2017 Şubat Anneleri

Doğru düzgün dinlenip yemek yiyemiyoruz süt kalmıyo bende nolcak kız bu halimiz

Benimki 25 günden beri hep bu şikayetler de hep bi atakta demekki

Doğru düzgün dinlenip yemek yiyemiyoruz süt kalmıyo bende nolcak kız bu halimiz
Süt için bol su canım hem göbüşünü de eritirsin valla ne bilim bugün yıkadım ve ilk kez 5 ten bu yana uyudu tabi ara ara mizmizlaniyo bi kez de emdi yine uyudu her gün yikasam mı napsam ama ben yine uyuyamadjm tlfnum susmadi kapi çaldı derken

3saatte bir sağın dememin nedeni pompadan gelen miktara asla takılmayın işin sırrı;
Olumlu düşünce (burada bebeklerinizi düşünün bence ben öyle yapıyorum :) )
Bol bol su için
Sütünüzün olduğuna inanın

Yakıyosa zaararlı değilmidir kuzu ya
Çok sürsen cildi tahriş eder. Ben 1 aydan fazladır kullanıyorum cnm bi zararını görmedim. İlk zamanlar sürmeyi bilmiyordum tam. Çığlık atıyordu şimdi de okşuyorum hoşuna gidiyo

Çok sürsen cildi tahriş eder. Ben 1 aydan fazladır kullanıyorum cnm bi zararını görmedim. İlk zamanlar sürmeyi bilmiyordum tam. Çığlık atıyordu şimdi de okşuyorum hoşuna gidiyo
Nasıl sürütosun cnaım benimkide basıyo çoğlığı

bebeklikten cocukluga gecis donemi zor bi donem. adem gunes okuyayim biraz bende.

2.ay asisini bugun yaptirdim. sol kol ve 2 bacaktan vuruyorlar. sen ara bence. gecikmesin asisi.

kilosu nasil?
ılk ay 1 kılo aldı.2830 dogdu zaten.3840 olduk.bu ay evde ölçtüm az 350 gr falan.

bebeklikten cocukluga gecis donemi zor bi donem. adem gunes okuyayim biraz bende.

2.ay asisini bugun yaptirdim. sol kol ve 2 bacaktan vuruyorlar. sen ara bence. gecikmesin asisi.

kilosu nasil?
ılk ay 1 kılo aldı.2830 dogdu zaten.3840 olduk.bu ay evde ölçtüm az 350 gr falan.

kilosu nasil?
Kaç günlük senin bebeğin son durum nasıl? Şurup falan verdinmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…