2017 Şubat Anneleri

Bir de merak ediyorum geceleri deliksiz uykular başladı mi?
Benim oglum emmiyor mama yiyor ve 3 ila 3,5 saatte bir uyaniyor 12 den sonra.
Saat 11de uyumus oluyo iki saatte bir net uyaniyo. Normalde iki haftadir bi saatte bir yarim saatte bir uyanirdi bunada şükur. Emiyo sadece.

Kızlar
İştahsızlık ve huzursuzluk varsa (diş dışında) bebeğinizin kan değerlerine bir baktırın isterseniz..
2 arkadaşımın bebeğinde aynı şikayetlerden b12 vitamin eksikliği çıktı ve dr'ları iğne vermiş

Kızlar aramızda bebegi icin hoppala kullanan var mı. Varsa memnunmu. Markası nedir.
Ben kullanıyorum, çok memnunum. İçinde zıplamayı henüx keşfetmedi ayakta durup oyuncaklarıyla oynuyor 10-15 dakika, sayesinde bi kahve içebiliyorum. İkinci el aldım tutumluanneden. Markası brightstars

Kizlar dis mi bunlar. Boyle olupda cikan oldumu. Daha varmi sizce

Eklentiler

• 20170906_130706.jpg
    24,5 KB · Görüntüleme: 124
kizlar benim minik cücem şimdi de yatagin kenari koltuk vs ne bulursa tutunup kalkiyor ve öyle durduguna çok seviniyor hatta yan yan adimliyor ordabi saniye yalniz birakamiyorum gecen bir kez koltugun altinda bir kez balkonda bugun masanin altinda buldum bu dedigim 2-3 dakikayi gecmeden oluyor hep sürekli oyun oynayip sürünüyor çok yoruldum pesinde dolaşmaktan yürüteç aldim bulasik makinasi dizene kadar oyalanır diye onun da bi tarafindan nasil basarıyorsa icinden alta iniyor nasil baş edicem şaşırdım nasil oyalarim 10 dakika da olsa bu oyunlari cok tehlikeli oluyor bazen

Ben kullanıyorum, çok memnunum. İçinde zıplamayı henüx keşfetmedi ayakta durup oyuncaklarıyla oynuyor 10-15 dakika, sayesinde bi kahve içebiliyorum. İkinci el aldım tutumluanneden. Markası brightstars
Sağol cnm. Bende düşünüyorum en azından 10 15 dk takılması bizi rahatlatır.

Maşallah murat tuna ya ne kadar da tatlı. Rabbim nazarlardan korusun kollasin.
Markası nedir acaba bunun. Tavana asılanlardan sanırım.
Pilsan oyuncağın canım kapıya asılıyor..
Teşekkür ederiz bu arada hepimizinkini inşallah

İnşallah ama benim sütüm hiç yok ;( iki göğüstende 25ml zor çıkıuor
benimkide ek gidaya gecince azaldi. senin 25 cikardigini bebek 50 cikarir 2si bir 100 yapar. 75 bile yapsa iyidir. azda olsa emzirmeye bak. dr bana bir damla bile hasta oldugunda cok ise yarar demisti. azda olsa isede gitsem emziriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…