2017 Şubat Anneleri

Zaten minicik bişey koydum ağzına kabul etmedi.Benimkide parçalı olunca çıkarttı ağzindan rendeleyip öyle verdim yedi.

Hoşgeldin canım çok geçmiş olsun
Canım ben hiç püre şeklinde vermedim blw yaptığım için. Parçalar koparıyorlar ve bi şekilde yutuyorlar.bi rahat olursak onlar da alışıyorlar:KK66:

Damadım da o kadar yakışıklı olmasaymış:KK48:

Eloşun son videosuna bak yakında yürüyüp koşacak heralde:KK55::KK70:

Çok yakışıklı sayılmaz aslında.
Tipik göbekli türk erkeği :))
Eloşumun videosunu nasıl görmemişim benn. Maaşallah çok hareketli ya.
Saltuk o hareketleri sadece yatakta yapıyor. Sert zeminde rahatsız oluyor beyim :))
Öpüyorum gelinimi

Canim gecmis olsun oncelikle. Termal otele gidecegini soylemistin yanilmiyorsam. Termal sulu havuzda mi normal havuzda miydi Bugra :)

Saol canım,tşk ederim.
Evet termal otele gittik. Hatta bilirsin ,kozaklı da roza resort. Hiç memnun kalmamış olsam da büyük oğlum çok eğlendiği için sesimi çıkarmadım.
Bu arada normal havuza girdik. Termal su için çok küçük daha. Zaten suyu da çok sıcak

Saltuk o hareketleri sadece yatakta yapıyor. Sert zeminde rahatsız oluyor beyim :))
Öpüyorum gelinimi

Saol canım,tşk ederim.
Evet termal otele gittik. Hatta bilirsin ,kozaklı da roza resort. Hiç memnun kalmamış olsam da büyük oğlum çok eğlendiği için sesimi çıkarmadım.
Bu arada normal havuza girdik. Termal su için çok küçük daha. Zaten suyu da çok sıcak

biliyorum cunku orada yasiyorum :) havuzu 2 yilda ancak temizliyorlar bi ara orada calismistim :KK12: bende oglumu goturmek istiyoeum ama esim cok pis dedigi icin maalesef :KK43: suyi seviyorlar cunku bebisler:KK48:

Öpüyorum gelinimi

Saol canım,tşk ederim.
videolari nerden goruyorsunuz neler kacirdim ben acabaaaaaa

Saol canım ,çok teşekkür ederim.
Maaşallah oğluşuna. Bizde hiç emekleme isteği yok. Sadece oturup göbek büyütüyor :))
Kavanoz olarak milupa tek meyve serisi %99 meyve içeriyor.
Hipp markasının armut ve havuç püresini de kullandım.
Yoğurt olarak sütaş babymix götürdüm.

Saol dünürüm.
Ufak bebeklere öpülme yasağı getirseler keşke. ..
Mavi gözleri gören bi sevip öpme gereği hissediyor nedense..
Kimini engelliyorum ,kimisi benim kucağımda değilken öpüyor. Sonra da gelsin hastalıklar ,uykusuz geceler...
Eloşum nasıl ?

Canım bence yine de çok rahat olmasan ?
Henüz bedenleri çok hassas diye düşünüyorum..

Saol canım teşekkür ederim.
Ela'ya ek gıda başlamışsın ,kolaylıklar diliyorum canım.
İlk alışması için bir kaç hafta püre verebilirsin bence. Mesela öğünler püre ama arada ağzına parmağınla ezdiğin bir şeyler de koyabilirsin ağzına.
Zamanla alışıyorlar..
Sağolasın canım inşallah kolay olur şimdiden bezdim:) inşallah zamanla alışır hiç pütür yiyemez diyede korkmaya başladım.

Bişey yedirmek isteyen olursa az önce 1,5 İskenderi gömdü karnı tok diyelim :))) kilolu olsa da sen buna çok yediriyosun ilerde obez olur derler.. derler de derler kardeş hiç durmazlar hiç susmazlar:))
Susmaz canim bunlar susmazzzz.
Evet canim dis yapisinda kopek disinin yeri. Hatta ucu bile belli sivri yani digerleri gibi degil
Benim kızda aynı durumda alttakiler çıktı üstler sizin gibi.Bembeyaz oldu damağı. Ateşimiz yok sukur. Geçmiş olsun.

