2017 Şubat Anneleri

Canim maalesef ki kv ile yasiyorum. Dinlemeyip bilfigimi yapinca bak hasta oldu diyor sonra bende bebegim hasta olmasin diye lafam karisiyor iste. Ama somdo yavas yavas odayi serin tutup uzerini inceltiyorum. Sanirim bi hastalik atlatacaviz alisik olmadigi icin ama daha cok kucuk o yuzden ince giyinmeye alissin diyorum

Yaktim yaktim ama merkezi isitma sistemi canim bizim ev. Kaloriferi kapatincada cok soguk oluyirdu. Ama simdi odayi en fazla 25 derecede tutmaya caliyirum. Kaloriferi kapatip falan bebeginde uzerini hep ince ortiyorum

İyi değil canım ya ağlama krizleri gelince susturamıyrm bide sabah 5:30 da uyanıyo gecede mamaya uyanıyo gün içinde de doğru düzen uyumuyo hiç dinlenemiyrm
Ayyy canım ya devam mı hala biz çok şükür düzelmeye başlıyoruz saati gelince daha hafif atlatiyoruz bi hafta 10 gündür daha düzenli şükürler olsun ins sizde bir an önce duzelirsiniz

Yaktim yaktim ama merkezi isitma sistemi canim bizim ev. Kaloriferi kapatincada cok soguk oluyirdu. Ama simdi odayi en fazla 25 derecede tutmaya caliyirum. Kaloriferi kapatip falan bebeginde uzerini hep ince ortiyorum
Hmm merkezi sistem sıkıntılı evet ama petekten kısma olayı yokmu artık havalar düzeldi canım ben şuan kapattım mesela kombiyi oda ısısı 25 derce gösteriyor oglusta ince kıyafetler var uyuyunca da yalan yanlış bacaklarını ortuyorum o kadar

Birlikte yaşayınca daha zor tabi..

Bebegimle hala disari cikamiyorum disaridan korkuyo sanirim. Daha hazirlarken yikiyor ortaligi.oysa havalar duzeldi.evde durmak istemiyorum hic.

Canım hazırlanırken sıkıntıya gelemediği için yıkıyordur çıkınca sakinleşmiyor mu

Kızlar benim oğlum da elini emiyor arada ama baş parmağını yakaladı mı bırakmıyor
Aç olduğunun göstergesi değildir di mı? Emdikten sonra da yapıyor çünkü.
bence artik disleri kasiniyor. bende cok dusundum ac mi diye de kusunca ac degil demekki diyprum.

her aksam bizimkinin aglama krizleri devam ediyor. artik azalmasi gerekmezmiydi? bir benimki mi boyle? aksam 6 bucuk civari uyutayim dedim 9a kadar ugrastim. ben wc girip cikana kadar uyanmis. sonra da 11bucukta tekrar uyutabildim0. yorgunum.

Canım hazırlanırken sıkıntıya gelemediği için yıkıyordur çıkınca sakinleşmiyor mu
Hayir canim ne yazikki. Arabasiylada denedik kucaktada denedik. Aglamaktan helak oluyor. Ustelik yanimda esimde oldugu halde ne yapacagimizi sasiriyoruz sokak ortasinda.hemen eve donmek zorunda kaliyoruz.zaten hazirlarkende disari gidecegimizi anlayip aglamaya basladigini dusunuyorum. Nasil alistiricam bilmiyoruz.evde bunaldim iyice. Heleki havalarda duzeldikten sonra duramiyorum evde.

Bebekler anne babayla olduğu kadar yaşadıkları ortamla da güven bağı kuruyorlar ve nasıl annesinden başkasına gidince yabancılayıp ağlıyorlarsa kendini güvende hissettiği ortamdan çıkınca da ağlayabiliyorlar.. bahsettiğin de böyle bi durum bence .. bi süre sonra alışacağını düşünüyorum. Bir kaç kez balkonda falan alıştırmayı dene istersen canım.. sende daha az stres olursun o da yavaş yavaş alışır bence.

Sağol canım

Bebegimle hala disari cikamiyorum disaridan korkuyo sanirim. Daha hazirlarken yikiyor ortaligi.oysa havalar duzeldi.evde durmak istemiyorum hic.
Benimde öyle maalesef ama kucakta duruyor arabasina girince gözleri fal taşı gibi açık sinirlerimi bozdu geçen gün. Kollarim ağriyor taşiyamıyorum napcam bende bilmiyorum normalde bebekler arabada yatar benimki gözünü kapatmiyor

Kisilmiyor ki canim petekten de. Bende tamamen kapattim uzeronede pike orttum. Sonucta benim oglan socaga alisti bi anda da soguk carpmasin:)

Oh ne güzel dedin benim çocuğum benim kararım ama millet yine de karışıyor

Benim kızım da giydirilmeyi sevmiyor ama pusete koyunca susuyor. Gideceğini anlıyor. Seninki de anlıyordur bence. Nerelere gidiyorsunuz mesela? Biz annem ve kv ye gidiyoruz ikisinde de habire ilgi kucak kalabalık oluyor ve kızım hiç durmuyor susmuyor sürekli kucağımda bana yapışık duruyor. Ama arabasında gezerken sıkıntı YÖK

Doğru. Benim kızım başka evlerde durmuyor. AVM ye parka gidince sorun yok ama

Canım benim bebegimde öyleydi. Pusetine koyunca basıyordu yaygarayi. Ben kucağımda aşağı indirip pusetine koyar koymaz paldır küldür sürüyordum bir süre sakinlesiyordu , arabaya binince de eşim ilk başta hızlı sürüyordu sonra sonra alıştı böyle.
İlk kanguruyu, slingini, kundağı hepsini reddediyor benim oğlum ama ben de diretiyorum kabul ettirdim bir şekilde.
Her bebek bir değil elbette belki bir faydası olur...

Ben hava soğuk filan bakmayip 20 günlükte beri sokaklardayim.
Onunda etkisi vardır belki. Şimdi dışarı çıkar çıkmaz uyuyor çoğunlukla.
Başka evlerde yine sakin kucakta gezdiği için, sadece uyumuyor.

Ay inşallah benim de alışır canım,kucağimda yatiyor o kadar sese rağmen ama arabasinda sinirimi bozuyor. Zaten şu sıralar yağmurlu çıkamıyorum evde koyuyorum bazen alışsın diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…