2017 Şubat Anneleri

Merhaba anneler epeydir girmiyorum doğru dürüst enes talha bayramdan beri gece uykusu yok yenidogan gibi saat başı yarım saate bir uyanan bir tip oldu bu ara 2-3 gündür gündüz de uykuya geçerken çok direnmeye başladı 6. Ay aşı mizi daha olmadık dün tam 180 günlük olduk :) 2 diş var hala ama çok fena ısırıyor artık oyun haline getirmeye başladı karnı doyup hevesini alınca ısırıp gülüyor hareketlenme olayına gelirsek tam da bu aşağıdaki resim gibiyiz bir dk durmuyo artık dandini 'den fln atiyo kendini nerde nasıl tutacagimi şaşırdım bi mutfağa gitmemle koltuk arkalarında buluyorum dönüşte ilk günlerdeki gibi sırt ağrılarım yorgunluklarım başladı yine çünkü nefes aldırmıyor 26. Atak haftasını dibine kadar yaşayanlardaniz bizde neyse bugün sen sonra ınş rahatlariz geciyo çünkü ınş huy haline gelmemiştir çünkü gece uykusuzluk gündüz dinlenememk mahvetti beni

Eklentiler

• 20170813_103350.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 106
Maşallah annesi Enes Talha ya ne hareketler onlar öyle ya
Atak döneminden dolayi olabilir cnm. Bizim de 6. ay civarları çok zorlu geçti birde sünnet olmuştuk ikisi bir araya gelince oğlus baya bi atarli olmuştu. İnş tez zmn wa normal e döner de rahat edersin

Sağol canım bütün gün böyle hiç durmuyo evim darmadagin koltuk kirlentleri hep yerde girebilecegi yerlere koyuyorum çünkü anlık geciyo bi yere evet bu atak baya hirpladi bizi baya zorladı ınş düzelir yoksa ki hiç bi iş yapamaz oldum yine sünnet bende düşünüyorum ama bu hareketleri ile nasıl olur bilemedim

1. Bizim de bir dönem öyle oldu. Sonra kendiliginden düzeldi. Biberonu hazirliyordum agladigi her yarim saatte dayiyordum agzina artik bunalmistim. Biberondaki bitmediyse 2 saatte degisiyordum taze mama yapip uyurken veriyordum. Cunku dedigin gibi 45 dakika 1 saatte uyaniyo cok icmeden tekrar daliyordu. Gececek merak etme. Atesini kontrol et ama.

2. 74le doguma girdim suanda 67yim. Ben de veremedim ve bir 4 aylik hamile formunda gobegim duruyor maalesef. Goguslerim cok buyumustu onlar sindi biraz ona sukrediyorum. Doktoruma sordugumda 9 ayda hormonlarin normale döndügünü sonrasinda zayiflayabilecegimi soylemisti bekliyorum

3. Bizim favori yemegimiz kofte-patates. Firina suruyorum domates soslu ya da sossuz yapabilirsin pratik oluyor. Yesil fasulye ve barbunya agaci da cikmak uzere midemizde. Salatadan ziyade yogurt kullanabilirsin yemeklerin yanina.

Bizim de gündüz hic uykumuz yok en fazla 15 dakika. Gece de uyku savasi veriyoruz. Masallah tosbigim enese bizim kiz bu kadar hareketli degil henuz. hanimefendi cizgimizi bozmuyoruz biz destekli oturabiliyoruz ve disimiz de yok henuz elif teyzesi. Cikinca isirir mi bilemem salyamiz co, Ciksin artik su disler

Ya fena ısırıyor valla hareket olayı da enes talha yaklaşık 4 aydan beri hep hareketli ama bu ay fenalarda hiç durmuyo o toto hep öyle havada evin içinde gezinip duruyo :) kızlar ağır olur biraz ondandir seninki :)

Ya fena ısırıyor valla hareket olayı da enes talha yaklaşık 4 aydan beri hep hareketli ama bu ay fenalarda hiç durmuyo o toto hep öyle havada evin içinde gezinip duruyo :) kızlar ağır olur biraz ondandir seninki :)

Yerim onun totosunu Masallah subhanallah kuzucuk

3.soruna cvp
Tarif basit 1 adet düdüklü tencere =et yada güveç tenceresi =et sebze yada firin poşeti firin =tavuk .etçil kocana iyi olur .güveç tenceresine köy en alta eti uste sebzeyi salçalı su su köy içine. Aleminyum folyo bağla kısik ateste 3 saat pişer o .kuc uk gözde.al sana mis gibi et baharatta atican sizin zevke bağlı.sonra

Revna kilo bende de var süt yapsın diye yediklerim yüzünden ama süt degil kilo yapan. benim ki z gece yemiyo 1de biberonla veriyorm sonra 7de kalkiyo .bazende 11 de veriyorm daha geç kalkiyo dolu mide rahatsız mi ediyo anlamıyorm birde sıcaktan da yemiyolarmjs

tereyagli ekmek foruma ilk yazdiğin mesajı beğendim sende gör diye canım:)))
Kendi yazdiğimi aradim bulamadim,ilk zamanlar ne alakasız kişiler yazmış şimdi hiçbiri yok

Aynen canım herkes değişti kimler geldi kimler geçti:))) bulamadım mesajı iyice bir bakayım da alıntılayayım

Okulda buzdolabı var mı? Kantine soracağım ben de olur derlerse koyacağım. Bir de termal çanta alacağım eve dönüşte onunla taşırım. İçine de buz aküleri koyarım ılımaz ilk sağdığında az çıkması normal alışık değil memeler sağılmaya Haziran'da seminere giderken benim 10 ml çıktı ilk gün her fırsatta sağdım bir de gece kalkıp sağdım öyle öyle birikti :)

Kızımki de çoklu besin alerjisi erken açtırmışlar sanki diyeti biz en az 6 ay diyet yapacağız kendini tamamen toparlasın öyle dedi dr

Maşallah:))) biberon kullanıyor musun canım? O etkiliyor olabilir. Aşılardan gına geldi artık bitse de kurtulsak

Katılıyorum canım. Doktora söylemeye bile çekindim blw diye. Emin'im yok öyle şey olmaz derdi :S

O ebenin ağzına kürekle vurmak lazım süt yaramaz olur muymuş sen Canını sıkma

Çok geçmiş olsun canım

Canım sonuç ne bilmiyorum ama hayırlısı olsun eğer hamileysen de üzülme vardır bir hayır... tandem emzirme diye birşey var yapılabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…