2017 Şubat Anneleri

Kizlar sanki benim agrilarim ve goguslerimdeki hassasiyet azaldi bugun kese icinde haftaya cuma gideyim diorum görünür mu sizce

Ayy evet canım ben bende senın gıbı cok korktum dun kullandım daha yenı vajınal olarak hıc bısey olmuyor hem içmekden bile daha rahatmıs

Geçmiş olsun..günde 3 adet verdi 200 mg.. seninkisi nasıl canım. İlk kullanım pek başarılı değildi :) artık akşam deneme bakalım nasıl olucak...

Canım bana doktor tutabılırsın dedı ben tutmayı dusunuyorum ınsallah

Doktorun tutabilirsin dediyse çok iyi. Süre çok uzun dayanabilirmiyim bilemiyorum bide bu günde 3 kere olan ilaçları neye göre nasıl ayarlarız oda düşündürüyor.

Çok sağol Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah umarım güzel haberi alırsın

Mavikelime çıktı mı sonuçlar,sue ediyorum senin için

Canım inşallah pozitifi görürsün seninle bat aynıydı sonucu bildir bize de :)

Sağolın kızlar ama negatif. Tsh ve prolaktin için tedavi başladık. Hayırlısı böule demekki. Allah tüm isteyenlere versin. hamile olanlarda sağlıkla kucaklarına alsın. Hoşçakalın

Geçmiş olsun..günde 3 adet verdi 200 mg.. seninkisi nasıl canım. İlk kullanım pek başarılı değildi :) artık akşam deneme bakalım nasıl olucak...
Benımde cok basarılı oldugu soylenemez :))) bana günder bir adet verdi ama orucu etkilermi bilemiyorum olmadı aksamlarıda yapablirsiniz tabi doktorunuza danısın once:)

Sağolın kızlar ama negatif. Tsh ve prolaktin için tedavi başladık. Hayırlısı böule demekki. Allah tüm isteyenlere versin. hamile olanlarda sağlıkla kucaklarına alsın. Hoşçakalın
Yaa üzülme inşallah tedavin sonuç verir

Canım hakkında hayırlısı olsun.
Üzülme lütfen.
Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip eylesin tüm isteyenlere...

Kızlar o kadar yorgun ve uykulu hissediyorum ki kendimi...Hiç bir şey yapmak istemiyorum. Bıraksalar akşama kadar hiç yerimden kalkmasam...
Çok uykulu olmama rağmen uyuyamıyorum da.
Aynı zamanda da çok agresif ve gerginim.. Baş ağrımda cabası
Siz de durumlar nedir ?

kızlar teşekkürler sorularımı cevapladığınız için. ben de çok heyecanlıyım ikinci çizgim silik çıkmıştı. salı günü tekrar test yapıp ona göre doktora gidicem. akıntım çok fazla benim siz de durum nasıl? bir de oruç tutacak mısınız? doktorlar ne yorum yapıyor bu konuda soranınız var mı?

Merhaba kizlar bende dun test yapmistim bugun kan testine gittik hcg degeri 307 cikti doktora gosterdik henuz cok yeni gebeliginiz haftaya gelin ultrasonda bakalim dedi :)

Hayırlı olsun canım bende akıntı yok ama oruc tutacagım bana tutabilirsin bi sakınca yok dedı canım :)

merhaba kizlar 4 yil önce ilk hamileligimde de Burayi takip edip güzel paylasimlrda bulunuyorduk. Ayni ortamin devam etmesi Cok hosuma gitti. Sat 1 mayis 4 gün gecikti.Dün test yaptim pozitif cikti Ama hala Doktora gitmeden emin olamiyorum.Pazartesi gitmeyi düsünüyorum. Ama kasiklarimda Agri var ve bu durum beni korkutuyor. Herkese güzel Bir hamilelik dönemi diliyorum

Benim de 4 yaşında bir oğlum var. Ama o zaman keşfetmemiştim burayı. inşallah faydalı ve eğlenceli olacak. Benim sat 4 mayıs ve 31 mayısta test yaptım biraz silikti ama ben çok eminim bebek olduğuna. Bakalım sağlıklı mı bekleyip göreceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…