2017 Şubat Anneleri

Oh ne güzel dedin benim çocuğum benim kararım :KK9:ama millet yine de karışıyor

Benim kızım da giydirilmeyi sevmiyor ama pusete koyunca susuyor. Gideceğini anlıyor. Seninki de anlıyordur bence. Nerelere gidiyorsunuz mesela? Biz annem ve kv ye gidiyoruz ikisinde de habire ilgi kucak kalabalık oluyor ve kızım hiç durmuyor susmuyor sürekli kucağımda bana yapışık duruyor. Ama arabasında gezerken sıkıntı YÖK

Doğru. Benim kızım başka evlerde durmuyor. AVM ye parka gidince sorun yok ama:-)
Kv ve annemlerde kucakta duruyor.ama sokakta sıkıntı var bizde.sokagin ortasinda bagira cagira eve kosturuyoruz.avmde falan ciglik cigliga.gecen oy kullanmaya gittik okulu basimiza yikti.valla muhru meye basacagimi sasordim aglamasindan :halay:

Kv ve annemlerde kucakta duruyor.ama sokakta sıkıntı var bizde.sokagin ortasinda bagira cagira eve kosturuyoruz.avmde falan ciglik cigliga.gecen oy kullanmaya gittik okulu basimiza yikti.valla muhru meye basacagimi sasordim aglamasindan :halay:

Tam tersiymiş :KK70: ben de arabayı sevmez diye korkmuştum neyse ki kullanıyoruz. Kanguruda da mı durmaz acaba seninki?

Tam tersiymiş :KK70: ben de arabayı sevmez diye korkmuştum neyse ki kullanıyoruz. Kanguruda da mı durmaz acaba seninki?
Benim kiz emzik biberon tutmuyor. Kanguruda durmuyor disariyi sevmiyor. Arabayla bi yere gittigimizde bile hareket halindeyken susuyor isikta falan durunca ciglik cigliga. Huylu kizim :spor:babasi tipki sana cekmis diyo :rapci:

Maşallah cnm. Benim kızımda sağ gözünde hafif şişlik var gibi neden acaba ya
Sağol canım. hiç bir fikrim yok valla enfeksiyon kapmış olabilir mi?

simdi 3.ay kontrolunde neler yapilior?? bi arkadas goz muayenesi yazmisti.. ya bn ozelde bi doktora götürüyorum ilk dogdgu hastanedekine gotrdum memnun kalmadm simdi bi kadin dr göturuorum ama ondan da aman aman memnun degilim..3.ayda gotrmesem mi acaba özele? rota asisini da aile hekimine yaptririm ya da devlete mi gitsem bilemedim...
göz doktoru bakıyor canım gözüne herhangi bir anormallik var mı diye? bi cihaz var ondan inceliyyor ışık falan tutuyor. aile hekimlikleri de bakıyor ama detaylı bakmıyorlarmış. Ablam aile hekimliğinde biz detaylı bakamadığımız için doktora yönleniriyoruz dedi.

Göz muayenesi aile hekimliğnde de yapılıyor rotayı dışarıdan al götür yaparlar
bize rota aşısı ile ilgili ne doktorum ne de aile hekimliğindeki ebe herhangi bir şey söylemedi. gerçi yaptırmayı düşünmüyorum.

derandiren derandiren ve tereyagli ekmek tereyagli ekmek kocaman maşallah ponçik Prenseslere Allah bağışlasın çok tatlılar...
Teşekkür ederiz:)))

Benim kiz emzik biberon tutmuyor. Kanguruda durmuyor disariyi sevmiyor. Arabayla bi yere gittigimizde bile hareket halindeyken susuyor isikta falan durunca ciglik cigliga. Huylu kizim :spor:babasi tipki sana cekmis diyo :rapci:

Benimki de tutmuyor canım. Tam bir memeci :KK70:

Aynı senin kız gibi Işık'larda durunca ağlıyor:))

Sağol canım. hiç bir fikrim yok valla enfeksiyon kapmış olabilir mi?

göz doktoru bakıyor canım gözüne herhangi bir anormallik var mı diye? bi cihaz var ondan inceliyyor ışık falan tutuyor. aile hekimlikleri de bakıyor ama detaylı bakmıyorlarmış. Ablam aile hekimliğinde biz detaylı bakamadığımız için doktora yönleniriyoruz dedi.

bize rota aşısı ile ilgili ne doktorum ne de aile hekimliğindeki ebe herhangi bir şey söylemedi. gerçi yaptırmayı düşünmüyorum.
Aile hekimliği özel olduğu için söylemeyi unutmuş olabilir tabi bilgi veril esi gerek ama son karar sizin :)

Bizde aşıdan geldik 5600 61cm olmuşuz aglayinca bende ağladım :KK43: Allahtan hemen sustu yoksa hemşire benide susturmayla ugrascakti :)
Parol yazdı bize Parol kullanan varmı etkilimi acaba burda Parol kullanan duymadımda
Bu arada bizimkide emzigi düşürünce iki elini yumruk yapıp emmeye çalışıyo :)
Biz 1.aydan beri ateşi olunca parola kullaniyoruz

Teşekkür ederiz:)))

Benimki de tutmuyor canım. Tam bir memeci :KK70:

Aynı senin kız gibi Işık'larda durunca ağlıyor:))
kolik senin kizda bizdede durum aynen boyle isiklarda durdukca aglama yonunden ama memeci degil emzik aliyor asiri istahsiz kuzum anne baba zayif olunca bize cekti demekki
Merhaba güzel anneler baya ıhmal ettim burayı cok özledim. Nasılsınız neler yapıyorsunuz :dua:
kiz nerelerdeydin sen

şubatçılar napıyorsunuz ? :KK200::KK200: şubat şubat derken şubata yetişemedim ama olsun sizden sayılırım :KK53:
ooo grubumuzun ikizlerinin annesi hosgeldin
Ben yoktum o yüzden sakin :p:p
elif yok diycektim yazmissin bile grubun çılgın annesi

Gunaydin kizlar. Dun verem asisi vardi. Hemsire de rota asisi yaptiracak miydin dedi. Bende bugun muydu dedim gecen ay soylemesi gerekiyormustu soylememis :KK11: dun de esim yoktu bende kararsiz kaldigim icin almadim acikcasi asiyi. Esimde dun aksam almis gelmis asiyi. Az once aile hekimligine gittim yapmadi hemsire. Ya dun yapilacakti ya da 1 ay sonra dedi. Sizinde oyle oldu mu ya :işsiz:
mete58 mete58 kesin cevabi verir sanirimHoppa

X