2017 Şubat Anneleri

Kız bende seni merak ediyodum etiketlicektim hatta epeydir yoksun diye :) masAllah barekAllah oğluma bı kız daha

Buda benim çirkin kızım. Bugün resmen uykuya savaş açtı direniyor babasının ofisindeydik gün boyu 5 dk uyku 3 dk emzirme ile günümüz geçti bakalım. Tam 60 günlük olduk sesli olmasa da 32 diş gülüyoruz geveze şekilde laf veriyoruz özellikle erkeklere :):):) sesleri kalın olduğu için mi bilmem daha dikkat çekiyor.

Eklentiler

• IMG_9876.JPG
    49,9 KB · Görüntüleme: 93
O zaman benim oğlan a da ses verir bu maşAllah barekAllah yesinler tipini bu arada pek kel bebeğimiz yok heralde hep saçlı :)

O zaman benim oğlan a da ses verir bu maşAllah barekAllah yesinler tipini bu arada pek kel bebeğimiz yok heralde hep saçlı :)
verir verir bir 10 gün büyüksünüz galiba dünya ahiret abisi olur hahaha Şaka bir yana Elifcim oğlumda çok taliplisi oluyordu eşimin hoşuna gidiyordu şimdi dünür muhabbetlerine kızıyor kızda :):)

Oy maşallah onaa

Benim kızımın saçları bu kadar uzun değil yaa ama kirpikleri yeter öyle mutlu oluyorum bende işte:)) baaakkk:)

Eklentiler

• IMG_6384.JPG
    34,4 KB · Görüntüleme: 84
Oyyy yerimm ben maşallah barekallahh annesi:)

Maşallah allah saklasın.bütün bebeklerin gözlerini aynı mı algılıyorum.hepsi çok tatlı

Teşekkür ederiz teyzesi..bulgur için kimyon ekersem bebek rahatsız olmuyor denedim

mbg24 bizim saç kadar kirpikleri var takma gibi maşallah senden mi almış genleri yoksa çok güzel duruyor

Kirpikleri benden almış orası kesin de geri kalan kısımla ilgili kesin bilgi yok:) kimisi diyor aynı sen kimisi diyor aynı babası kimisi de diyor siz zaten karı koca benziyorsunuz bu ikinizin ortası :))

Kızlar 1 saatr ayağomda sallıyorum uyuyo gibi oluyo 2 dakka sonra uyanıyo niye böylr oluyo uykusu var galbuki

Kirpikleri benden almış orası kesin de geri kalan kısımla ilgili kesin bilgi yok:) kimisi diyor aynı sen kimisi diyor aynı babası kimisi de diyor siz zaten karı koca benziyorsunuz bu ikinizin ortası :))
Ne güzel Cnm annesinin kızı olmuş maşallah senin ki büyüdükçe şimdiden seni andırıyorsa sana benzer benimkiler küçükken baba büyüyünce bana dönüyorlar bizi de eşimle benzetirler

Bi benim kızımda çok uzun saçlıydı. Bugün veda ettik saçlara bir koca avuç saç çıktı ya şimdi bizde keliz artkk

Kızlar 1 saatr ayağomda sallıyorum uyuyo gibi oluyo 2 dakka sonra uyanıyo niye böylr oluyo uykusu var galbuki
Kimyon eklemişsin gaz yapmaz Cnn bol süt olsun inş benim kız sabahtan beri yarım saat uyumadı toplam yan çevirip salladım ellerini sardırmadı elimle tuttum şimdi resmen ayağımda bayıldı dene istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…