2017 Şubat Anneleri

Gecmis olsun canim pek bi bilgjm yok a kizlar atak donemlerinden bhsediyorlardi belki de korelinin atak donemidir insallah gecici bir durumdur.
Bilmiyorum bende öyle düşünüyorum atak mi acaba diye ama gündüz iyi oynaması uykusu 4 gündür sadece gece böyle anlayamadım düzelsin ınş yoksa uyku yok 4gecedir

Teşekkür ederim.
Dış macunu kıvamını geçtikten sonraki aşamada ilk kez fitil kullandım.
Artık zorlanıyor.
Bugün ilk kez yoğurt verdim, probiyotik yoğurttan mayaladim. Umarım işe yarar. Aslında meyve vermek istemiyorum bu ay çünkü sebzeyi pek sevmedi oğlum.
Ama kayısı püresini denemek istiyorum.
Bahsettiğiniz D vitaminini ben de araştırayım. Elimdeki bitmek üzere zaten.
Tekrar teşekkür ederim.

Kizlar az once Efe nin bezinde kan damlalari gordum turuncu renkli. Cok korktumm. Basinq gelen ya da bilgisi olan var mi
Bizde de var bayram haftası hava aşırı sıcaktı o zaman başladı susuzluktan kaynaklanıyormuş hatta şimdi bile ara ara devam ediyor dünden önceki gün de dr unu aradım o da havalar çok sıcak dedi hem bana daha çok su icmemi hemde enes e de vermemi söyledi kan gibi mi yoksa pembemsi mi resim yukleyebilirsen at istersen bi ben resim yukleyemiyorum hata veriyo

maşallah canım. demekki her bebek farklı. Çünkü genelde 5 aylık bebekler 2 saat uyanık kalabilirmis deniyor. peki uzun uyanık kaldığı zamanlar huzursuz değil de mi. Özel yaptığın bişey var mi peki canım.

İlacınızın adı ne bi de ne kadarlık bi tedavi süresi var.yani neden yüksek oluyormuş bişey dedimi doktorunuz

İlacınızın adı ne bi de ne kadarlık bi tedavi süresi var.yani neden yüksek oluyormuş bişey dedimi doktorunuz
Levotiron kullanıyorum canım ben geçen ay çok bitkinim sürekli uyku hali var fln diye bi kan vereyim dedim 30 a yükselmişti tshim aile hekimi hemen bi dahiliye genel cerrah hangisi olursa görün dedi gittim 50 ml le başladık 2 ay kullanıp tekrar kan vercem ona göre ilacın dozu yeterli mi ona bakicak bi aydır kullanıyorum bi ay sonra gitcem neden olduğu konusunda bisey demedi ama benim gecmisimde vardı çok küçükken aile de de var genetik te olabilir birde emzirme döneminde de hormonlar çok değiştiği için olabilirmiş

Yani ilk günden beri kullandığım formül mama Canım.
Kutu süte alıştırıp onu bıraktırmaya çalışcam.
Bi dünya para.
1 kutu mama 50 tl.
Gereksiz masraf yani.
Ivo kutu süt ne kullanıyorsun ve kaynatip mi yoksa ısıtıp mi veriyorsun

Bazen cok guzel geciyor bazen asiri huysuz oluyor am yine de uyumuyor ben o aralikta muhakkak yikiyorum faln ama uykuyu aldigu icin uyumuyor da.mrsela bigun 15.45 de uyandi suan cin gibi

Kızlar yazılarınızı görüyorum maşallah çoğunuz ek gıdaya geçmiş. Hayırlı olsun öncelikle ben de bugün bismillah dedim bir kaşık kabak püresi verdim miniğime ama hemen tükürdü. Şimdi 3 gün kabak denemesi yapacağım bakalım nasıl bir macera bekliyor bizi

hosgeldin canim üzgün üye yazıyordu bdv ye mi takıldın yine

İvittt
Stres atma mahallim ora benim

Ivo kutu süt ne kullanıyorsun ve kaynatip mi yoksa ısıtıp mi veriyorsun

Eşim kasaptan köy sütü almış.
Bi defalığa mahsus kaynattım.
Sonra ılıtıp verdim.
Az bi şeker attım çünkü şekersiz içmedi.
Malum benimki mama ile besleniyor çoğunlukla oyüzden mamadaki o hafif şekerli tadı aradı sanırım.
Kadir Tuğcu süt için normal kutu sütü ılıtmadan verin diyo.
Ama kızım soğuk içmedi.
Ilık şekerliyi babasının zoruyla içti.
İnşallah bi an önce alışır.

M muhendiseylul bu uyku meselesinin bi kuralı yok gibi.
Ya da benim kız kural tanımıyor
Bende bu aya kadar "4 aylık Bebek en fazla 2 saat uyanık kalabilirmiş" diye uyku vakti geldiğinde zorla yatırdım.
Uyku saatleri işkenceye dönüşmüştü.
Ama anladımki her çocuk bir değil.
Bizim kız hayatın aksiyonundan mahrum kalmayı hiç sevmiyo.
3 saatten önce uyumuyo ve çoğunlukla45 dk uyyo gün içinde.
Gündüz en fazla 3-3buçuk saat uyumuştur onun dışında koca Adam gibi bizle takılmaya bayılıyo.
Gece uykusu da en fazla 10 saat ki onda da çok sık uyanıyo.
Sanırım uykudan yana biraz şanssızım.
İnşallah şöyle deliksiz 5-6 saat uyyacağı günler yakındır.

Sadece anne sutu veren arkadaslar kac saatte bir emziriyosunuz?gunduz ve gece saat aralari farkli mi?benim kiz saat aralarini acmaya basladi 3saate kadar kilo alimi da bu ay az olunca tedirgin oldum.emmeyi bir a kmaz insallah.
Ben hic saat tutmuyorum ne zaman mikirdansa emziriyorum. Sanirim 2 saati gecmemistir.geceleri nasil emzirdigimj hatirlamiyorum genelde uyku sersemi oluyorum cunku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…