2017 Şubat Anneleri

Kizlar benimde dun yatridigim progesteron testinin sonucu cikti simdi beta132 progesteron 19.76. Cikti dr um pazartesi gelicekmis sizce sonuc nasil

Arkadaşlar ortalama döllenmeden 6 gün sonra yani 18.gün kahverengi lekelenmeler yerleşmeye işaret olabilir mi

Bilmiyorum varmı sonuçta belli olmaz diye test yapmadım.yani bu lekelenme belirti olabilir mi erken zamanda
Yok canım hemen olmaz lekelenme adetin gecınce ya da adet gununde olur yerleşme kanaması oluyor suan olursa dollenme olur

Yok canım hemen olmaz lekelenme adetin gecınce ya da adet gununde olur yerleşme kanaması oluyor suan olursa dollenme olur
Biraz araştırdım döllenmeden 6 ile 12.gün arası olabiliyormuş.13.günü çatlama iğnesi oldum dedim belki aynı durumu yaşayan birileri vardır.ama bu lekelenmeye bi sonuç bulamadım

Bilmiyorum varmı sonuçta belli olmaz diye test yapmadım.yani bu lekelenme belirti olabilir mi erken zamanda
Canım sana soyleyım belirtieri benım bu ucuncu ıkısı dusuk oldu adet oncesi hıc bir belirti olmaz ama hafıften goguslae acır sızlar ve adet oncesinde sıvı akısı daha fazladır hamılelıkde adete yakın sıvı akısı yok dencek kadar azdır genellikle bunlar adet belirtileriyle aynı da olabılır sabırla adetını bekleyeceksın

Biraz araştırdım döllenmeden 6 ile 12.gün arası olabiliyormuş.13.günü çatlama iğnesi oldum dedim belki aynı durumu yaşayan birileri vardır.ama bu lekelenmeye bi sonuç bulamadım
Ben hiç karsılasmadım ama arstırdıysanız olabılır

Her ay akıntım çok olurdu ama bu ay hiç olmadı.bilgileriniz için tşk

Her ay akıntım çok olurdu ama bu ay hiç olmadı.bilgileriniz için tşk
Rica ederim umarım güzel sonuclar cıkar bu ay olmadıysa akıntınız erken gebelık testlerı var ondan yapabılırsınız adetınıze kac gun var

sabah kalktığımda hafif bir lekelenme olmuş. Hemen doktora gittim progestan ve coraspirin verdi. coraspirin ilk defa duydum kararsızın kullanmakta. Yanlız progestanı vajinal yoldan al daha etkili dedi. Açıkçası tırstım. yani nasıl kullanılır korkarım ya.. kullanan var mı bu şekilde...

Ben ramazanda ne yapacağım bilmiyorum. oruç konusunda kararsız. Siz ne yapacaksınız kızlar

Ayy evet canım ben bende senın gıbı cok korktum dun kullandım daha yenı vajınal olarak hıc bısey olmuyor hem içmekden bile daha rahatmıs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…