2017 Şubat Anneleri

Canım bende farklı değilim goguslerim çok yumuşak ve saat 12 de ancak 2 dilim ekmek yiyebildim sonrası bisküvi su daha hiç bişey yemedim ve her günüm böyle benim de stres bende de çok var kolik olduğu için uykusuzluk ta aynı ama hiç süt um çok mu az mı demiyorum emziriyorum bide onu taksam olanı da gider biliyorum o yüzden çok takıntı yapma sen bu ara biraz fazla takildin bak etkilendin

Bu acı elma hiç bi işe yaramadı çocumun canını acıtmaktan başka
Ya sen çok tatlisin :) kuzum hemen bıçak değil ki kessin bide fazla surduysen yakmıştır kullananlara göre uygula bide arada bir yap

üç gündür böyle canım normalde sorun yoktu emiyordu zaten bu ay kilo alımı da çok az tartiya çıkınca belli
Canım benim açlıktan ağlamadıkça mama ilk seçenek değil 2.ay kontrolünde bir kilosunu net öğrenelim istersen tekrar konuşuruz kendini strese sokma daha öncede dediğim gibi süt hormonu stres halinde etkilenir bu da sütünü etkiler 3sâatte 1 sütünü sağ emzirdikten sonra miktara takılma en az 1bardakta su iç 1hafta dene bakalım

Kizlar yardm edin sutum 2gunde birden.kesildi ne.yapacagimi bilmiyorum moral.olarak kotuyum oneriniz var mi bu konuda

üç gündür böyle canım normalde sorun yoktu emiyordu zaten bu ay kilo alımı da çok az tartiya çıkınca belli
Canım benim açlıktan ağlamadıkça mama ilk seçenek değil 2.ay kontrolünde bir kilosunu net öğrenelim istersen tekrar konuşuruz kendini strese sokma daha öncede dediğim gibi süt hormonu stres halinde etkilenir bu da sütünü etkiler 3sâatte 1 sütünü sağ emzirdikten sonra miktara takılma en az 1bardakta su iç 1hafta dene bakalım

1 saattir ayağımda sallıyorum uyumuyo açmı acaba emziriyorum göğsümde uyuya kalıyor altı da temiz ama yastığa koyunca gözler aılıyorrr deliricümmm ya

Herşeyi takiyom herşey stres oğlum kolik bi süt u takmadim hiç hayret :) doğduğundan beri ilk 2 gün hiç gelmedi süt um bi o zaman üzüldüm sonra baktım gelmeye başladı bile sevindim o gün bugündür de süt um az mı yetiyor mu nedir hiç düşünmedim :) baktım çok mu agliyo aç mı ki dedim az mama verdim artık onu da vermiyom :) bide süt u taksam bu stresle olanı da giderdi heralde :)

Atak dönemi büyüme evrelerinin olduğu dönemler hormonsal değ. Nedeniyle bebeklerde genelde emmede isteksizlik ve huzursuzluk olarak belli eder kendini 2-3ay büyüme sekmesinin olduğu bir dönem emmede ısrarcı ol google dan yaz biraz bak iyi fikirler var tekrar emmesi için

1 saattir ayağımda sallıyorum uyumuyo açmı acaba emziriyorum göğsümde uyuya kalıyor altı da temiz ama yastığa koyunca gözler aılıyorrr deliricümmm ya
Benim hep öyle şuan başında o sesle uyuyo eğer onu kapatiyim anında gözler açılır :) o gurultuyle nasıl uyuyo bilmiyom bende iki gündür yatak odam dan salona TV karşısına gecemedim bu su içmeye mutfağa bide tuvalete gidebiliyom ancak ama artık sinirlenmicem sakin olcam ben bı kolik annesiyim olacak bunlar geçecek dicem :) tabi bakalım ne zaman isyan bayrağını çekerim bilemicem

8. Haftalarda kuvvetli atak dönemiymiş cnm bazı bebeklerde aşırı emme bazıları memeyi reddetme uykusuzluk yada aşırı uyku bu dönem geçince Bebek bir beceri kazanıyormuş... Eğer açlık sürer kusarsa idrarına da baktır istersen hiç almıyorsa kilo kız bebekler de çok oluyor maalesef dikkat etsekteolabilir

bebeklikten cocukluga gecis donemi zor bi donem. adem gunes okuyayim biraz bende.
Ya kızlar 2. Ay aşısı ne zaman yapılıyor? Aile hekimi gün vermedi ben ararım dedi ama. Bugün 63. Günümüz. Kalça testine götürcem bide. Daha gidemedim.!!
2.ay asisini bugun yaptirdim. sol kol ve 2 bacaktan vuruyorlar. sen ara bence. gecikmesin asisi.
Kızlar benım kızım 46 gunluk we iştahı ıyıce kapandı
4-5 saatte bır 60 cc anne sütü ıcıyor.cok mu az .sıkıntı yapmaya başladım.doktora götürsemmı.
kilosu nasil?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…