2017 Şubat Anneleri

verir verir bir 10 gün büyüksünüz galiba dünya ahiret abisi olur hahaha Şaka bir yana Elifcim oğlumda çok taliplisi oluyordu eşimin hoşuna gidiyordu şimdi dünür muhabbetlerine kızıyor kızda :):)
:)) Niye kız olunca farklı oluyo dimi :))

Prima premium care,huggies ,molfix 3 ünde kullandım ama 2 numarada huggies beğenmiştim ama bu hafta 3 numaraya geçeceğim ve bende ne alacağımi şaşırdım
Valla ben erkekler için olsnını aldım 3 numara hem kötü kokuyo hemde sızdırıyo2numara süperdi

Sen grubun esprili annesi sin bence en esprilisi diye seni gösteriyom))) kestik da napalımmm
Ayyy sağol canım :) şu oğlum biraz daha duzelse daha esprili oluruz da işte ogluş yine bugün berbat 6 dan beri uyumadı gözleri şişti kıpkırmızı dalamiyo bı türlü karnı gurul gurul bı geceydi şu günler daha keyifli olacaktım

Masallah guzellige Bütün bebislerin saçları maşallah az daha bekleseymisiz saç ve yanak dogurcakmisiz kuzucuklari
Sağol cnm benim kaç haftalık doğdu senin Prenses bizim ki 39/4 de zorla geldi dediğin gibi az daha bekleseler örgü yapardık :):):)dik dik saçlı olmazdı en azından benim sıpa

Hay maşallah yemelik Prenses kuzum ya
Uçak konusunu bilmiyorum ama maşallah iyi durmuşsun valla

Sağol cnm benim kaç haftalık doğdu senin Prenses bizim ki 39/4 de zorla geldi dediğin gibi az daha bekleseler örgü yapardık :):):)dik dik saçlı olmazdı en azından benim sıpa
40+2de sezeryan oldum açılma flan yoktu catinda dar dedi bebiste 3730 doğdu zorlamayalim dedi sezeryan önerdi doktorum çok güvendiğim için kabul ettim şükür hiç sikinti yasamadim bebeği aldığı anda kakasini yapmış dedi yuttumu acaba diye korktum daha yeni yapmis dedi skntisiz atlattik :) eşim kabak gibiymis doğduğunda çok korktum öyle olcak diye ama bi çıktı kapkara saç benide hergün ariyolardi dogurmadinmi diye kv geldi 1 hafta bekledik normal gelmesini hergün yokmu bişey yokmu bişey sinirlerimi bozdu ben çağırdım sanki ben son güne kadar her türlü işimi yapiyodum

O arayanlar yok mu zaten bende bakacak kimsem yok sezeryan olmasın diye ağlıyordum bilmediğim için şimdiki aklım olsa onu seçerdim çok zorlandım kordon dolamış kaka yaptı aşağı zor indi başkası doğuramazdı inat ettin dedi nöbetçi dr evde oğlum vardı onu düşündüm benim ki de 4000 gr doğdu şükür atlattık kuzum önümüzdeki lere bakalım bebekler küçükken gaza geliyorum ben büyüdüklerinde yok yeter diyorum :):) Allah uzun ömürler versin hepsine kabak gibi benzetmene çok güldüm haha :)

Evet benim kızım da oldu öyle malesef 10 gün yoğun bir şekilde yaşadık şimdi azaldı ama tamamen bitmiş değil. İnternette birçok sebep yazmışlardı meme reddi için hiçbiri bize uygun değildi dediğin gibi büyümeden kaynaklı demek bizimki de

@derandiren facebook ta bir grup var emzirme sorunları ve çözümleri diye orda çok tavsiye verilmişti bana. Sen de bi bak istersen

Eşimin saçlar gür bebeklik fotosunu gördüm ben şok kaynana benim doğumun ertesi gün gitti bağ bahçe işleri var annemde yanımda diye annem yanımdaydi ama bi uyumazsa veriyodum oyalasin ben uyuyim diye bakabildim şükür annem unutmuş bile bebek bakmayi :) kv iyikide gitti 1 hafta lohusa depresyonu geçirdim çok zordu valla allahtan kısa sürdü sırf o anlar yüzünden bidaha çocuk yapmam dedim :) maşallah senin fındıgin kilosuna ay nasıl doğurdun tebrik ediyorum valla

Bakarım canım sağol,babasının ayağinda şimdi. Ne uyuyor ne emiyor yarında aşı var ve misafir gelecek gerçekten yoruldum artık hemde çok yoruldum kolik bir bebek ve etrafım dengesiz kaynıyor bi bitmediler,taksitle geliyorlar ve hep aynı muhabbetler offff

Yerim ben bunu yaa maşallah canım :) kuzum benimm

Gece olunca kendi dr yoktu o gelmeden doğdu nazlanamadım nöbetçiye hiç te elektrik almadım mecburiyetten benim kv hiç yoktu kendi annem 40 ın son haftasında gelip soktu depresyona sen ucuz yırtmışsın ikinciye gelmez seninki de benim kv ilkinde geldi 2 gün şimdi gelmedi bahçem vs diye Allah cesaretini veriyor çekirdek aile ile kalmak en iyisi ilk Zaman'lar tabi bebiş sakinse :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…