2017 Şubat Anneleri

Kızlar cuma

Canım daha önce yazdın mı bilmiyorum.
Neden az kilo alıyor ?
Sadece anne sütü mü alıyor?
Kız mı erkek mi ?
Bir de doğum kilosu ne kadar?

(Not : ek gıda bebeğe ekstra kilo aldırmaz. En çok kilo aldıran besin süttür (anne sütü / mama ...)

Erkek 3600 dogum kilosu şimdi anne sütü günde 2 3 defa 90 cc mama 70 cc sini içiyor genelde ama memeyi de 6 7 dk emiyor saat başı

Bebeğin kaç günlük canım aşının öyle kesin bir günü yok eğer aşı rotarix ise 3.ayda yapılır ama rotateq ise verem aşısımdan 15gün sonra uygulanır

İçeriğinde de yazıyor veremden en az 15gün sonra uygulamak gerek kayseri bulaşıcı hast. Birimide bu şekilde öneriyor

Aile hekimi goz muayenesi istiyosam goz druna goturebilecegimi soyledi ama bi zaman soylemedi. Ben 3. Ay kontrolune goturmedik kizimi cocuk druna. O yuzden bilemiyorum.
3aydaki göz kontrolünü aile hekimide çocuk dr yapabilir bir sıkıntı fark ederlerse göz dr yönlendiriyorlar zaten rutin göz dr kontrolü 2-4yaş arasında

ooo kurabiye mi biz 86 gunluguz lavaboya banyoya girmek bile luks hala
yumurta hem alerjen hemde ilk 6 ay anne sutu sadece doktorum su bile verme diyor

Ben 51 le hamile kaldım 56 ya düşmüşum :) ayrıca kurabiye yide şey için yaptım biz bugün MaHlass ve @muhendiseylul le buluscaz :) @muhendiseylul un misafiri olcaz :)
kiskanmadik ki

bende kv ye birakma dusuncesi bile geriyor

Bal Prensim benim kızda az kilo aliyor idrar yollarindan suphelendim ama oda temiz cikti biraz istahsiz bir bebek benimki cok az iciyor biberonlada emerken de ayni ilk ay 1300 aldik ilk ay asi sonrasi azaldi kilo 2. ay 585 aldik bu ayda 600 olur tahminim acikcasi TuRuNCu nun cevavini bende merak ediyorum bizde 3200 dogduk

Kimyon böyle bir sıkınto yapmaz bebeklerin bağırsakları gelişmeye devam ettiği için dışkılama alışkanlığıda değişebilir 5güne kadar kabızlığa mudahale edilmiyor. Takip edin belki soğuk almış olabilir

Benim toplamda 1300 almış 2 ayda

Aynen bende kv nin bakacak olmasi dusuncesi deli ediyor.hic istemiyorum kizima onun bakmasini ama baska sansimda yok.

Yumurta 6.ay bitmeden kesinlikle başlanmamalı alerji yapabilir bebek sindiremez aman diyeyim 6.aya kadar ANNE SÜTÜ eğer yetersizse devam sütü ilk ek besine geçiştede yumurta asla verilmez bazen dr kont. 4.aydan itibaren meyve suyu ve yoğurda başlıyorlar ama bence gerek yok ömrünün kalanında zaten hep besin alacak neden acele edilsin ki

Bebeğin kaç günlük canım aşının öyle kesin bir günü yok eğer aşı rotarix ise 3.ayda yapılır ama rotateq ise verem aşısımdan 15gün sonra uygulanır
Bizim doktorumuz pazaetesi rota yaptırdı perşembe verem aşı günü diyr perşembede diger aşılarımızı yaptırdı

Bizim doktorumuz pazaetesi rota yaptırdı perşembe verem aşı günü diyr perşembede diger aşılarımızı yaptırdı

Aynen bende kv nin bakacak olmasi dusuncesi deli ediyor.hic istemiyorum kizima onun bakmasini ama baska sansimda yok.
Ben kucağina bile veremiyorum bana yaptiklarindan dolayı,belki çok yanlış bazılarına göre ama kızımı yaklaştirmıyorum,babaannesi olması bile canımı sıkıyor gerçekten. Hamileyken gelip bağirdiğinda kızımın karnımda irkilip tekmelediğini hatirlayinca iyice nefret ediyorum

Teşekkür ederim bende böyle düşünüyorum 6 aydan önce birşey vermeyi düşünmüyorum

Teşekkür ederim bende böyle düşünüyorum 6 aydan önce birşey vermeyi düşünmüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…