2017 Şubat Anneleri

Bizi deniyor bu bıdıklar :))
Benimkide 2 gece böyle yaptı. Şimdi sabahın 6sında yapıyo :))

Bizi deniyor bu bıdıklar :))
Benimkide 2 gece böyle yaptı. Şimdi sabahın 6sında yapıyo :))
Valla galiba öyle bide gülüyo :) artık beşiğine bıraktım kendi uyur belki diye aguluyo sinirlendim :) babasi kalkmıştı ona da gülüyo :) zor uyuttum 6 da zaten nerdeyse tamamen ayaktayız biz en geç 7 de dun gündüz uykusu baya iyiydi ama acaba gece ondan olabilir mı böyle yapması

Teyzeler biz bugün 3 aylık olduk aylık fotoğraf çekiyo musuz siz de. Ben her ay çektiğim fotoları odasında çerçeve yerine duvara iki çiviyle ip asıp minik mandallarla tutturmayı düşünüyorum.. belki yapmak isterseniz fikir olur bu da bugünkü çekimin kamera arkası kuduruk eloşun rahat durmadığı anlardan

Eklentiler

• IMG_6905.JPG
    26,5 KB · Görüntüleme: 110
Kamera önünü de istiyoruz :)

Anammm hoşgeldin bizdensin ya

Ben bir taneyle delirdim. Senin bebeler nasıllar?
iyiler şükür bende iki taneyle deliriyorum

hoşbulduk şekerim nasılsın bakalım

Aaa Hg ikizdi sanırım bebişler Nasıl?
iyi olmaya çalışıyorlar bakalım büyür mü ki bunlar?

valla ponçik ponçikler senin nasıl ismini ne koydunuz ben yetişemedim :) ne zaman oldu doğumun
Enes Talha :) 13 Şubat doğum umuz canım bizim biraz zorladı ama çok şükür şu 10 gündür fln iyiyiz kolik benim oğluşum ama geciyo şükürler olsun :)

Enes Talha :) 13 Şubat doğum umuz canım bizim biraz zorladı ama çok şükür şu 10 gündür fln iyiyiz kolik benim oğluşum ama geciyo şükürler olsun :)
aman kolik falan geçer allah büyük dertler vermesin tam bi ay var aramızda benim kızlar erken geldi napcaklarsa

aman kolik falan geçer allah büyük dertler vermesin tam bi ay var aramızda benim kızlar erken geldi napcaklarsa
10 günlükken 8 gün hastanede kaldı çok şükür aynen kolik geçici dermansız dert vermesin Rabbim ocak annesi oldun yanı :)

10 günlükken 8 gün hastanede kaldı çok şükür aynen kolik geçici dermansız dert vermesin Rabbim ocak annesi oldun yanı :)
aynen 12 ocak bizim kızlar da bizde 2. aya girdiklerinde zatürre oldular 4 gün kaldık hatta 3 gün biri 4 gün biri yattı çok zordu çokk..

aynen 12 ocak bizim kızlar da bizde 2. aya girdiklerinde zatürre oldular 4 gün kaldık hatta 3 gün biri 4 gün biri yattı çok zordu çokk..
Bizde zatürre den yattık 8 gün banada çok zordu nerdeyse solunum cihazına bağlanacaktı geçmiş olsun sana da canım Allah ım bi daha yasatmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…