Bende cok korkuyorum blw icin ogurunce fln odum kopuyo napicagimi sasiriyorum elim ayagim titriyo. Hic bana gore degil valla arada versemde eline pek rahat degilim
Blw deneyenleri yürekten kutluyorum. Ben yarı blw yarı turk modeli anne yapıyordum. Ble kızımın küçücük parçayı boğazına kaçırıp nefessiz kalması ile son buldu. Bir anda kıpkırmızı oldu yavrum.Neyseki çalıştığım kurumda ilk yardım dersi vermişlerdi çabuk atlattık. Blw yapcak olanlar bence öyle bir durumda nasıl müdahale edilmesi gerektiğini de bilmeli.

bak seenn.... ama TuRuNCu TuRuNCu soyle soyleyeyim bende de var bir Ela kiz..hem senin oglusla ayni gun dogdular..Bi de kayserideyiz ki bence ideal gelin adayi burda:KK16:
sen nerelerdeydin uzun zamandır görmemişim mesajlarını yeni mi geldin :KK49:

TuRuNCu TuRuNCu senin instagramı kaçırmışım dur bi mbg24 mbg24 seni stalklayayım:KK45::KK45:
Annelik_heyecani Annelik_heyecani
biz de 2 ay kadar önce sanitas a gitmiştik, daha şık ve yeni duruyordu açıkçası ama pek beğenmedim. en kısa zamanda konya/mersin yapmak istiyoruz da cesaret edemedik bir nebze daha uzun diye. ben buraya gelin geldiğimden beri kapadokya/ankara yapıp duruyoruz daha taş ve peri bacası görmek istemiyorum:KK55::KK45:

TuRuNCu TuRuNCu senin instagramı kaçırmışım dur bi mbg24 mbg24 seni stalklayayım:KK45::KK45:
biz de 2 ay kadar önce sanitas a gitmiştik, daha şık ve yeni duruyordu açıkçası ama pek beğenmedim. en kısa zamanda konya/mersin yapmak istiyoruz da cesaret edemedik bir nebze daha uzun diye. ben buraya gelin geldiğimden beri kapadokya/ankara yapıp duruyoruz daha taş ve peri bacası görmek istemiyorum:KK55::KK45:
arada bi arkadasa bakip cikayim diye gelip kaciyorum:oops: ben de biktim valla kapadokyadan ..kupkuru sicak geliyo artik..yaa instagramda bulmak istiyorum sizii:KK15:

Stalkla bakalım bulabilecekmisin damadımı :))) ben burdayım diyo aslında:)))

arada bi arkadasa bakip cikayim diye gelip kaciyorum:oops: ben de biktim valla kapadokyadan ..kupkuru sicak geliyo artik..yaa instagramda bulmak istiyorum sizii:KK15:

Heee bizi bul da damadıma el koy dimiiiiii .. aklını karıştırma boncuğumun o Eloşunu buldu tamam mıııı :bicak:

Heee bizi bul da damadıma el koy dimiiiiii .. aklını karıştırma boncuğumun o Eloşunu buldu tamam mıııı :bicak:
zaten benim kiz baya yakisikli o konuda hic sansimiz yok..en fazla memleketten yirtariz ama o konuda da Babamiz kayserinin yillisi... yerliye bulasmak istemeyebilirler:KK54:

aynen öyle.. avanosa gidiyoruz çok seviyorum orayı ama bir yere kadar hani insan değişiklik arıyor.. neyse ki haftaya istanbula kavuşuyorum:)) kızımla gezme planlarım var beni üzmezse:hamarat:

dur bakayım merak ettim :))

trend konularda bebeği blender a alışmış bir annenin konusu var. baya gözüm korktuo_Oo_Oo_O
en fazla birkaç hafta daha böyle blender kullanıp sonra bırakmak istiyorum ben de. geç kalmamak lazım:KK43:

Blw ciler nerdesiniz nasıl gidiyo? tereyagli ekmek tereyagli ekmek M muhendiseylul başka varmıydı blw yapan :KK64:

Bizim alerji doktoru çağırmıştı ek gıdaya başlamadan gel diye kızım 6 aylık oldu adam izne çıkmış :KK70: başka doktora gittik testler tekrar yapıldı 15 güne sonuçlar çıkacakmış ben başlayım mı dedim yok doktorunu bekle dedi Yen'i doktor da. Bu hafta da bekledim ama dayanamadım eline salatalık ve acur verdim köyden taze taze gelmişti :KK70: yavrum nasıl yedi saldırdı resmen. Memeyi öyle emmiyor cadı :)))

X