2017 Şubat Anneleri

Sizinle birebir aynı ilaçları bende kullanıyorum benim ilk olacak nasip olursa sizede hayırlı olsun

arkadaşlar merabalar. size sormak istediğim bir şey var. idrar testi yaptım adetimin ilk günü olduğu için ikinci çizgi çok silik çıktı. inşallah bebiş varsa haftaya 5 haftam olacağı için kadın doğuma haftaya gideceğim. doktor önce ultrasona mı bakıyor yoksa direkt kan testi mi istiyor? gündüzleri çalışıyorum. önce ultrason yapıyorsa iş çıkışı gideyim diyorum.

Hanımlar merhaba. Beta hcg yi aldım bugün. Telefonda sormuştum 187 demişlerdi meğer 1087 y mis. Sanırım 5 hafta civarı oluyor. Henüz çok yeni,umarım bekleyen herkes sağlıklı kolay bir gebelik geçirir.

Selam kizlar bende daha yeni ogrendim ilk hamileligim ne yapmam gerekiyo ilk saglik ocaginami gitmeliyim yoksa hastaneye yada ozel doktorami
İlk testler oldukça masraflı hatırladığım kadarıyla. Bu nedenle ben ilk olarak devlet hastanesine gideceğim. Sonrasında ilk bebeğimin doktorunu bulabilirsem ona gitmek istiyorum. Eğer folik asit başladıysanız ilk kontrole devlet hastanesine gidebilirsiniz

4-5 haftaya uygun degerin

Dün gece idrar testi yaptım ,pozitif çıkınca doktora gittim. Önce karından, sonra vajinadan ultrasona baktı. Henüz yeni görünmüyor,ne zaman görüleceği söylemem için kan verin dedi. Yani öncelikle ultrasondan bakar göremezse kan ister. Yakında poliklinik varsa kan verin değeri 3000 civarındaysa
ultrasondan görünür. O zaman gidersiniz doktora

Arkadaslar hamilelik belirtileri gecen var mi ben dun test yaptirdim artisim cok iyi doktor progestan ve clexan igne verdi karindan bu sabah uyandigim da gebelik belirtim olan kabizligim ve gogusumde ki hassasiyet gecmisti cok korkuyorum bunu da kaybetmekten sizin belirtiler devam mi adetim 3 gun gecti

Arkadaşım benimde ilk öğrendiğim zaman gogus ucunda agrim kasiklarimda ara ara giren ağrı vardı ve şuan 5+5 olduk benimde agrilarim azaldı. Mide bulantim falan da daha bugün az biaey hissediyorum.
Kaç kişiye sordum normal diyorlar. O agrilar adet döneminde olan agrularmis geçermiş bulantı içinde genelde daha geç baslarmis. Aynı bende senin gibi korkuyordum ama normalmis.

İnşallah hepimiz güzel bu hamilelik dönemi geçirir kolay doğum yaparız. Rabbim yardımcımız olsun

Yok canım korkma bunlar normal belirtiler bende progestan ve iğne kullanıyorum

Üzülme lütfen.
Belki geç döllenne olmuştur.
Hayırlısı hakkında...

kızlar hepinize teşekkür ederim bütün gece o kadar sıkıntılıydımki biraz rahatladım yarın test yapacam hayırlısı

Kan testlerini yaptır önceden canım mümkünse iki günde bir ver en az üç sonucun olsun

gözünaydın canım ilk kan testi yaptırdığında beta kaçtı sonra kaçla gördünüz keseyi

Kan testlerini yaptır önceden canım mümkünse iki günde bir ver en az üç sonucun olsun
Suan kan vermeye geldim dun 89 olmustu insaAllah yukselmistir kasigim da adet agrisi var icimde kotu bi hissiyat var insaAllah yaniliyorumdur 3 kere kimyasal gebelik yasadim bi dusuk korkuyorum buna da bisey olmasindan

Suan kan vermeye geldim dun 89 olmustu insaAllah yukselmistir kasigim da adet agrisi var icimde kotu bi hissiyat var insaAllah yaniliyorumdur 3 kere kimyasal gebelik yasadim bi dusuk korkuyorum buna da bisey olmasindan
İnşallah olmaz sen kan vermeye devam et ve cok dua et

gözünaydın canım beta kaçtı keseyi gördüğünde
Teşekkür ederim canım. Betayı ölçtürmedim sadece ultrasonda keseye baktırdım. İstersen alttan bakalım daha net anlaşılır dedi yok dedim. Doktoru hiç beğenmedim iki hafta sonra başka bi hastaneye gidicem.. sen bugün gidiyomusun canım doktora?

İnsaallah bi an once 2 saat gecse de sonucumu ogrensem zaten dogru duzgun sevinememistim bile keseyi gorsem diye odaklanmistim hep cunku onceki hamileligim de 7 haftalik olmustu kese gorunmedi zorunlu kurtaja aldilar zor seylerdi zar zor tuttu buda giderse bu defteri kapatabilirim artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…