2017 Şubat Anneleri

Ayniymisiz bizde bu ara sıkıntılı emme var ama tamamen red etmedi geçici bir dönem sanırım

Ayniymisiz bizde bu ara sıkıntılı emme var ama tamamen red etmedi geçici bir dönem sanırım
Bol bol emzirmeye calis canim..benimki 5 dakka emiyo sonra kendini geriye atiyordu bende doydu zannedip israr etmiyordun bazende memeyi gordugunde agliyor ve kilo alimi cok dusmus..
Sizin nasil kilo alimlariniz

Ya benim bebeğin uykusu çok hafif sizinkilerde öylemi çıt sesine gözleirni açıyor zaten zor uyuyor
Evet benimkide oyle.. milletde sen bunu sessizlige alistirmissin kim gürultude uyumak ister ki..bebeklere zor kullanmaktan baska bisey degil bence..uyku dedigin sessiz huzurlu ortamda olur ne o oyle bas bas tv acmalar muzik acmalar bebek uyurken.....
Cok dolmusum bu konuda

Bol bol emzirmeye calis canim..benimki 5 dakka emiyo sonra kendini geriye atiyordu bende doydu zannedip israr etmiyordun bazende memeyi gordugunde agliyor ve kilo alimi cok dusmus..
Sizin nasil kilo alimlariniz
Benimki kendisi hep emiyo zaten :) ama işte o kafa atma olayı bu hafta bizde de var gündüz akşam üstü özellikle çok yapiyo ama ben çeşitli yöntemlerle devam ettiriyorum çekse de zorlar şekilde değilde sakinleştirip yine veriyorum yada büyük çocuk emerken annenin göğsüne doğru olur ya öyle verip az emince yatar şekle çeviriyorum memeyi çekmeden kilo alımı gayet iyiydi canım bu ay bilmiyorum nasıl aldı daha gitmedik 15 inde

ya bu ara bende öyle farkediyorum eskiden çiş sayısı ve ağırlığı fazlaydı bazen çok fazla yapıyodu. Şimdilerde azaldı doymuyormu diye düşündüm bir an;(

benimkide red etmiyo ama dikkati dağılıyo sanki bir kaç saniye emiyo sonra çıkarıp bana bakıyo gülüyo bende ciddileşip gözgöze gelmemeye çalışıyorum. Emsin diye ama aç olan bebek ağlar yani. Karamsar olmayalım. Hepsinin bünyesi farklı
sinir bozucu bu konu ayy misafir geliyo eşimin akrabalarından. Diyelim o ara uyutuyorum. Hemen muhalefet. Bebeği gürültüye alıştırın çok sessizlikte uyumasın falan. Bende getirdim kızımı salonun ortasına. Uyuttum beş dk sonra uyandı yine uyuttum. Sonra izleyin dedim sert bi ifade ile götürdüm diğer odaya sessizce uyudu iki saat. Gördünüzmü dedim bebek bu rahat uyıması için tv vb. Şeyler olmamalı ışıktan bile bazen etkilenebiliyorlar. Böyle her gelen ayrı bi müdahale ediyo

Iyi masallah ozaman. Ama benimkide olk kafa geri atmalarla basladi dikkat et kuzum..2 gundur parcaladim kendimi bakamadim bi cocuga diye

Oyle diyenlere siz gurultude uyuyabiliyosunuz ozaman masallah deyip geciyomm..En guzelini anne bilir bebegi icin kimse karismasin walla..

ilk emdiginde yan yatiriyorum. diger zamanlarda her turlu yatiriyorumm. zaten artik istedigi tarafa basini cevirebiliyor. bizimki ustundeki kiyafetini hep dis kasimak icin kullanip islatiyor. tirnaklarini kesiyorum ama yine de bazen bir yerlerini ciziyor.

Havalar gibi bizim bebeler de mi bulutlu acaba bizde de başladı sıkıntılı emme...
Benim kız açlıktan asla ağlamıyor gece emzirip oğlanın yanına gittim orada uyuyakalmışım sabah 10 buçukta bir gözümü açtım yalap şalap parmak eniyordu ondan bu yana memeye küstü mü bilemedim iki çekip bırakıyor

R renklerguzeldir ben yanda yatırsam sırt üstü oluyor artık. Hava bugün çok soğuk kolsuz atlet üzerine uzun kol çıtçıtlı ve penye giydirdim altıda külotlu çorap üzerine patikli alt. Terleme yok bizde abarttim mi dedim ama bende üşüyorum

Ahh canim hic sorma. Kaynanam 71 gunluk bebegi oturmaya calisiyo kucaginda neymis destekli oturuyormus oturmayi simdiden ogrenmesi lazimmis
Yapma etme dememe ragmen hicc tinlamaz beni. ( bu koca yuzunden de birlkte yasiyoruz bi de ) simdide misafir geldi kadin diyo ki bebek yuz ustu yattiginda arkadan kollriyla ayaklari birbirne degmeliymis bu kv oturtmaya calistigi icin bi kemigi cikmis.
Nerdeyse aglayacaktim kadin o hareketleri yaptirinca ogluma. Kv musveddesi de hala oturtmayin demelerine ragmen nolacak sanki diyo ya. Annesi benim istemiyorum diyorum bi de diyo ki ben anne degil miyim senin anneligin batsin ya

Bu kv çok bilmişliklri bitmez kuzum ya benim çocuğum diye restçrksen devam eder mi Allah sabır versin kimisine tatlı dil de sökmüyor kendi bildiklerini ille okuyacaklar

Allah korusun bir yerine birşey olsa birşey yapmamış gibi köşesine çekilirler

Cekilmez mi hemde nasil cekilir kosesine. Tatli dilden de anlamaz surat asmadan konusmadan da anlamaz. Ben bilirim havalari var ya

tırnakları torpuluo musun peki? alistilar artik ellerini daha rahat kullaniolar ama arada cizikler olabilio evet bnmki de gozunun altını çizmiş bugün nasil acimistr hassas yer üzüldüm valla :/

aynen bgn soguktu ama bn ekstradan bi penye yelek giydirdm (kolsuz atlet alt ust takim ve corap üzerine)

Cekilmez mi hemde nasil cekilir kosesine. Tatli dilden de anlamaz surat asmadan konusmadan da anlamaz. Ben bilirim havalari var ya
ya bu kadinlar allaha emanet büyütmus demek ki cocuklari bnm etrafmdami insanlar da bazen cocugu doğru duzgun tutamiolar bn de kendimi tutamiom o zaman kolu kivrildi bacagi kivrildi ay oyle duser diyiveriom hemen kusen kussun..tabi birlikte yasaynca daha zordur senin durumun cnm surekli bir aradasiniz ama mumkun olduğunca verme eline rahatsızlıgini da açıkça dile getr seni bastrmasina izin verme..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…