2017 Şubat Anneleri

Yok canım ışık daha hiç açmadım loş ışık normal ışığını hiç açmıyorum hiç böyle yapmiyodu gece uykusu düzene girdiğinden beri 3 buçuk 4 gibi kalkıp emip alt değişimi sonrası hemen uyurdu ama 2 gecedir böyle yapiyo göz teması bende kurmamaya çalışıyorum gülüyo fln hatta :) ama yüz vermiyorum niye iki gecedir böyle anlamadım bildiğin gündüz gibi oynuyo :)

Bizi deniyor bu bıdıklar :))
Benimkide 2 gece böyle yaptı. Şimdi sabahın 6sında yapıyo :))

Bizi deniyor bu bıdıklar :))
Benimkide 2 gece böyle yaptı. Şimdi sabahın 6sında yapıyo :))
Valla galiba öyle bide gülüyo :) artık beşiğine bıraktım kendi uyur belki diye aguluyo sinirlendim :) babasi kalkmıştı ona da gülüyo :) zor uyuttum 6 da zaten nerdeyse tamamen ayaktayız biz en geç 7 de :110:dun gündüz uykusu baya iyiydi ama acaba gece ondan olabilir mı böyle yapması :KK64:

Teyzeler biz bugün 3 aylık olduk :21: aylık fotoğraf çekiyo musuz siz de. Ben her ay çektiğim fotoları odasında çerçeve yerine duvara iki çiviyle ip asıp minik mandallarla tutturmayı düşünüyorum.. belki yapmak isterseniz fikir olur:KK73: bu da bugünkü çekimin kamera arkası kuduruk eloşun rahat durmadığı anlardan :rolleyes:

Eklentiler

• IMG_6905.JPG
    IMG_6905.JPG
    26,5 KB · Görüntüleme: 110
Teyzeler biz bugün 3 aylık olduk :21: aylık fotoğraf çekiyo musuz siz de. Ben her ay çektiğim fotoları odasında çerçeve yerine duvara iki çiviyle ip asıp minik mandallarla tutturmayı düşünüyorum.. belki yapmak isterseniz fikir olur:KK73: bu da bugünkü çekimin kamera arkası kuduruk eloşun rahat durmadığı anlardan :rolleyes:
Kamera önünü de istiyoruz :)

Anammm hoşgeldin bizdensin ya :KK45:

Ben bir taneyle delirdim. Senin bebeler nasıllar?
iyiler şükür bende iki taneyle deliriyorum :deli:

kolik senin kizda bizdede durum aynen boyle isiklarda durdukca aglama yonunden ama memeci degil emzik aliyor asiri istahsiz kuzum anne baba zayif olunca bize cekti demekki

kiz nerelerdeydin sen

ooo grubumuzun ikizlerinin annesi hosgeldin

elif yok diycektim yazmissin bile grubun çılgın annesi
hoşbulduk şekerim nasılsın bakalım :halay:

Aaa Hg ikizdi sanırım bebişler Nasıl?
iyi olmaya çalışıyorlar bakalım büyür mü ki bunlar?:KK48:

valla ponçik ponçikler :KK70: senin nasıl ismini ne koydunuz ben yetişemedim :) ne zaman oldu doğumun
Enes Talha :) 13 Şubat doğum umuz canım bizim biraz zorladı ama çok şükür şu 10 gündür fln iyiyiz kolik benim oğluşum ama geciyo şükürler olsun :)

Enes Talha :) 13 Şubat doğum umuz canım bizim biraz zorladı ama çok şükür şu 10 gündür fln iyiyiz kolik benim oğluşum ama geciyo şükürler olsun :)
aman kolik falan geçer allah büyük dertler vermesin :KK200: tam bi ay var aramızda benim kızlar erken geldi napcaklarsa:KK12:

aman kolik falan geçer allah büyük dertler vermesin :KK200: tam bi ay var aramızda benim kızlar erken geldi napcaklarsa:KK12:
10 günlükken 8 gün hastanede kaldı çok şükür aynen kolik geçici dermansız dert vermesin Rabbim ocak annesi oldun yanı :)

10 günlükken 8 gün hastanede kaldı çok şükür aynen kolik geçici dermansız dert vermesin Rabbim ocak annesi oldun yanı :)
aynen 12 ocak bizim kızlar da :nazar: bizde 2. aya girdiklerinde zatürre oldular 4 gün kaldık hatta 3 gün biri 4 gün biri yattı çok zordu çokk..

aynen 12 ocak bizim kızlar da :nazar: bizde 2. aya girdiklerinde zatürre oldular 4 gün kaldık hatta 3 gün biri 4 gün biri yattı çok zordu çokk..
Bizde zatürre den yattık 8 gün banada çok zordu :KK43: nerdeyse solunum cihazına bağlanacaktı geçmiş olsun sana da canım Allah ım bi daha yasatmasin

X