2017 Şubat Anneleri

Aynen Bal Prensim M mbg nin dediği gibi yumurta en alerjen besin kiiiii benim oğlumun kusmasi var diye dr bana bile bi sure yeme dedi yumurtayı düşün benden geçince bile etkileyen bişey direk verildiğinde ne olur yapmasin küçücük yavruya o eziyeti KV ne söyle anne süt unu bile zor sindirebilen o kadar gaz sancısı vs çekiyorlar yazık yavrum onu nasıl sindirsin

Yanlış anlaşılma olmuş lv kendi cocouklarına 40 cılınca vwiryormuş banada başlasın cocouk başka tad arıyor ondan kilo almıyor olabilir demiş ama ben 6 aydan önce düşünmüyorum tabiki

Kırkı çıkınca cocouklarına yedirmiş o tabi kato değil biraz cıvık yumurta, ben yrdirmeyi düşünmüyorum tabiki

Ay asıl cıvık assslaaa yedirilmez salmonella riski nedeniyle 8. Ayda bile çok iyi pişirilmeli mutlaka. Lütfen öyle bi hataya düşme .. ay kayınvalidelerin böyle bişeyler yedirme merakını duyunca kendi kayınvaldeme çocuğu asla tek bırakmam diyorum hep. Hiç öyle bişey verme lafı olmadı ama belli mi olur kimin ne yapacağı.. ay şok oluyorum yaa okuduklarıma

Yanlış anlaşılma olmuş lv kendi cocouklarına 40 cılınca vwiryormuş banada başlasın cocouk başka tad arıyor ondan kilo almıyor olabilir demiş ama ben 6 aydan önce düşünmüyorum tabiki

Ay bi heyecanla hatta panikle yazdım yanlış anlaşılmak istemem ama lütfen öyle bişeye izin verme.. bişey olursa senin canın yanar

Canım kv.yi bu konuda uyar ki vermesin bebeğine bir şey. Daha süt kuzusu bunlar

Ben 51 le hamile kaldım 56 ya düşmüşum :) ayrıca kurabiye yide şey için yaptım biz bugün MaHlass ve M muhendiseylul le buluscaz :) M muhendiseylul un misafiri olcaz :)

Oow süpersinizz. Bizden de çok selamlar.
Özelden resim isteriiiim bebelerle

Bizim doktorumuz öyle ypamadı pazartesi rota olduk perşembe verem yok öyle birşey dedi

Benim bildiğim aşılar arası 30 gün olmalı.
mete58 daha doğru cevabı verir

Atarız kuzum onlar için sakınca olmazsa buraya da atariz :))aleyküm selam

Canim benim Sağol cevap verdiğin için iki defa verdim şükür ateşi olamadı çok korkuyorum ateşten. Ateş ilk gunmu oluyo 3 boyunca olabilirmi acaba biliyomusun

Canim bende dun asi yaptirdim. Eve gelince 1 cay kasigi calpol verdim biraz hasta gibiydi huzursuzdu. Sinra aksam 7 gbi atesi 38 oldu yine verdim. Sonra cok sukur sabaha kadar surekli kontrol etttim atesi cikmadi. Bugunde oyle atesi yok

Canım bizim doktorumuz söyledi kendisi öyle yaptırdı böyle genel bir yanlış kanı var dinlemeyin dedi

Ay bi heyecanla hatta panikle yazdım yanlış anlaşılmak istemem ama lütfen öyle bişeye izin verme.. bişey olursa senin canın yanar
Yoo ben zaten vermem verdirmem sadece kv haksız yere birşey demeyeyim diyr sordum kadıncagız az kilo alıyor birde kolik diye kendi cocouklarına yaptıgını yapmamı istedi ama herkesin cocogu kendisine ben vermem tabiki

İşte evde olmazsak sormadsn verirler mi orası sorun

..
erkekler oyle maalesef.
erken daha ben oyle biliyorum. once ceyregi sonraki ay yarisi sonraki ay 3/4u sonrki ay sarisinin tamami verilir diye bliyorum ben. ve ben 6. ayda ceyrek verilir diye biliyorum. cok kucuk daha. ah su cok bilmis kvalideler ah!!!

sen dr tavsiyesine uy canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…