2017 Şubat Anneleri

Beni sormamissinn ama olsun:) ben yay burcuyum 1 aralık-1991 doğumluyum tc numaram:)

Kk'nin reklamlarinda gördüm
Ben avm de d&r da dost kitabevinde ne bulursam inceliyorum onları da 9 ay itibariyle tek tek alıp kullanacağız..

Havuc bizde ishal degil ama gunde 2 kere kaka yapmasina sebep oldu. Ishal diyebilmek icin gun icinde en az 10 kere yapmsi gerekiyor diye biliyirum canim

Kk'nin reklamlarinda gördüm
Ben avm de d&r da dost kitabevinde ne bulursam inceliyorum onları da 9 ay itibariyle tek tek alıp kullanacağız..
Arkadaşım internet sitesinden almış adım adım in aylık geliyor mus. Onada başka biri tavsiye etmiş. Bende biraz daha araştırayim.

Nerden bildin MaHlass dicem....
Ama her yerde haykırıyom gerçi oğlak olduğumu
Hiç sevmem burcumu....
Başak kova ya da balık olmak isterdim

Kırmızılı yerleri şöyle okudum>>>>
Kadının üslubu çok lakayt.
Ne demek ev boş mu diyosun ya, evli adama bu cümleyi kurabilmek........
Canım fesatlık yapmayim diyom ama eşin tüm kadın hocalarla böyle mi, yani senli benli ve uyudunmu mesajı yazacakları kadar...
Sana iş arkadaşın gece uyudun mu falan yazsa ne düşünür beyefendi???
X bey ya da x hocam uyumadıysan/sanız bişey soracaktım olcak onun normali...
Benim de eşimin iş arkadaşları çoğunlukla kadın ve ben bu konuda çok sıkıntı yaşadım.
Yani her türlüsü var kadın milletinin oyüzden kesin çözüm erkeğin resmiyeti öğrenmesi.
Erkek beceremiyosa kadınlar cıvımayı çok iyi biliyo malesef.
Biz de eşimle bu konuda çok papaz olduk.
Şuan daha iyyiz eskiye göre..ama çok çektim evli erkeklere kırıtmayı seven kadınlardan...
Allah yardımcın olsun..

Hemen hemen her cümlende merak ettiğim bir şey var dediğin için
Çünkü merak oğlak lafıdır..
Inan görmedim her yere yazdığını

Hadi yaa
Ay hiş farketmedim
Ozaman dışardan çok meraklı bi tipe bebziyom demekki
Oysaki meraksızlığımdan çok çeken oldu şimdiye kadar.
Yani çoğu yakın arkadaşım bu yanımı eleştirir.
Niye muhabbet esnasında soran taraf hep kendileri oluyomuş, ben sadece belli yerlere odaklanıyomuşmuşum vs vs.
Bundan sonra böyle diyenlerin gözüne sokcam bu sayfayı
Gerçi burda konular genelde çocuklar ve aile hayatı üzerine olduğu için belki de oyüzden.
Yani çok eksik hissediyorum biçok konuda kendimi

Son düzenleme:
Ilgi alanimiz neyse merakımız da o yöndedir..
Muhabbetlerdeki konular ilgi alanına girmemiş demekki

Revna bende bir ara çok araştirirdim burçlari,
İnsanlar burçlari gibi düşünür yükselenleriyle hareket ederler yoksa birbirine benzeyen karakterlerde olurdu herkes oysaki hepimiz farklıyız demişti bir ara astrolog ki bencede mantıklı.
Bende Yengeç gerçi merak etmemişsin ama bak bu emoji bile beni anlatiyor alıngan :)) ay hiç sevmiyorum burcumu

Ozaman oğlak düşünüp akrep davranıyomuşum meğer...
Doğruluk payı var.
Akreplerin grisi pek yoktur.
Siyah ve beyaz arasında gidip gelirler.
Aynı ben işte.

Ayy kuzuuum kıyamam.
Merak etmeme değil kıızzz.
Herkesinkini merak ediyodum ama cosefle mbgninkinin grup geneline göre farklı olduğunu hissettim.
Oyüzden özellikle sordum.
Bak farkettiysen balık ve yengeç çoğunlukta yani benzer hepsi su grubu.
Ama onlar farklılar.
Biri hava biri ateş.
Ondan yaaağğniii...kuzumm..alınırmış daaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…