2017 Şubat Anneleri

O gurup çok Faydalı cnm bende Facebook'um yok fake hesapla bakıyordum emzirme önerileri işe yarıyor inş aşıyı sorunsuz atlatırsınız belki senin kıza sakinlik getirir misafirlere de koy çay yeter taksitle gelenlere bir gelip başkasıyla gelenleri artık yemeğe almıyorum çay kek yeter bebekli eve geliyorlar

haklisin. kadin olmak boyle birsey.

Görümcem geldi poğaça yaptırdım yapamam zaten başka birşey gerçekten evi toplamaya bile mecalim kalmıyor artık.
Bakacağim o gruba sağol canım

Aman allahim saclara gel masallah :)

Saat 3 te uyandi benim Efecik. Saat 4.12 oldu hala uyanik. Bu arada emdi kaka yapti oyunlar oynadi. Simdide 20 dk dir besiginde salliyorum hala tik yok. Gece kaka yapma olayi her gexe 3 ile 5 arasinda mutlaka oluyor. Kaka yapinca altini temizlerken mutlaka uyaniyor 1- 1.5 saatt uyumuyorm sizin bebislerde gece emerken yada emdikten sonraa kaka yapiyor mu. Bu huyundan vazgecer mi acaba. Buyudukce alisir diye korkuyrum cunku. Geceleri de mutlka 2 kere emer

Ah Efecik ah. Bizde şimdi uyudu kız sabah 6 ben gece uykusuna yatıyorum... azcık kaçırmış kıyamadım altını alayım dedim uyandırmadan hop bir fışkırttı benim pijamalar çarşaf yastık kılıfı her yer Berbattı :):) Efe emdiği için kaka yapıyordur cnm gece emince benim ki de aynı emmeyip uyuyorsa sabah yapıyor belki emme aralığını giderek uzatır gece beslenmesini bırakır...
Sorunla alakalı değil ama Tuvalet iletişimi diye bir gruba üyeyim bebeğin verdiği sinyallerden 20 günlükten başlayanlar var önce kaka sonra çiş i bez dışına yaptırıyorlar bende demiycem şu kaka olayını

Canım bizimki gece düzeni şükür oluştu. En geç onda uyutuyorum birde falan sadece emziriyorum. Uykulu bir şekilde. Saat dörtte uyanıyo yine aynı şekilde. Gündüzleri emerkrn kaka yapıyo kucağımda. Bazen sadece gazını çıkarıyo. Ama şimdiye kadar çok aşırı ağlamadığı sürece gece hiç altınu açmadım. Üstelik hiç pişik sorunumuz yok. Nasıl alıştırsan öyle olur. Bezini açtığım saatler olunca çığlık atıyo bende düzenli değiştitiyorum.zaten ıslak mrndil kullanmıyorum.direk sıcak suya koyuyorum belden aşağı yıkıyorum rahatlıyo.gerçekten her gün yıkanan biri olarak.eğer şartlarınız uygunsa lütfen yıkayın derim.yıkadıktan sonra suyu öyle kirli ki hiç denemedim.ıslak mendil çıkarabiliyormu

Maşaallah tatlı şey seni.

Aynen ya çok güzel anlatmışsın hemen hemen durumlarımız hepimizin aynı

TuRuNCu nasılsın. Bugün oğlun ameliyat olacaktı sanırım. Allah bağışlasın sana tez zamanda iyileşir inşallah.güçlü olup yavruna destek olmalısın.hiç bişeyi de düşünme bebeğinden başka. Dualarım seninle

Yaaa işte kız babası olmak öyle oluyo :)) eve alinmicaklar listesi o da iyiymiş

Bencede yanlış yerde uzamış:)

Sanki yine sulanıyomusun ne? Diğer kızlar yüz vermedi mi oğluna ex dünür:)))

Adını çıkardı kızımın :)))
Bizi oyalayip başkalarıyla görüştü kızın çıkarırım adını :)) ohhh daha kimse de bakmaz o zaman siz gelceniz kapimiza da kapı kapalı olacak

Benim kızım da her gece dörtte kaka yapardı hem de kendi gürültüsüne uyanacak şiddette:)) 70 günlük civarı terketti bu huyunu, epeydir geceleri kaka yapmıyor sabah uyanınca yapıyor

Eline sağlık benim kolik te bi düzelse biraz uyumaya başlasa bugün 61. Gün ama bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…