2017 Şubat Anneleri

Kızlar kombileri kapattinizmi Ankara'da yım ve bı kaç gündür çok sıcak oda ısım 24-25 lerde hep dün kapatmıştım baya yağmur yağdı derin gibi geldi bana ama oda ısısı yine 25 ti gece üşür fln diye en düşük ayarda açtım yine ama o zaman da 26 üstü oluyo oda ısısı napsam bilemedim

Canım ben kayserideyim. Burası da bir kaç gündür sıcak idi ama dün serin ve yağışlıydı. Kaloriferi gece de gündüz de kapattık artık. Oda ısısı şuan 24..
Fazla sıcak rahatsız ediyor. Özellikle gece uykusunda çok sıcak olunca sık sık uyanıyor. Ben gece çorap bile giydirmiyorum kan dolaşımı ve alışması için. Emzirmeye aldığımda ayaklar fırın gibi oluyor :)

Ne bilim bende kararsız kaldım bilemedim üşürmü ki diye şuan benimde 25 gosteriyo mesela oda ısısı kiii odanın kapısı açık olmasına rağmen dediğin gibi gece i kapalı olunca daha da sicak oluyo bide aynen sıcak rahatsız ediyo üstü de çok kalın giydirmiyorum o yüzden bide kapatınca bilemedim üşürmü diye :)

Kizlar asidan geldik bugun. Oglum 7130 g. 60 cm olmus. Bu arada benim evimde cok sicak. Ama soguk soguk soguk terliyor. Usuttugunu dusundugum icin uzerini ince ortemiyorum. Oda isisi da26 27 derecelerde.

Bizim bebişte sıcağı hiç sevmiyor ağlıyor sadece zıbınla bırkaıyorım onu gülücüklet saçıyor ayakalrı sıcacık bu ara yeni huy çıkardı elini emiyor salyaalr akıyor bide sırtında kızarıklıklar oldu niye acaba

Senin beb8ste erkekti sanirim canim. Butun yasli teyzelerin bana soyledigi erkek bebek sicagi sevmez kizim. Ama iste ben dogdugundan bu yana sicaga alistirdim. Uzerini inceltsem usutuyor benim oglan

Kızlar benim oğlum da elini emiyor arada ama baş parmağını yakaladı mı bırakmıyor
Aç olduğunun göstergesi değildir di mı? Emdikten sonra da yapıyor çünkü.

Kızlar benim oğlum da elini emiyor arada ama baş parmağını yakaladı mı bırakmıyor
Yok canım elini tanıyo artık hepimizde var :) benimkide yapabilse iki elini birden sokacak ağzına şap şap ettiriyor :) aç olmasıyla alakalı degildir yani emziği atiyo elini sokuyo benimki :)

Yok canım elini tanıyo artık hepimizde var :) benimkide yapabilse iki elini birden sokacak ağzına şap şap ettiriyor :) aç olmasıyla alakalı degildir yani emziği atiyo elini sokuyo benimki :)
Aynı gün doğumlu bizim sipalar zaten :) ve aynı dediğin gibi yapıyor. Yüzünü gözünü çizdi kaç kez başparmağını bulamayınca sinirden :))

Bizimki de emiyor nerdeyse 2 elini koyacak ağzına :) aç olduğunu sanmıyorum ellerini kesfediyor :)

Senin beb8ste erkekti sanirim canim. Butun yasli teyzelerin bana soyledigi erkek bebek sicagi sevmez kizim. Ama iste ben dogdugundan bu yana sicaga alistirdim. Uzerini inceltsem usutuyor benim oglan
Benim oglum doğduğundan beri 24 dereceyi geçmedi oda sicakligi. Simdi ince pijama olunca bile sıkılıyor. Elleri hep soğuk bazen buz gibi ama doğduğundan beri öyle ve doktoru normal olduğunu vücut ısısını bu sayede dengeledigini söyledi. Bazen altını açınca hapsiriyor. İlk zamanlar saatlerce araştırdığım bu durumları artık normal karşılıyorum :) büyüyolar...

Dimi bende gazlı bebek diye üşürse gazı olur deidler diye kat kat giydirdim isilik döktü çocuk

Wvet canım sıcağı hiç sevmiyorlar üşütmüyordur ya aç çocuğu rahatlasın ensesi sıcaksa üşümüyormuş

Bizde aşıdan geldik 5600 61cm olmuşuz aglayinca bende ağladım Allahtan hemen sustu yoksa hemşire benide susturmayla ugrascakti :)
Parol yazdı bize Parol kullanan varmı etkilimi acaba burda Parol kullanan duymadımda
Bu arada bizimkide emzigi düşürünce iki elini yumruk yapıp emmeye çalışıyo :)

Dimi bende gazlı bebek diye üşürse gazı olur deidler diye kat kat giydirdim isilik döktü çocuk
Aynen.
Sonuçta kar kış değil. Usumekten hasta olmuyor çocuk. Çok terlerse daha riskli. Şu an oda sicakligi 22 C altta ince bı pijama üstü tek kat zıbın ayaklarında önce çorabı var. Elleri ılık ense ve vücudu sıcacık.

Dedigim gibi ilk dogdugunda usur diye oda isisi nerdeyse 30 dereceyi buluyordu. Simdi de serin tutuyorum asi oldu atesi cikarsa diye. Simdi de usutur diye korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…