2017 Şubat Anneleri

Bizimde yine sancimiz geldi masaj yaparak biraz rahatladı aynen nasıl dayaniyolar ben dayanamıyorum bazen dediğin gibi hiç uykusu sersemligi bile olmuyo :) sallarken bende korkuyorum beyne hasar verebiliuomuso_O

Aynen ben de çok korkuyorum bi de kızıma yavaş sallamak etki etmiyor hunharca sallamak lazım şaştım kaldım :KK43:

Ama işte diğerleri de ergonomik değil diyolar insan da tereddüt ediyo

Canım annem eski çarşaf getirecek bana çarşafla omuzuma bağlayacağım durup durmayacağını anlarım evi süpürürken yemek yaparken bağlarım :KK70:

Aynen benimkide öyle:KK66: giydiğimde eşim diyo yine giydi hücum yeleğini:KK45:

Benimki de göğüs Kalkan'larımla dalga geçiyor :KK53:

Ben sırf bu yüzden artık çocuk dogurmak istemiyorum resmen normal doğumdan sogudum

Canım sezeryan da iyi değil ki bütün bedenim ağrıdı haftalarca :KK43:

Hadi ya sütlaç çok severim ama gaz yapıyo diye duydum. Bende yicem:KK66:)

Süt yapıyor da sütlaç yapmıyor neyse ki :) sütsüzlükten bayılırdım yoksa :KK70:

O zaman 75-80 olur bana da çünkü aman aman bi göğsüm yine yok :)

Benim 80 di hala da 80 :KK48:

Ben topuklardan başparmağına doğru hafifçe yapıyorum Can'ım resimlerde bağırsaklar için gösteriyor... Ayrıca eşimin arkadaşı ortapedi dr gelmişti o günlük ayaklarına gaz için olmasa da yapmamı söyledi yağ vs sürmeden de topuktan parmak uçlarına doğru yapıyoruz aklımıza geldikçe sakinkenbebek eğitim de pedagoji dersleri alan öğretmen arkadaşlar belki açıklar bir refleksi geliştiriyormuş ama net hatırlamıyorum şuan adını

Babinski canım :) ben dokunup o parmakları izliyorum çok hoşuma gidiyor :KK45:

kontrola doktora gitmiyorum canım doktor herşeye olabilir diyen bi insan oldug icin sadece sağlık ocağına gidiyorum birkac gundur farkındayım doymuyormu dedim göğsün normalde dolar taşardı oda yok o yüzden tartıyorum doğru dürüst yemek yiyemiyorum sıkıntı stres tavan uyuyamıyorum bile bi öğün mama alip uyusa dinlenirim dedim ağlıyor sürekli onu da istemiyor bende ne yapcağını şaşırdım

doktora gitmedim aramadım canım atak dönemi ne oluyor bilmiyorum 58 günlük kızım

Hangi mama seninki canım bizde aptamil var benim kız da içmedi sonra kaşıkla verdik şimdi içiyor

Buyume atak donemlerinde bebekler huzursuz istahsiz olabiliyormus canim.buyume atagi doneminde boy kilo artisi oluyor o sirada da huzursuzluk falan oluyor. Ama 3 aylik olmamis daha senin kuzun. Sen boyle stres yapma canim bak yoksa azalir iyoce. Sut sana kuser az dersen sutun derdi benim kv. Ben lactamilin emziren anne cayini iciyorum poset cay. Sutumude arttiriyor sukur deneyebilirsin canim

Kendim içerken kızıma da bir çay kaşığı veriyorum arada. Rahatlatıyor

1 saattir ayağımda sallıyorum uyumuyo :KK43: açmı acaba emziriyorum göğsümde uyuya kalıyor altı da temiz :KK43: ama yastığa koyunca gözler aılıyorrr deliricümmm ya

Aynı benim kız :KK12: kucağımda yatıyor uyusa bile işime bakamıyorum hala yemek yiyemedim :KK43:

Eki Görüntüle 1977280 oksitosin süt üretimini sağlayan hormondur salgılanmasını artıran yollarda şekilde yazıyor hanımlar

Ben bilmiyordum ama hep söyledim en iyi süt yapan şey çocuğa bakıp onu ne kadar sevdiğini düşünmek sütlerin fışkırıp aktığını düşünmek :halay:

Gerçekten çok işe yaradı sezeryan olmama rağmen ertesi gün sütüm geldi :KK53:

Ben de en çok baby&me ıslak mendillerinden memnun kaldım. Özellikle de devam mendilinden. Johnsonbaby ve sebamed kullandım ama gerçekten çok ıslak ve fazla losyonlu kokulu geldi bana. Ben onlu paketi 17 tlye almıştım Şubat indiriminde 5 kutu aldım çok memnunum açıkcası

Kızlar 50 günlük bebegin doğumdan sonra kaç kilo alması lazım ? ,Yani sizin melekler kaç kilo aldı ? Bir De sadece anne sütüyle mı yoksa mama takviyesiyle mı besliyorsunuz ?

X