2017 Şubat Anneleri

Bizimde yine sancimiz geldi masaj yaparak biraz rahatladı aynen nasıl dayaniyolar ben dayanamıyorum bazen dediğin gibi hiç uykusu sersemligi bile olmuyo :) sallarken bende korkuyorum beyne hasar verebiliuomus

Aynen ben de çok korkuyorum bi de kızıma yavaş sallamak etki etmiyor hunharca sallamak lazım şaştım kaldım

Ama işte diğerleri de ergonomik değil diyolar insan da tereddüt ediyo

Canım annem eski çarşaf getirecek bana çarşafla omuzuma bağlayacağım durup durmayacağını anlarım evi süpürürken yemek yaparken bağlarım

Aynen benimkide öyle giydiğimde eşim diyo yine giydi hücum yeleğini

Benimki de göğüs Kalkan'larımla dalga geçiyor

Ben sırf bu yüzden artık çocuk dogurmak istemiyorum resmen normal doğumdan sogudum

Canım sezeryan da iyi değil ki bütün bedenim ağrıdı haftalarca

Hadi ya sütlaç çok severim ama gaz yapıyo diye duydum. Bende yicem)

Süt yapıyor da sütlaç yapmıyor neyse ki :) sütsüzlükten bayılırdım yoksa

O zaman 75-80 olur bana da çünkü aman aman bi göğsüm yine yok :)

Benim 80 di hala da 80

Babinski canım :) ben dokunup o parmakları izliyorum çok hoşuma gidiyor

Hangi mama seninki canım bizde aptamil var benim kız da içmedi sonra kaşıkla verdik şimdi içiyor

Kendim içerken kızıma da bir çay kaşığı veriyorum arada. Rahatlatıyor

1 saattir ayağımda sallıyorum uyumuyo açmı acaba emziriyorum göğsümde uyuya kalıyor altı da temiz ama yastığa koyunca gözler aılıyorrr deliricümmm ya

Aynı benim kız kucağımda yatıyor uyusa bile işime bakamıyorum hala yemek yiyemedim

Eki Görüntüle 1977280 oksitosin süt üretimini sağlayan hormondur salgılanmasını artıran yollarda şekilde yazıyor hanımlar

Ben bilmiyordum ama hep söyledim en iyi süt yapan şey çocuğa bakıp onu ne kadar sevdiğini düşünmek sütlerin fışkırıp aktığını düşünmek

Gerçekten çok işe yaradı sezeryan olmama rağmen ertesi gün sütüm geldi

Ben de en çok baby&me ıslak mendillerinden memnun kaldım. Özellikle de devam mendilinden. Johnsonbaby ve sebamed kullandım ama gerçekten çok ıslak ve fazla losyonlu kokulu geldi bana. Ben onlu paketi 17 tlye almıştım Şubat indiriminde 5 kutu aldım çok memnunum açıkcası

Kızlar 50 günlük bebegin doğumdan sonra kaç kilo alması lazım ? ,Yani sizin melekler kaç kilo aldı ? Bir De sadece anne sütüyle mı yoksa mama takviyesiyle mı besliyorsunuz ?

Kızlar 50 günlük bebegin doğumdan sonra kaç kilo alması lazım ? ,Yani sizin melekler kaç kilo aldı ? Bir De sadece anne sütüyle mı yoksa mama takviyesiyle mı besliyorsunuz ?

Kaç kilo doğdu ki? Ona göre değişiyor sanırım. Mesela 2.900 doğdu benimki şuan 5 kg 49 günlüğüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…