2017 Şubat Anneleri

Loveali canım sen solomombaby mi kullanıyordun? Memnun musun? Kolay mı kullanımı oğluş içinde rahat mı?

Sling mi kanguru mu karar veremedim de
Ben basta babasling aldim onun kullanmasini ben beceremedim cocuk icinde iki buklummus gibi geldi.. sonra solomom kanguru aldik ama yeni dogan aparatini almamistil simdi oturyamiyorum cunku bacaklari tam acilmiyor henuz

Simdi aliyor mu peki? Durumunuz nedir? Ben pekmezli su icmeye basladim sutun tadini guzellestirdi sanirim dunden beri uzun emdi ama yine bagirmalar devam tabi arada

Ee bacaklari aciliyor mu? Oturtabiliyormusn ben yapamiyorum ya ayrilmiyor bacaklari..kullanimida 3 ay 4 yas bekliyorum 3. Ayin dolmasini
Altını küçük bi destek yapıyorum canım popo kısmına bacakları daha rahat oluyo öyle ilk zorlandım ama sonraki denemelerde gayet iyiyiz :) hemen koyabiliyorum artık bebeğin zayıf mi

Bendeki kv 10 kisiyi bile bastirir. Canim sabahlari kapiyi calip giriyo odama uyandi mi oglan sevelim diye. Canim maalesef ki onun gbi azarlayan tonda konusamiyirum. Guzellikle soyluyorum ama simdilik sanirim. Sabrim tasiyo cunku
cok zor ya allah yardimcin olsun türkiyenin aci gerçeği kavinvalideler

Evet canım solomombaby aldım şimdilik dışarı çıkmadım daha ama. Evde takıyorum ara ara yanı rahat gibi duruyo dolaşırken sesi çikmiyo rahat demekki :) siling için büyüdüler sanki canım ya
bn de sabırsızlaniom kanguru icin evde belim kolum sırtım her yanim agrio gezmk istio oğlan hic değilse biraz rahat ederm

Valal ya bana da aynısını diuorlar deliriyorum her bebek aynıdır çok derin uyuması lazım ki duymasın uyutmaya çalışırken ses yapıyolar sonrada sessizliğr alıştı diyorlar gelde sinir olma

Kızlar bu sling ile ilgili bişey sorucam. Daha önce hiç kullanmadım ama artk kullanmak istiyorum. Ablam oğluşunda almış ve hiç kullanmamış bana verdi gayet güzel bi ürün ama kızım içinde rahat mı etmiyo kucağıma mı alışkın değil anlamadım. Biraz durup sıkılıyo. Saatlerce dışarda kangurularıyla yürüyen insanlara özeniyorum. Benim kızımda alışsa dün sadece denedim. Ayrıca alışması mı lazım ?

geçmiş olsun kolik zamanla düzelir allah başka dert vermesin inşallah.. iyiyiz şükür geceleri çalışıyorum müşteri oldukça gidiyorum ofise işler iyi ilerliyor şükür pişman olmadım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…