2017 Şubat Anneleri

Bizde hala 6larda geziyoruz:) Bize çekmişler işte.insan bazen üzülüyor ama önemli olan sağlığı canım ki senin kızın maşallah boya veriyor manken olacak
aynen canim ben 174 üm beni gecer bence bu zilli baba 188 ona dogru yol alacak :) ben kensime kilo aldiramiyorum ki kiza aldiriym ben 49 kg'a indim belkide 48

Bizimkiler yerinde sayikliyolar. Ama farkindamisin canim bizim hamileykende herseyimiz ayniydi aldigimiz kilolar bile demekki bebislerde ayniymis ne ge uyurlar ne yerimde dururlar istehlari kilolari. Ama sizinki uzun bizden hihh benimki minyon
aynen ya ayni kiloda gittik diş varmı sizde canım ben malesef dogum sonrasi o kadar olay yasadim hala stresteyim eridim gitti resmen keske birazi kalsaydi diyorum kilolar

aynen canim ben 174 üm beni gecer bence bu zilli baba 188 ona dogru yol alacak :) ben kensime kilo aldiramiyorum ki kiza aldiriym ben 49 kg'a indim belkide 48
Bende baya zayifladim 51 kiloyum şuan.benim tereddütüm elanın doyup doymadiği yönünde kilodan ziyade oyüzden canım sıkılıyor. Yeni ek gıdaya başladım onada ağzını açmıyor hanfendi

aynen ya ayni kiloda gittik diş varmı sizde canım ben malesef dogum sonrasi o kadar olay yasadim hala stresteyim eridim gitti resmen keske birazi kalsaydi diyorum kilolar
Yok canim disimiz daha cikmadi ama iyice sertlesti tabi gorunen biseyde yok sadece cok kasiniyo sizin varmiydi dis. Kilo olarak cok vermissin canim ya boyunda uzunmus biraz alsan iyi olur bunyen acisindan. Bendede gitti kilolar iki kilom kaldi eski kiloma dahada vermem

benim eski kilom mu kaldi canim bünyem zayifladi cidden halim yok ayakta zor duruyorm ama kizim icin dayaniyorum

Evlat bambaşka birşeymiş özellikle ela uyuduğunda kendimle başbaşa kalıp onu izlediğimde çok daha iyi anlıyorum.
Çok yoruluyorum akşama kadar odadan onsuz çıkamıyorum uykusuz kalıyorum ama düşünüyorumda başka birşey için bu kadar fedakarlık yapabilirmiydim hiç sanmıyorum.
Annemle hamileyken tartiştik beni sevmiyorsun dedim gülerek dediki evladın olunca göreceksin bakalım senden daha fazla kim sevecek onu diye şimdi o sözleri kulaklarımda:) Kızımı çok seviyorum Şükürler olsun nasip eden Yaradana...Rabbim hepimizin evlatlarini korusun,olmayanlarada versin.Ben Bu akşam aşka geldim:)))

Bende baya zayifladim 51 kiloyum şuan.benim tereddütüm elanın doyup doymadiği yönünde kilodan ziyade oyüzden canım sıkılıyor. Yeni ek gıdaya başladım onada ağzını açmıyor hanfendi

benim vücut pertten hallice valla o kadar bitkinimki kızlar :) bu arada ishal ates huysuzluk iyice artti bu hafta ama diş yok hala hic cikarmadik annem köprü kuruyor diyor o disten zor diyor e bide atak var ohhooo bizim is baya zor olucak

alerji durumu nasil oldu canim mama da veremiyordun ek gida ile de sorun yasadi mi

MaHlass canım yanında havuçu kaşıkla yedim yine kanmadı:)) armutla karıştırdım öyle yedi birde rendeledim iyice ezildi,eşim takmış püre yapıyorsun daha çiğneyemiyor diye iyice ezdim bende umarım ilerde sorun yaratmaz diğer şekilde ağzindan tamamen çıkarıyor parçaları.
Birde karıştırmak doğru değil yaziyor tadını alamaz diye napcamı şaşırdım

Demekki meyve seviyor Eloş
Kandıramazsın benidiyor..
O şekilde karıştırmanın bir sakıncası yok..
Önemli olan alerji olmaması ve hazımsızlık çekmemesi..
Şu an sadece sebzeyi yedirme yolunu kullanıyorsun uzun soluklu o şekilde yemeyecek zaten..
Yavaş yavaş içindeki meyve oranını azaltıp sebzeyi daha yoğun vermeye başlarsın, böylece sebzeyi de sevmeye başlar Ela..
Alışma evresi olduğu için püre ile başlanıp yavaş yavaş pütürlü kıvama geçmeli diye düşünenlerdenim.. Özellikle iştahsız bebişin katı gıdaya geçiş sürecinde.. Tabi ben yaparım diyorsan blw de yapabilirsin..

Senin su atarlarina bayılıyorum içimdekileri yazıyorsun resmen :) Benim kızımda 6800 boyu 69 cm 6 ay 23 günlük neymiş efendim çocuğa her yedigimden vermediğimden çocuk cok zayıfmış tüy gibi uçacakmış, her yediğimi canı çekermiş biraz tatsa ne olacakmış. Is-te-mi-yo-rum anlamıyor öküz insanlar. Tadını mi biliyorlar ki canı çekçek....

Kızlar 3 numara prima bezde(kutu değil yeni ambalajlardan) çiş sızdırma olayı yaşayan var mi?2-3 gecedir gece uykusunda kızım ağlayarak uyanıyor sırtı yatağı çişli.Bezden mi?Gece sürekli dönüyor ondan mi?

Hiç yaşamadım ben canım..
Çok mu gevşek kalıyor bandı acaba

Alerji durumu 6 ayda bir gözlemleniyor canım yani 1 yaşına kadar birşey bekleme dedi doktor
Yemiyorki anlayayım bugün havuç verdim yemedi armutla karıştırdım 2 çay kaşığı yedi.
ilk veris ise ywrin biraz daha arttirarak ilerlemeyi dene canim benim kızda sevmedigi birsey olursa kilitliyor agzini önüne koyunca oynuyor arada agzina koyuyordu öyle başladı simdi ben verince sinirleniyor ama ben cok ezmiyorum verdiklerimi elimle o yerken minik parcalar veriyorum lor veriyorum cignemeye calisiyor hemen cok seviyor agzina parcali seyler gelirse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…