2017 Şubat Anneleri

Off isyan etmiyorum ama çok yoruluyorum...
İyice bunalmaya başladım artık...
Akşam olsa da az eşim ilgilensin çocuklarla diyorum ,hep bişey çıkıyor.
Bu akşam da toplantı var mış. Eve gelip çiğ köfte yoğurup toplantıya götürecek miş..
Adamlarda ki rahaylığa bak .. Toplantı adı altında sıra gecesi yapıyorlar sanki..
Bütün gün evin yükü çocukların stresi ben de. Üstelik yarın ameliyatı var oğlanın. Çanta hazırlanacak ,ütü yapılacak ,çocuklar yıkanacak ve bu saat olmuş daha yemek yok...
Wc ye girip çıkmam 5 dk. Duş desen 6-7 dk..
Yemek desen ayakta tıkıştırıyorum,sosyal hayat desen çanta gibi çocuklarla gidiyorum her yere..
Erkek milleti ise yarım saat tuvalet banyo merasimi. Telefon kurcalama saati ,çiğ köfteli toplantı saati...
Tamam istediğim her türlü yardımı yapar ama ben de biraz özgürlük istiyorum yaaa ....
Ne diyeyim ki şimdi ben. Böyle şeylrte tahammülüm olmuyo artk. Offf. Sen metanetli ol. Bebeğinin sana ihtiyacı var. Bebişin iyi olsunda güne mi gidiyorlar pijama partisinemi toplantılaramı boşvrt.:KK14:

Kestin mi Cnm bende cesaret edemedim kendim kesmeye sen mi yaptın:KK66:
Evet cnm annem çok dikkat ederek makina ile kesti bildiğin erkek traşı:KK66: çok iyi oldu ya yüzü gözü açıldı kızımın. Neticede dökülüyordu böyle dökülmesi daha ii
Oy maşallah onaa :nazar:

Benim kızımın saçları bu kadar uzun değil yaa :KK43: ama kirpikleri yeter öyle mutlu oluyorum bende işte:)) baaakkk:)
benle kızımın kirpiği birleşse bu kadar uzun olmaz heralde maşallah

Evet cnm annem çok dikkat ederek makina ile kesti bildiğin erkek traşı:KK66: çok iyi oldu ya yüzü gözü açıldı kızımın. Neticede dökülüyordu böyle dökülmesi daha iyi
İyi yapmışsınız cnm açılmaz mı senin kızda saçlıydı resimde paylaşmıştın maşallah pek saçlı doğdu bu şubat bebeleri :):)bende memlekete gidince kestireyim mi makina ile ben yapamam kıpır kıpır ;(

Kimyon eklemişsin gaz yapmaz Cnn bol süt olsun inş benim kız sabahtan beri yarım saat uyumadı toplam yan çevirip salladım ellerini sardırmadı elimle tuttum şimdi resmen ayağımda bayıldı dene istersen
Duş alınca uyuyor bizimki gazdan uyanıyo galiba:KK43:(

İyi yapmışsınız cnm açılmaz mı senin kızda saçlıydı resimde paylaşmıştın maşallah pek saçlı doğdu bu şubat bebeleri :):)bende memlekete gidince kestireyim mi makina ile ben yapamam kıpır kıpır ;(
Çok uzun ve kalın sa kes bence.kızım çok rahatladı benim.bizde öyleyiz sacımız ağırlaşsa hemen kuaföre kaçıyoz. Bebeklerde çok uzun ve gir saçla rahatsız olurlar.

Uzun bi suredir yazamiyodum ama takipteyim. Hepimizin bebislere masallah:nazar::KK200:benimde kolik bi kizim var zor gunler gecirdik kolik bebekleri olan anneleri cok iyi anliyorum rabbim yardimcimiz olsun. Yavas yavas duzelme var ama insallah hersey daha iyi olucak. Buda benim minnos kizim

Eklentiler

• 20170416-0004.jpeg
    20170416-0004.jpeg
    52,3 KB · Görüntüleme: 87
Kızlar cumartesi eve dönüyoruz 2.5 aydır annemdeydim bakalım tek başıma nasıl bakacağım :emir_bebek:size bir şey soracağım bebek arabasını uçağa alabiliyor muyuz benimki chicco travel sistem 3 parça ağır yani alırlar mı?

Buda benim çirkin kızım. Bugün resmen uykuya savaş açtı direniyor babasının ofisindeydik gün boyu 5 dk uyku 3 dk emzirme ile günümüz geçti bakalım. Tam 60 günlük olduk sesli olmasa da 32 diş gülüyoruz geveze şekilde laf veriyoruz özellikle erkeklere :):):) sesleri kalın olduğu için mi bilmem daha dikkat çekiyor.
Masallah guzellige :KK66:Bütün bebislerin saçları maşallah az daha bekleseymisiz saç ve yanak dogurcakmisiz kuzucuklari :21:

Uzun bi suredir yazamiyodum ama takipteyim. Hepimizin bebislere masallah:nazar::KK200:benimde kolik bi kizim var zor gunler gecirdik kolik bebekleri olan anneleri cok iyi anliyorum rabbim yardimcimiz olsun. Yavas yavas duzelme var ama insallah hersey daha iyi olucak. Buda benim minnos kizim
Maşallahh :) keyfe bak güzelliğin :))

X