2017 Şubat Anneleri

Benim hep öyle şuan başında o sesle uyuyo eğer onu kapatiyim anında gözler açılır :) o gurultuyle nasıl uyuyo bilmiyom bende iki gündür yatak odam dan salona TV karşısına gecemedim bu su içmeye mutfağa bide tuvalete gidebiliyom ancak ama artık sinirlenmicem sakin olcam ben bı kolik annesiyim olacak bunlar geçecek dicem :) tabi bakalım ne zaman isyan bayrağını çekerim bilemicem En Büyük TÜRKİYE
Doğru düzgün dinlenip yemek yiyemiyoruz süt kalmıyo bende :KK43: nolcak kız bu halimiz

8. Haftalarda kuvvetli atak dönemiymiş cnm bazı bebeklerde aşırı emme bazıları memeyi reddetme uykusuzluk yada aşırı uyku bu dönem geçince Bebek bir beceri kazanıyormuş... Eğer açlık sürer kusarsa idrarına da baktır istersen hiç almıyorsa kilo kız bebekler de çok oluyor maalesef dikkat etsekteolabilir
Benimki 25 günden beri hep bu şikayetler de hep bi atakta demekki :confused:

Screenshot_2017-04-04-19-32-09.jpg
oksitosin süt üretimini sağlayan hormondur salgılanmasını artıran yollarda şekilde yazıyor hanımlar

Doğru düzgün dinlenip yemek yiyemiyoruz süt kalmıyo bende :KK43: nolcak kız bu halimiz
Süt için bol su canım hem göbüşünü de eritirsin :confused::confused: valla ne bilim bugün yıkadım ve ilk kez 5 ten bu yana uyudu tabi ara ara mizmizlaniyo bi kez de emdi yine uyudu her gün yikasam mı napsam :KK53: ama ben yine uyuyamadjm tlfnum susmadi kapi çaldı derken :KK51:

Screenshot_2017-04-04-19-39-14-1.jpg
3saatte bir sağın dememin nedeni pompadan gelen miktara asla takılmayın işin sırrı;
Olumlu düşünce (burada bebeklerinizi düşünün bence ben öyle yapıyorum :) )
Bol bol su için
Sütünüzün olduğuna inanın

Çok sürsen cildi tahriş eder. Ben 1 aydan fazladır kullanıyorum cnm bi zararını görmedim. İlk zamanlar sürmeyi bilmiyordum tam. Çığlık atıyordu şimdi de okşuyorum hoşuna gidiyo
Nasıl sürütosun cnaım benimkide basıyo çoğlığı

bebeklikten cocukluga gecis donemi zor bi donem. adem gunes okuyayim biraz bende.

2.ay asisini bugun yaptirdim. sol kol ve 2 bacaktan vuruyorlar. sen ara bence. gecikmesin asisi.

kilosu nasil?
ılk ay 1 kılo aldı.2830 dogdu zaten.3840 olduk.bu ay evde ölçtüm az 350 gr falan.

bebeklikten cocukluga gecis donemi zor bi donem. adem gunes okuyayim biraz bende.

2.ay asisini bugun yaptirdim. sol kol ve 2 bacaktan vuruyorlar. sen ara bence. gecikmesin asisi.

kilosu nasil?
ılk ay 1 kılo aldı.2830 dogdu zaten.3840 olduk.bu ay evde ölçtüm az 350 gr falan.

kilosu nasil?
Kaç günlük senin bebeğin son durum nasıl? Şurup falan verdinmi

X