim ishal oldu ondanmı bilmiyorum. Yoğurt yedirebilsem keşke hem sağlıklı hem kolay ne güzel olurdu. Kısmet işte

Aynen canim artik saldik kilo işini napalim muhallebi cicibebe dayayamam zayif diye kalsin böyle :) bu sekilde mutlu cadı da canim o yürüttükleri konusu gercek baş edemiyorum kucagimda oturmak istiyor bazen ekmegi aliyor onu alirken böregi onu alirken salatalik domates peynir derken arada goturuyor biseyleri hatta gecen yemek yerken konusuyoruz esimle ekmegi bi parca agzima koymaya uzatirken birden ekmek gitmis almis hanim yiyo bende konusmaya dalmisim esim biraz bekleyip senin elindeki ekmek nerde dedi o bücürük almiş bide alirim diye aceleyle disleriyle koparip koparip yutuyor

Hahah ay öyleler bizim elada öyle. Sofraya yaklaştiramiyoruz korkudan. Önümüzden yürütüyor dediğin gibi:) yada kaşiğima vuruyor hop yemek üstüme dökülüyor
Yani sağlıklı kilo alması daha iyi tabi. Aç kalmasında kilosu çok geride değil. Boyuda iyi maşallah kuzunun sağlık olsunda herşey düzelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…