2017 Şubat Anneleri

Evet canım öyle olması gerekiyor. Ya diğer aşılarla aynı gün ,ya da arada 1 ay olmalı.
Ben bugün yaptırdım rotayı.
Aşıları 65 günlükken yapıldı. Bugün ise 98 günlük.

Bebegimle hala disari cikamiyorum disaridan korkuyo sanirim. Daha hazirlarken yikiyor ortaligi.oysa havalar duzeldi.evde durmak istemiyorum hic.
ya bizimkide öyle. Biraz yürümek istiyorum hep arabada durmak istiyo benim kızım. Acaba havaya mı insanlaramı yabancı bilmiyorum ki çok sıkılıyorum. Kızımda çarşının ortasında hep çığlık bi çay bahçesine oturalım dedik. Yok eve geliyorum mışıl mışıl uyuyo ya

Anne olmak çok güzel bişey yaa Çok şükür..
çok güzel heleki baytaniyeyi üzerinden çekiyorum kollarıyla ayaklarıyla al diyo beni fal taşı gibi gözleriyle gülüyo sesler çıkarıyo.ayyy çok tatlı bunlarr iyi ki varlar

Günayduuuuuunnnnnnn nabiyonuuzzz çıldırmış anneler
günaydınnnlarr efenimmmuyuttum kızımı ortalığı tooarlamaya çalışıyom.beyefendi iki gün yardımcı oluyo üçüncü gün benim söylememi bekliyo. Ütü yapıyo diyelim ütü masasını ortalıkta bırakıyo. Sofrayı toplarken mutfak allaha emanetiğne atsam yere düşmez. o derece dağıtıyo.kızım dursa yaparım ama oda koştur koştur halletmeye çalışıyorum.tam düzene giricez inşallahartkkk bende oturup keyfi yapmak istiyom

Ya kızlar ben ilk kez kimyon denedim. Ve kimyon dışında farklı bişey yemedim.kızım üç gündür kakasını yapmamış. Gaz sancısından ağlamaktan kararıyo yavrucakbirde bu sabah gazı çok kötü kokuyordu. Hatta artk kakasını yapmş sandım o derece ağır kokuyordu.bi baktım kupkuruo koku neydiki öyle.? Acaba kimyon iyi gelmedimi

Hahayyy aklın yolu birmis demekki yok kız çılgınlığı

Olacak inş olacak canım valla benim ogluş a şuan binlerce şükür diyorum geçen haftalara bakarak düzeldi biraz daha Allah a şükür dün mesela ekstra kurabiye bile yaptım bu benim büyük bi lüks tü ne zamandan beri yemeği zor yiyodum

Ohhhhh misss 68 kilo olmuşum şaka gibi. Kurabiye bende çok severim ama dikkat ediyorum bu aralar yaz geliyo daha 8 kilo fazlam var. Bu göbekte zaten içler acısı

Çok şükür 2.gün geçti ama hala ara ara sıcrıyor ve huysuz inş düzelir

Arkadaşlar bebeğim 66 günlük ama 2 ayda 1300 gr almış kilo az alıypr gibi emziriyor um günde 2 3 defa da 90 cc mama veriyorum kv yumurta sarısına başlamış aranızda başlayan varmı böyle seylere

Ohhhhh misss 68 kilo olmuşum şaka gibi. Kurabiye bende çok severim ama dikkat ediyorum bu aralar yaz geliyo daha 8 kilo fazlam var. Bu göbekte zaten içler acısı
Ben 51 le hamile kaldım 56 ya düşmüşum :) ayrıca kurabiye yide şey için yaptım biz bugün MaHlass ve M muhendiseylul le buluscaz :) M muhendiseylul un misafiri olcaz :)

Yapmayın gözünüzü seviyim 2 aylık bebeğe ne yumurtası ya .. yanlış anlama ama eskilerin her yaptığı doğru değil biraz akıl süzgecinden geçirip yapalım nolur.. bi de yumurta yani.. en alerjen besinlerden biri.. sarısı 8.aydan önce beyazı 1 yaşından önce verilmiyor.. nasıl bu kadar gözü kara olup bu kadar risk alabiliyorsunuz?

Bizim doktorumuz öyle ypamadı pazartesi rota olduk perşembe verem yok öyle birşey dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…