2017 Şubat Anneleri

Korkma benım de aynısı oldu bizede fitil verdi soracak neyin vardı mesela

Herkes beta hcg değerlerinden bahsediyor ben ilk hamileliğimde bir kez yaptırmiştım bu sefer yaptırmadım kese görününce. bende mi bir tuhaflık var.

Herkes beta hcg değerlerinden bahsediyor ben ilk hamileliğimde bir kez yaptırmiştım bu sefer yaptırmadım kese görününce. bende mi bir tuhaflık var.
Yok ama artıslara bakılır hep sız yıne bı kan testini yaptırın pıhtı oluyor kanama yani içte bunu yok etmek için progestan verildi benim de aynısı korkulacak bı durum yok inşallah

Insallah benimde saglikla artar bu sefer yavrumu alirim kucagima senin kese gozuktu mu
İnşallah yaa çarşamba günü doktora gittiğimiz de göründü dedi doktorum ama sonradan kan pıhtısı olabılecegını de soyledı en az beta degırımın 2000 olunca görebilecegini soyledi bizde salı günü tekrar gidecegiz inşallah

Yok ama artıslara bakılır hep sız yıne bı kan testini yaptırın pıhtı oluyor kanama yani içte bunu yok etmek için progestan verildi benim de aynısı korkulacak bı durum yok inşallah
Ayy inşallah. Bu haftalar önemli ama benim kızım sürekli tepemde dinlen dinlenebilirsen.

Insallah cok iyi olur hersey canim rabbim su mubarek gunde gulsun yuzumuze

ya bende kararsızım erken mi diye ama dayanamıyorum ya kötü bişey olursa kendimi suçlu hissederim
Selam hayırlı olsun inşaallah.Önceki gebeliklerinizde bir sorun yaşamadıysanız bir hafta kadar besleyebilirsiniz gitmek için.Ben test yapar yapmaz gittim fakat benim üç düşüğüm var iğnelere başlamanız gerekiyordu oyüzden.gittiğimdede ultrasonda görünmemişti pazartesi gidicem görmek için hayırlısı olsun hepimiz için

Selam anne adaylari, cok duygulandim sizi boyle gorunce.. gecen sene bizde burda ayni heyecani paylasiyorduk bu sene kucagimiza almak nasip oldu.. dilerim guzel ve saglikli bir hamilelik gecirirsiniz kizlar

Aaa evet aynıyız seninle senin ilk gebelik mi canım ? Bu arada gebelik kesesi genelde 6. Hafta da belli oluyor bu yuzden bir kaç gun daha ertelemek istiyorum eger gitmek istiyorsan yine gidebilirsin

kızlar hepinize soruyorum doktora gittim beta 300 çıktı kese görünmedi çok kötüyüm doktor riskli değer dedi
pazar günü tekrar test yaptıracam 2ye katlanmazsa sağlıklı gebelik dedi sizin değerleriniz kaçtı

kızlar çok kötüyüm beta 300 çıktı kese görünmedi riskliymiş değerim sizinkiler kaçtı

benim bat 30 mayıstı daha yüksek çıkması gerekiyormuş pazar günü tekrar kan testi yaptıracam inşallah yükselir

benim bat 30 mayıstı daha yüksek çıkması gerekiyormuş pazar günü tekrar kan testi yaptıracam inşallah yükselir
Ya kim dedi bunu sana benimkide 1 haziran di degerim 132. Sacmalamis dr bence riski diye hep soylerler zaten banada dedi daha cok kucuk dusebilir dis gebelik olabilir diye keseyi gorup kalp atislarini gorene kadar doktorlar hep riskli der

Kızlar ramazanda napacaksınız oruc tutacak olan varmı bana doktorum tutabılırsınız dedı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…