2017 Şubat Anneleri

Ozaman oğlak düşünüp akrep davranıyomuşum meğer...
Doğruluk payı var.
Akreplerin grisi pek yoktur.
Siyah ve beyaz arasında gidip gelirler.
Aynı ben işte.

Ayy kuzuuum kıyamam.
Merak etmeme değil kıızzz.
Herkesinkini merak ediyodum ama cosefle mbgninkinin grup geneline göre farklı olduğunu hissettim.
Oyüzden özellikle sordum.
Bak farkettiysen balık ve yengeç çoğunlukta yani benzer hepsi su grubu.
Ama onlar farklılar.
Biri hava biri ateş.
Ondan yaaağğniii...kuzumm..alınırmış daaa:KK15:

Havam batsın :KK48: ayyy espiri yaptım:KK70:

Burçtan bahsetmişken bizde konsept olarak annesinin doğduğu aya hediye olsun diye "Hediye konsepti" çektik..:KK200:
IMG_20170816_191424_228.jpg

kızlar merhaba..
ise basladim. hayat iki cocukla birde calisirken cok zor. esim yeterince yardim etmiyor. hep bahane bulup disari cikmaya basladi. bunaldim. bende cocuklari ona birakip 2 saat kacamak yapmayi dusunmeye basladim.
Niye yalnız çıkıyor da sizi de götürmüyor?:KK20:
Hep birlikte çıkalım demesi gerekirken, bencilce davranmış..Tevazu gösterilcek gibi değil davranışı..
Anne robot demek değildir, programlayasın ve rölantide dönsün dursun..Bizlerinde ihtiyaçları var..Ben aynen bunu derdim:KK19:

Ozaman oğlak düşünüp akrep davranıyomuşum meğer...
Doğruluk payı var.
Akreplerin grisi pek yoktur.
Siyah ve beyaz arasında gidip gelirler.
Aynı ben işte.

Ayy kuzuuum kıyamam.
Merak etmeme değil kıızzz.
Herkesinkini merak ediyodum ama cosefle mbgninkinin grup geneline göre farklı olduğunu hissettim.
Oyüzden özellikle sordum.
Bak farkettiysen balık ve yengeç çoğunlukta yani benzer hepsi su grubu.
Ama onlar farklılar.
Biri hava biri ateş.
Ondan yaaağğniii...kuzumm..alınırmış daaa:KK15:
Şaka canım şaka:)) öyle tripliyimdir
İşte normalde burcumu sevmiyorum alıngan duygusal falan mantığım devre dışı çoğu zaman hele politik olmayi asla beceremiyorum. Sevmiyorsam illaki belli ediyorum:))
O söylediğin iki kişi mbg24 mbg24 ve MaHlass MaHlass i bende beğenerek okuyorum benimde ilgimi çekiyorlar:KK8:

İşte normalde burcumu sevmiyorum alıngan duygusal falan mantığım devre dışı çoğu zaman hele politik olmayi asla beceremiyorum. Sevmiyorsam illaki belli ediyorum:))
O söylediğin iki kişi mbg24 mbg24 ve MaHlass MaHlass i bende beğenerek okuyorum benimde ilgimi çekiyorlar:KK8:
:oops::KK15::KK68:

Aaaiiiiiiyyyyy beni beğeniyor :oops::confused::KK8: :KK9::KK48:

@Famm @Gri06 @Salliala @kisafile @Edanur_bal kizim_61 Revna Revna @gul_22116 bugun muhtemelen aşıya gidicek arkadaşlar @TuRuNCu nun bir bacaga iki aşı etkiyi azaltiyor onun yerine birini kola yaptirma önerisini insallah okumussunuzdur birde ek gida ile ilgili doktor önerileri ve gelişim durumlarini da yazarsanız sevinirim :KK66:
Balim ben kasik mamasi ve muhallaebi yapiyrjm ama cogunlugu ev yemekleri oluyo ki emiyoda kizim suan 6 bucuk aylik elimden geldigince yediriyorum herseyden :)

Niye yalnız çıkıyor da sizi de götürmüyor?:KK20:
Hep birlikte çıkalım demesi gerekirken, bencilce davranmış..Tevazu gösterilcek gibi değil davranışı..
Anne robot demek değildir, programlayasın ve rölantide dönsün dursun..Bizlerinde ihtiyaçları var..Ben aynen bunu derdim:KK19:
gelince hadi gidelim dedi. ama benim enerjim kalmadigindan gitmedim. beni asil bunaltan ev isleri. kadin aradim bulamadim. ben yardim ederim dedi etmedi. yemek fasli da cok yoruyor. buyuk cocugum yemek istiyor. yapiyorum yemiyor. kucuge hep ayri corba yapiyorum. yemekten once 2 saatim mutfakta geciyor. 1 saat yemek yerken savas gibi geciyor. sonra toplama fasli 1 saati geciyor. yemek yapmaktan sogudum inanki. cocuklar kendi kendilerine diruyor. esim elinde tlf oynuyor. onun rahatligi bana batiyor bu aralar. cunku ben cok yoruliyorum.

aslinda tek sorun benim cok yorulmam. yorulmasam hic birsey bana batmazdi..

oglumdan bahsedeyim biraz.
buyudu.
emekleme cabalari son sürat devam ediyor. geri emekliyor. bu ara one gitmeye basladi. hep yerde zaten.
cikardigi sesler fazlalasti.
tukuruyor.
yemek yerken tum vucuduyla kasiga geliyor.
muhallebi falan yemiyor. corba yogurt sebze meyve puresi yiyebiliyor.
kakasina dikkat ediyorum. kabiz veya ishal yapmayacak sekilde dengeleyerek yiyecek vermeye calisiyorum.
suyu bol veriyorum
meyve suyu vermiyorum. myvenin kendisini yediriyorum ezerek.
oyuncak oynuyor. elinden alinca agliyor.
6.5 aylik oldu.
gecen hafta ilk disi de cikti.
cok sevimli.
hareketlerine buyuk oglum bile guluyor.
gulunce tadindan yenmiyor :)

Günaydın kızlar. Bebekleriniz uyudugunda terliyor mu.
Beim oğlum acayip terliyor sadece zibinla yatiriyorum. Üzerinde incecik bir battaniye ztn hemen üzerinden atıyor onu ve cam da açık oluyor. Neyin terlemesi anlamadım gitti.

Günaydın kızlar. Bebekleriniz uyudugunda terliyor mu.
Beim oğlum acayip terliyor sadece zibinla yatiriyorum. Üzerinde incecik bir battaniye ztn hemen üzerinden atıyor onu ve cam da açık oluyor. Neyin terlemesi anlamadım gitti.
canım ben de zibinla yatiriyorum ama terleyebiliyor ve üstü genelde açık oluyor acıyor yani:KK48: biz de cam açık değil terleyip teri kurumasın üstünde dikkat et istersen cam açikmis ya. biz de terliyoruz bence çok normal ya.

canım ben de zibinla yatiriyorum ama terleyebiliyor ve üstü genelde açık oluyor acıyor yani:KK48: biz de cam açık değil terleyip teri kurumasın üstünde dikkat et istersen cam açikmis ya. biz de terliyoruz bence çok normal ya.
Teşekkürler cnm. Tek degilmişiz... Bizim oglanin genel de başı terliyor cnm. Yastık fln baya bi ıslanıyor.
Dikkat etmeye çalışıyorum Zıbını fln ıslanınca değişim yapıyorum.

X