2017 Şubat Anneleri

kisafile iki tane birden çıkmaz demişsin ya.
Bizim şuan 3 tane birden çıkartıyor.
Çıkmadan önce damakları baya beliginlesiyor belli oluyor yani çıkacağı.

kisafile iki tane birden çıkmaz demişsin ya.
Bizim şuan 3 tane birden çıkartıyor.
Çıkmadan önce damakları baya beliginlesiyor belli oluyor yani çıkacağı.
Oyle cikabiliyomu hic bilmiyorum gercekten. Masallah kuzucuga. Iyi bari cikarmisken ikisini bir cikarsin demekki cikarmadan once boyle oluyo

Birde üst dişindeki damakta önce beyaz bişey çıkmıştı ben onu diş sanmıştım hani başlamış diye 1 gün sonra gitti doktoruna sordum diş incisi o 1 haftaya kalmaz gelir dedi bir hafta içinde çıktı.
Alt dişlerden biride aynı oldu o hemen çıktı.
Öbürü direk çıktı. Diş incisi falan olmadan.

Oyle cikabiliyomu hic bilmiyorum gercekten. Masallah kuzucuga. Iyi bari cikarmisken ikisini bir cikarsin demekki cikarmadan once boyle oluyo
İlk bebeğim ve hiç tecrübem yok.
Oluyomuş demek ki.
Evet canım sizinkiler de geliyor inşallah.
Allah yardımcımız olsun.

Sevgili anneler uyku tulumu almayı düşünüyorum da tavsiye edebileceğiniz marka/model var mı. Ayaklar açık İçi pamuklu tog değerli bi şey bakıyorum.

Sen iyi susmuyormuşsun canım ne güzel söylemişsin ağzına sağlık. Kv nin kızı acaba nasıl bir yere düşecek. Emin'im onlar da yakınırlar var kv si şöyle vay kv si böyle diye. Sen çocuklu halinle iş yapıyorsun da utanmıyorlar hiç. Ya bu çocuk onların da canı ciğeri uyandırmaya ağlatmaya nasıl kıyıyorlar anlamıyorum ya??? Eşin de senin haklı olduğunu görüyordur ama işlerine gelmiyor anne babalarını atamıyorlar satamıyorlar

Şimdi böyle konuşuyor ya bizim kocalar ben de diyorum ki senin de kızın var kendi çocuğum benim beddua etmem ama böyle birşey olursa nasıl davranacaksın dedim

İyi demişsin cnm gerçekten. Empati yapmayı bilmeleri gerekiyor. İlerde damati da aynısını yaparsa diye düşünüp öyle davranmali.
Bi yerde duymuştum gerçekten de çok hoşuma gitmişti bu söz.... "Gelinler ileride kayinvalide olacaklarını, kayinvalidelerde eskiden gelin olduklarını unutmasinlar"... Ne kadarda doğru bir söz. Empati kurup ona göre davranmak lazım.

biliyorsun önceden susuyordum ama yok artik gemileri yaktım gözümde zerre yok eşim de farkinda bi sorun olursa ilk bana de ben bi bakayim artik anneme sesini yükseltme saygisizlik etme dedi biliyor hatali olduklarini sesi çıkmıyor ama demiyor da hatalılar diye insallah bi an önce toparlanir da sahip cikmalari gereken kim ögrenirler

Sevgili anneler uyku tulumu almayı düşünüyorum da tavsiye edebileceğiniz marka/model var mı. Ayaklar açık İçi pamuklu tog değerli bi şey bakıyorum.
0-6 ay için dreambag ve slumbersac'ın torba uyku tulumlarını kullandım çok memnun kaldım. Kışın 2,5 tog kullanmıştım mevsim geçişinde 1 tog kullandım, yazın bişey örtmedik zaten, şimdi baktom dreambag olana hala sığıyor ama rahat rahat açamaz bacaklarını. 9-12 ay için mothercare'den kollu bacaklı 2,5 tog uyku tulumu almıştım ama onu giyecek hale gelene kadar bir tane 1 tog torba uyku tulumu alacağım yine mothercare'den.

Doktora gittik canim haber ver demistim ya. Istahsizlik icin polivit verdi bide kan damlasi kullanmami soyledi

Doktora gittik canim haber ver demistim ya. Istahsizlik icin polivit verdi bide kan damlasi kullanmami soyledi

Cnm bnm oglan da 6 bucuk aylik son 10 gündür bnmki de ayaga kalkıyor boydan boya sıralıyor kalkmaya başlayınca emeklemekten de sıkıldı bn de hep pesindeym mecburen.mama sandalyesi aldim 2 gun önce onu onerebilirim bi oturtmaya 15 dkka duruo oyalanio.bn ikea antilop aldim.normalde sevmio otrmayi cikmak ister diye dusundm ama cikamio ondan cikmak isteynce ellerino uzatio onu alaym dıye

benimde düşündüğüm model o canim ama bnm kiz hicbiryerde durmuyor ki valla ordada durmaz diye cesaret edememistim hoppala aldi annem bugun onu da deniycez bakalim insallah onda durur biciriklar iyice yormaya basladi bizi 6 aylik olsun rahat edersin demislerdi annem bunosr daha iyi günlerin demisti çıktı piyasaya bıcırık cok cok yaramaz

Kemerleri var canım mama sandalyelerin bağlayınca duruyorlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…