2017 Şubat Anneleri

Kv ve annemlerde kucakta duruyor.ama sokakta sıkıntı var bizde.sokagin ortasinda bagira cagira eve kosturuyoruz.avmde falan ciglik cigliga.gecen oy kullanmaya gittik okulu basimiza yikti.valla muhru meye basacagimi sasordim aglamasindan

Kv ve annemlerde kucakta duruyor.ama sokakta sıkıntı var bizde.sokagin ortasinda bagira cagira eve kosturuyoruz.avmde falan ciglik cigliga.gecen oy kullanmaya gittik okulu basimiza yikti.valla muhru meye basacagimi sasordim aglamasindan

Tam tersiymiş ben de arabayı sevmez diye korkmuştum neyse ki kullanıyoruz. Kanguruda da mı durmaz acaba seninki?

Tam tersiymiş ben de arabayı sevmez diye korkmuştum neyse ki kullanıyoruz. Kanguruda da mı durmaz acaba seninki?
Benim kiz emzik biberon tutmuyor. Kanguruda durmuyor disariyi sevmiyor. Arabayla bi yere gittigimizde bile hareket halindeyken susuyor isikta falan durunca ciglik cigliga. Huylu kizim babasi tipki sana cekmis diyo

Maşallah cnm. Benim kızımda sağ gözünde hafif şişlik var gibi neden acaba ya
Sağol canım. hiç bir fikrim yok valla enfeksiyon kapmış olabilir mi?

göz doktoru bakıyor canım gözüne herhangi bir anormallik var mı diye? bi cihaz var ondan inceliyyor ışık falan tutuyor. aile hekimlikleri de bakıyor ama detaylı bakmıyorlarmış. Ablam aile hekimliğinde biz detaylı bakamadığımız için doktora yönleniriyoruz dedi.

Göz muayenesi aile hekimliğnde de yapılıyor rotayı dışarıdan al götür yaparlar
bize rota aşısı ile ilgili ne doktorum ne de aile hekimliğindeki ebe herhangi bir şey söylemedi. gerçi yaptırmayı düşünmüyorum.

derandiren ve tereyagli ekmek kocaman maşallah ponçik Prenseslere Allah bağışlasın çok tatlılar...
Teşekkür ederiz:)))

Benim kiz emzik biberon tutmuyor. Kanguruda durmuyor disariyi sevmiyor. Arabayla bi yere gittigimizde bile hareket halindeyken susuyor isikta falan durunca ciglik cigliga. Huylu kizim babasi tipki sana cekmis diyo

Benimki de tutmuyor canım. Tam bir memeci

Aynı senin kız gibi Işık'larda durunca ağlıyor:))

Aile hekimliği özel olduğu için söylemeyi unutmuş olabilir tabi bilgi veril esi gerek ama son karar sizin :)

Biz 1.aydan beri ateşi olunca parola kullaniyoruz

Teşekkür ederiz:)))

Benimki de tutmuyor canım. Tam bir memeci

Aynı senin kız gibi Işık'larda durunca ağlıyor:))
kolik senin kizda bizdede durum aynen boyle isiklarda durdukca aglama yonunden ama memeci degil emzik aliyor asiri istahsiz kuzum anne baba zayif olunca bize cekti demekki
Merhaba güzel anneler baya ıhmal ettim burayı cok özledim. Nasılsınız neler yapıyorsunuz
kiz nerelerdeydin sen

şubatçılar napıyorsunuz ? şubat şubat derken şubata yetişemedim ama olsun sizden sayılırım
ooo grubumuzun ikizlerinin annesi hosgeldin
Ben yoktum o yüzden sakin
elif yok diycektim yazmissin bile grubun çılgın annesi

Gunaydin kizlar. Dun verem asisi vardi. Hemsire de rota asisi yaptiracak miydin dedi. Bende bugun muydu dedim gecen ay soylemesi gerekiyormustu soylememis dun de esim yoktu bende kararsiz kaldigim icin almadim acikcasi asiyi. Esimde dun aksam almis gelmis asiyi. Az once aile hekimligine gittim yapmadi hemsire. Ya dun yapilacakti ya da 1 ay sonra dedi. Sizinde oyle oldu mu ya
mete58 kesin cevabi verir sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…