2017 Şubat Anneleri

İnsan o günleri özlüyor şimdi koltukta oğlumu alınca bazen eşim kalk len orası benim yerim diyor oğluşa acaba üzülüyormu oda diyorum

Kızlaaaarrrrrr, yirimmm sizi beeğğnn
Anamm üşenmemiş de uzun uzun cevap yazmışlar yaaa
Demekki dost olmak için bazen görmeye bile gerek yokmuş...
Teker teker etiketlemedim ama hepinize çook teşekkür ederim
Feciy aydınlandım özellikle yatak konusunda keşke daha önce adım atsaydım.
Herüf gelsin onu karyolaya bağlıycam

Son düzenleme:
Ben şu an karyolaya bağlasam kelepçeye sarılıp uyur:)) o derece bişey olmuş sürekli bir uyuma modu halsiz sanki o doğurmuş süt veriyor Yarabbim

Ben şu an karyolaya bağlasam kelepçeye sarılıp uyur:)) o derece bişey olmuş sürekli bir uyuma modu halsiz sanki o doğurmuş süt veriyor Yarabbim

Benimkide aynisi valla. Bi de diyo ki geceleri ben cok terliyorum beni bi ates basiyo diyo. Pasamiz o yizden bana hic sarilmiyormus

An itibariyle yatak odasından bildiriyorum
Kaçak gece 11 sularında yakalandı, bit kadar yatak odası zeminine atılan yer yatağında tısıl tısıl uyyo şuan
Bizim bücür kollarını bacaklarını x şeklinde ayırıp yattığı içinkaryolaya üçümüzün sığması imkansız gibi...
Yine de bunu da bi başarı sayıp emeği geçenlere teşekkürü borç bilirim

derandiren Annelik_heyecani ne güldüm size kızlar litven niğmete şükredelim, en azından yanınızdalar, ben yüzünü unuttuydum artık adamın sarılmayı neyim geçtik...

Son düzenleme:
Çok tatlısın ya. Ama bence kocaları ihmal etmemek lazım ne bilim ben biraz kuruntuluyumm.

Yazarken bende kendi halime cok guldum

Benimkide aynisi valla. Bi de diyo ki geceleri ben cok terliyorum beni bi ates basiyo diyo. Pasamiz o yizden bana hic sarilmiyormus
Lohusa ya ondan terliyordur:)) benim eşimde belini tutuyor yürürken diyorum ya sanki o doğurmuş bi haller amaan:))
Tebrikler ivoo:))Haklısın canım napalım buna da şükür diyelim:)

Günaydın güzel anneler ve tatlı bebekler. Hayırlı cumalar herkese...
Bugün aşı ve izlenim vardı. 400 gr almış 2 cm de boyu uzamis oglusumun.
Benim oğlan sünnet sonrası iyice atarlı olmaya başladı ya. Adam olduya ondan herhalde Sanirim atak dönemi geçiriyor. İstemediği birsey olunca direkt basıyor ağıtı elinden oyuncağı fln alınca kızıyor ediyor. Yere yatırınca popoyu yukarı kaldırıp kendini geriyor. Değişik huylar edindi çocuk ya.
Ama ama en güzeli başkasının kucağında iken direkt bana gelmek istemesi.
Normal de ayakta yada kucak ta sallayarak uyuyan çocuk iki gündür öyle uyumuyor. Sarılıp yatağa uzandım pis pis yaptım yüzümle gözümle oynayarak uyudu. Allahım nasıl mutlu oldum. Meğer benim sıcaklığıma kokuma ihtiyacı varmış. İki gündür o şekilde uyuyor

Ek gıda konusunda da sağlık ocağından elime bir kagit verdiler. Kahvaltı öğlen çorba ikindi yoğurt birde meyve suyu. Pekmez de yazıyor. Kafam biraz karıştı pekmez ağır gelmez değil mi kızlar 6. Ayı 4 gün geçtik biz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…