2017 Şubat Anneleri

snım listede adın yok ekletebilirsin :) bosver senin kızda boylu poslu citi piti bi manken edasinda kilolu olup pişik olup gezecegine böyle olsun en iyisi diyorum ben zayif seviyorum kendim gibi olsun diye ac birakiyorum diyorum o kadar üstelerlerse

Selam kızlar
Biz kısacık süren tatilimizden döndük.
Önümüzde bayram tatili var. Bu bayram kaçarı yok ,gaziantepe k.validelere gidilecek.
Ne diyim ,umarım rahat ve keyifli geçer
Bebekle tatil biraz zorladı kızlar beni. Uyku saatleri ,yemek saatleri çok düzensiz oldu. Zaten otel yemeklerine güvenmediğim için yanım da güvendiğim 1-2 markanın kavanoz mamasından götürdüm. Onlar çok pratik oldu benim için.
Havuza da 2-3 kere girdi benimle. Çok eğlendi ve hiç çıkmak istemedi ama ben çok uzun tutmak istemedim su da..
Her ne kadar ben bir şey anlamamış olsan da iyi kötü ufak bir tatil yaptık işte.
Şuanda da yine grip olmuş kuzucum. Hiç keyfi yok...
Hapşuruk,öksürük ,burun akıntısı...
Umarım çabucak toparlarız

Bu arada 7.ci ayımızın dolmasına 2 günümüz kalmış. Henüz diş'i yok ama eline verdiğim şeyleri fena ısırıyor..
Abiye çekerse 3 hafta içinde çıkar dişi ama bakalım..

Geçmiş olsun cnm inş hemen toparlar Saltuk Buğra...

Bizimde hala dişimiz yok. Emeklemeye başladı benim ufaklık. Koyduğum yerde bulamıyorum ve iki gündür hızlı bir şekilde gidiyor. İyice zorlanacagiz artık. 7 ay ne kadarda hızlı geçti ya daha doğduğu gün dün gibi aklımda oğlumun.

Kavanoz maması hangi markanın kullandın cnm.

Bişey yedirmek isteyen olursa az önce 1,5 İskenderi gömdü karnı tok diyelim :))) kilolu olsa da sen buna çok yediriyosun ilerde obez olur derler.. derler de derler kardeş hiç durmazlar hiç susmazlar:))

Oy geçmiş olsun minnoş damadıma..

Gunaydin anneler...yemek konusunda yorumlarinizi okuyorum da kendimi fazla rahat buldum o konuda cogu seyi tattirdim kizima ..hatta koye gidince annem bal kaymak bile verdi ama yine de zayif diyorlar ..7000 kiloydu en son ama son ay kilo aldigini dusunmuyorum..sicaklardan fazla yemek istemiyor..

Evet canım meyve seviyor tatlı ya ondan herhalde:) bu ek gıda işide zormuş ya sadece onu verdim 2 kaşık.
Bu arada Önerilerin için teşekkür ederim canım sayende yedirebildim

Zaten minicik bişey koydum ağzına kabul etmedi.Benimkide parçalı olunca çıkarttı ağzindan rendeleyip öyle verdim yedi.
Hoşgeldin canım çok geçmiş olsun

Bide benimki gunduz cok uyuyodu dort saat oluyodu azaltmamai soylediler gece uykusunu bolunmesine neden olabiliyomus gunduz uykular
Benim o kadar uyumuyo ya öğlen uykusu biraz uzun o da 1.5 saat fln sonra bide 4 gibi fln uyuyo yine o kadar yani gündüz toplam da genel olarak 2 kez uyuyo bazen 3 onda da saatleri o kadar uzun olmuyo

Evet cok zor allah sabir versin insallah cabuk atlatirlar bu donemi

Benim o kadar uyumuyo ya öğlen uykusu biraz uzun o da 1.5 saat fln sonra bide 4 gibi fln uyuyo yine o kadar yani gündüz toplam da genel olarak 2 kez uyuyo bazen 3 onda da saatleri o kadar uzun olmuyo
toplam zaten iki saat uyumalari lazimis benim kizimda simdi okadar uyuyo ama gece uykusunda degisen bisey yok bakalim nezemana kadar duzelicekler

Saol canım ,çok teşekkür ederim.
Maaşallah oğluşuna. Bizde hiç emekleme isteği yok. Sadece oturup göbek büyütüyor :))
Kavanoz olarak milupa tek meyve serisi %99 meyve içeriyor.
Hipp markasının armut ve havuç püresini de kullandım.
Yoğurt olarak sütaş babymix götürdüm.

Oy geçmiş olsun minnoş damadıma..

Saol dünürüm.
Ufak bebeklere öpülme yasağı getirseler keşke. ..
Mavi gözleri gören bi sevip öpme gereği hissediyor nedense..
Kimini engelliyorum ,kimisi benim kucağımda değilken öpüyor. Sonra da gelsin hastalıklar ,uykusuz geceler...
Eloşum nasıl ?

Canım bence yine de çok rahat olmasan ?
Henüz bedenleri çok hassas diye düşünüyorum..

Zaten minicik bişey koydum ağzına kabul etmedi.Benimkide parçalı olunca çıkarttı ağzindan rendeleyip öyle verdim yedi.

Hoşgeldin canım çok geçmiş olsun

Saol canım teşekkür ederim.
Ela'ya ek gıda başlamışsın ,kolaylıklar diliyorum canım.
İlk alışması için bir kaç hafta püre verebilirsin bence. Mesela öğünler püre ama arada ağzına parmağınla ezdiğin bir şeyler de koyabilirsin ağzına.
Zamanla alışıyorlar..

Damadım da o kadar yakışıklı olmasaymış

Eloşun son videosuna bak yakında yürüyüp koşacak heralde

zeynepten 1 hafta büyük olan akrabası var eşimin, geçen gün onlara gittik. kız pıtır pıtır yürüyor maşallah yere koydular fırt fırt emekliyor yerinde durmuyor. zeynepi 15 dk tutuyorum kollarım yoruluyor 1 adım atmıyor yüz üstü dönüyor sinirleniyor ağlıyor. emekleme ve yürümeye dair en ufak belirti yok. tembel kızım benim

ay köpek diş mii :) yandan görünmediğine emin misn canım öyle çıkarmıymış ki

ek gıda konusunda fikir olsun diye ben de yazayım,
yumurtayı geçtik, sarısını sevdi. lor da sevdi çok şükür. kabak püresi çok az yedi ama havuç hiç sevmedik. patatesle karıştırdım dün birazcık yine de yemedi
yoğurt yiyor çok şükür.
sabah az yumurta öğlen az püre akşam az yoğurt bu şekilde gidiyoruz birkaç gündür. toplam yarım çay bardağı ediyor mudur sanmıyorum
meyve vermiyorum, 8 aylık olana kadar vermeyi düşünmüyorum, en azından düzenli olarak. meyvenin şekerinin fazla enerji olduğunu duydum birkaç kişiden, annemler de öyle yaparmış ben de deneyeceğim. belki de ondan çok hareketli bir bebek değil

Canim gecmis olsun oncelikle. Termal otele gidecegini soylemistin yanilmiyorsam. Termal sulu havuzda mi normal havuzda miydi Bugra :)

TuRuNCu Çok geçmiş olsun canım..
Çok çabuk atlatırsınız umarım..
Evde 2 çocuk olunca birbirlerine geçirmekten hastalık çıkmıyor bir türlü evden..Allah yardımcın olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…