2017 Şubat Anneleri

Kizlarrr. Benim 70 gundur kanamam hic kesilmedi az az oluyir bazen adet gibi oluyor ama oluyor. Doktorum her ne kadar normal dese de ( ki hic normal degil bence!!) yuzumde dogumdan bu yana iltihapli gibi ergenlik sivilceleri cikiyor. Benim ergenlikte bile sivilcem cikmamisti ya acaba hormanlar duzene mi giriyor diyirum ama bu sivilceler beni cokkkk rahatsiz ediyor

Evet canim bayadir adam gibi giremiyordum. Kiskanmadi cok sukur, cici yapiyor basina, opuyor arada sen neler yapiyosun, alisabildin mi bebise?
Biz iyiydik belki ikinci olduğu için ama iki gündür zorluyor göğsümde süt toplama oldu adet başladı vs bir tahammülsüzlük var

Süt kabarcığıymış sıcak suda bekleyip patlattım krem gibi fışkırdı antibiyotik krem vardı sürdüm olmadı gidicem doktora o şeyi patlatınca süt boşaldı resmen
Benim çok sütüm yok ama o kabarcıklardan süt geliyor. Hey mübarek göğüs ucundan gelsede bebiş emse ya.

Kuzum brnim de çok değil böyle olması daha kötü inan bir üşüyorum bir yanıyorum sağsam da çekilmedi şişlik... Emzirme sanatı diye bir grup var onlar epey yardımcı oluyorlar
Biliyorum onlari ama artik emzirmeye kafa yormaktan yoruldum. Takmamaya calisiyorum olursa olur olmazsa olmaz napiyim canim

2 gecedir yeni bişey çıkardı 3 buçuk gibi kalkiyo alt değişimi ve emme sonrasi uyumuyor oynuyo

2 gecedir yeni bişey çıkardı 3 buçuk gibi kalkiyo alt değişimi ve emme sonrasi uyumuyor oynuyo

Canım uyandığında ışığı yakıyor musun?
Birde hiç göz teması kurma ,hatta yüzüne bile bakma. En hızlı şekilde altını değişip emzir.
Bizimkide geçen hafta bir kaç kez gece kaka yaptı. Altını açınca eller kollar uçuşuyordu mutluluktan. Yüz vermeyince geri uyuyor:))
Son 3 gündür de sabah 6-7 gibi sırtına kadar kaka yapıyor. Bez ,kıyafet değişimi esnasında iyice ayılıyor. Yine hiç yüz vermeyip hızlıca değişip emziriyorum. Geri dalıyor

Yok canım ışık daha hiç açmadım loş ışık normal ışığını hiç açmıyorum hiç böyle yapmiyodu gece uykusu düzene girdiğinden beri 3 buçuk 4 gibi kalkıp emip alt değişimi sonrası hemen uyurdu ama 2 gecedir böyle yapiyo göz teması bende kurmamaya çalışıyorum gülüyo fln hatta :) ama yüz vermiyorum niye iki gecedir böyle anlamadım bildiğin gündüz gibi oynuyo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…