2017 Şubat Anneleri

Kizlar benim.oglan 2 gündür kakasını yapamiyor. Alttan üstten gazi çıkıyor ama baskada tik yok. Ne yapsam bilemedim dr götürsem mi beklesem mi yoksa biraz daha..

Bugün dışarı çıktım ondan mı acep :) doktor fizyolojik serum versi sıvı onu burnuna damlatıyorum sonra manuel
Bırun temizliyicim var onlada çekiyorum canım

İşe yarıyor mu peki canım etkili oluyor mu ?

Dediğin gibi dışarı çıktığı için olmuştur normal

iyi geceler anneler..70 günlük olduk artık kızım daha sakin ve davranışları düzenli....bebeği kucağında uyuyup yatırınca 5 dk sonra uyananlar varsa tavsiyemdir bebeğe kundak sarın..yani battaniyesini sıkı sıkı sarın..ben iki gündür öyle yapıyorum meğer çocuğum uyuyamadığı için huysuz oluyormuş..eli kolu sallanmayınca uyanmadı öğlen baya uyudu ..e haliyle uyanınca da tadından yenmedi...ayrıca biz artık oyuncaklarla konuşur olduk ..çok geveze bi kızım olacak sanırım...oyuncağındaki inekle sohbet ediyor bayaa....kız uyurken ben de sıkıldım ...doğum için getirilen çiçeklerin üzerinde tüller varmış..onlardan kızıma bunu yaptım..

benımkıde sarınca daralıo daha cok oynuo oldugungıbı bırakıyorum bende annem kundak yapıo kızarıo bozarıo hoc ıstemıo otekı kızımı yapıordm kundak bu ıstemıo

Kizlar benim.oglan 2 gündür kakasını yapamiyor. Alttan üstten gazi çıkıyor ama baskada tik yok. Ne yapsam bilemedim dr götürsem mi beklesem mi yoksa biraz daha..
benımkı uc gun yapmadı artık ucuncu gunu baya ıkınmaya baslayınca kıyamadım glısern fıtılı dorde boldum cok mınık attım ıcıne on dk sonra boşalttı rahat ettı bebeğim ya herzamanda alışmıyor yapıo kendı kakasını ama bazende yapamıyorlar butun bezı doldurmustu rahat ettı mınıgm

Tütü mu yaptın canım ne tatlı olmuş

Kızlar aşı sonrası şu saat oldu bu gece 3. Kalkışımız öyle ağlıyor kuzum..

Canim benimkide ikinip duruyor birde 2. Ay asimizi olduk o muhuzursuz ediyor bilemedim. O fitili Dr kontrolunde mi aldin canim

Sezeryan sonrası bi iyileşmeyen benim herhalde. Hala karnımda hassasiyet var,dikiş yerim ağrısa böyle evhamlanmam. Hissiz olan bölgenin üstü hafif dokunsam derim acıyor. Neden normal doğuramadım diye kendime kızıyorum sanki elimdeymiş gibi. Kızım kolik zaten sürekli ağlıyor,4 kez doktora götürdük idrar tahlili kalça ultrasonu çok şükür herşey normal,geriye sadece kolik kalıyor.
Bitmeyen ağrılarım sürekli ağlayan kızım ve anlayışsız eşim(ailesi),şükür en büyük derdim bunlar olsun ama çok yoruldum ne zaman düzelecek herşey...

Bende de bitmeyen bir kanama mevcut sıkıldım ped olayından fln benim oğlum da tam bir kolik ve sabırla geçmesini bekliyorum çok zor bu akşam tam 3 saatte ancak sakinleşti 9 dan 12 ye kadar bağırdı uyumaya calisiyo ama gazi çıkaramadığı için ağlıyor ve sonunda kuvvetli gazlar çıkardı da saldı kendini uyudu ve şuan hala bile gaz çıkarıyor nasıl bişey se bu bitsin artık

Canım seninle aynı hastanede doğum yapmıştık biz değil mı

Kaç diır sorucam sorucam seni göremedim fazla giremiyorum ya. Nasıl geçti doğumun . Bebis nasıl

Evet canim ayni hastanedeydik:) cok sukur iyi gecti. Suni sanciyla normal dogum yaptim. Ikimizde iyiyuz cok sukur canim. Siz nasilsiniz bakalim :)

Emzik Harika birşey keşke emse kızım.... inşallah normallerdir insan düşünüyor doyuyor mu aç mı diye... topuk kanında biyotinidaz eksikliği çıktı canım kalıtsalmış.... derisi kuruyor tırnakları kırılıp saçları dökülüyor ilacı kullanmazsa ama doktorlar geçeceğini düşünüyor inşallah da öyle olur hayatı boyunca ilaç kullanmak zorunda kalmasın kuzum

Bizimki daha gülmiyi :)

Güler Güler annesi çıkardığı seslere hayret edersin bir süre sonra da :)

Hiç deme o dudak büzme gözümün önüne gelince bile ağlayasım geliyor

Bence sorun bizde değil buradaki jr dehepimizin ki ayniyken bu ayda jr boyleyse bence anormal olan jr

Valla neyse ki tek değilim yoksa kafayı yerdim inşallah hepimizin bu dertleri geçer

Maşallah size tütü de ne güzel olmuş

Yalnız değilsin canım dikiş yerlerim hala ağrıyor... kendime dikkat edemiyorum emzirirken şekilden şekle giriyorum Doktorum terleme demişti ama evim çok sıcak resmen sular akıyor benden ve dikiş yerim kaşınıyor neyse ki hissizlik biraz azaldı başka bir doktora sordum o hissizlik olayını geçebilir de geçmeyebilir de demişti hemen toparlanamazsın 6 ay geçmeli dedi

Bu sabah aguladı güldü seslet çıkardı fün gece hiç uyytmadı ama sabah öyle yapması sevimli hateketleri tüm yorgunluğumu aldı resmen

Bu sabah aguladı güldü seslet çıkardı fün gece hiç uyytmadı ama sabah öyle yapması sevimli hateketleri tüm yorgunluğumu aldı resmen

Farkettim ki her ağlamalı uykusuz gecenin sabahında birşey öğreniyor

O minik bedeni gazları sancıları kaldırmakta zorlanıyor kuzum Her sabah farklı ses çıkarıyor

Çok duygusalım bu sabah

Ne yapalım ama çok şanslıyız anne olduğumuz için hanımlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…